Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Ja kad odradim grow i kad se skine dima,onda dok to sve ne satrem ne micem se.Svaki dan savijem petardu dima,bio on smece il brutalan,al ja volim izmisljat,pa pravim maslac i idiotarije,nema indooa a da ne napravim led hasha.I tako vec godinama izbijam se ko stoka,a zdravstveno iz inata nisam vadio vec 15 godina,jer mi nije ama bas nista,osim sto sam puknut u glavu mal zesce.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sa količinom tj sa zalihama nemam problema :D Ali gledam u zadnje vrijeme da malo popustim pa samo uveče se zarola ili vikendom se onda ubijaju moždane ćelije.. Ne znam za vas, ali ja ne mogu non-stop biti napušen, ne sviđa mi se to nikako, a i zavisi sve od strejna.. npr Critical 2.0 začadim, i nema me više.. dok Ak47 pravo fino dođe preko dana, nit jako nit slabo, pravo ono sredina, što meni paše, zato sam i izabrao ak47 automate i fotuše u zadnjim kultivacijama.. dok ove jače sorte ostavim samo za neke fešte, rođendane il kad se roštilja..

p.s
Inače ovako je zamišljam sebe i @grouchy hahahahaha

giphy.gif
 
13.03.2018
70
185
33
31
Popusim joint i narednih 3-4 dana budem napusen. Joint od cca 150-200 mg. Tako da nema smisla pusiti svaki dan :D samo bezveze trosim travu a sigurno cu se manje nadimiti.
A ako otkinem kriglicu shita onda sam tjedan dana totalno u zoni. A mislim da narednih tjedan dana jos dolazim sebi. Ti koncentrati su sjebani. Ulovi me neka smijalica od nikud usred niceg.I tako sa zakasnjenjima .... odnosno u valovima. Zato nije dobro redovno pusiti jer ne primjecujes gore navedene stvari.

Ne znam kad sam zadnji put pusio, prije 3 4 tjedna...
Da ono gore je 150 200 mili grama xd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić