Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Pušim više od 20god.1g.grasa sa cigaretom.Prije dok se je partijalo znalo je otići i 20ak pljugi dnevno.Zadnje dvije god.pušim uglavnom vikendom i u slobodne dane 5-8 g.dnevno,nekad manje ako se baš nema puno.U tih 20ak g.skoro nije nikad bilo da nisam imao na neki od načina.Znao sam uzeti u tom razdoblju neke kratke pauzice jer me posle bolje pukne.Ludi Gonzales ja osjećam neke posljedice ali koliko je ili nije zaslužna trava za to,dalo bi se raspravljat.Pokušavam se ubiti njome(ne želim nečim drugim.a razloge mi se neda objašnjavat)ali neide.Još se osjećam sasvim dobro osim što mi pluća nisu kao prije ali za to su krive cigarete(kutija dnevno).Toliko za sada...
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Pušim nešto više od 8god imao jednu prilsinu pauzu nesto vise od 5mj i 2-3 po mj dana zbog tolerancije. Prije 100-150g mjesecno ali ulicarke koja je i sami znate kakve kvalitete. I iskreno zadnja stanka od mjesec dana mi je bas godila, nisam vise osjetio rad uopce. I sada nakon 3mj od ponovnog pocetka sam na 3g dan i dovoljno je ali rad je poprilicno slab jedino uvece dok spalimo vise. I dalje ulicarka mozda i losija nego prije.
Nadam se da ce mi moje bit bolje i puno kvalitetnije.
 

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.044
143
Pušim nešto više od 8god imao jednu prilsinu pauzu nesto vise od 5mj i 2-3 po mj dana zbog tolerancije. Prije 100-150g mjesecno ali ulicarke koja je i sami znate kakve kvalitete. I iskreno zadnja stanka od mjesec dana mi je bas godila, nisam vise osjetio rad uopce. I sada nakon 3mj od ponovnog pocetka sam na 3g dan i dovoljno je ali rad je poprilicno slab jedino uvece dok spalimo vise. I dalje ulicarka mozda i losija nego prije.
Nadam se da ce mi moje bit bolje i puno kvalitetnije.

Tvoja ce biti kao Amsterdam naspram aljbanka...

Usput ja pusim cca 15 god... Od toga preko 10 godina svoje I kada nemam svoga niti ne pusim... Stoga se potrudim da uvijek imam svoga...
Nedogodi se Dan da nezapalim I oko toga vodim brigu... Hahahaha... Nekada vise nekada manje Ali rizli I usecerenih vrhova nema da manjka...
 
09.07.2019
29
93
13
Zimbabve
Ja mnogo varim, cc 50g na mjesečnoj razini, svakodnevno barem 5 pljugi, ali s tim da sam svaki dan na poslu do 4...varum ko bob marli :banana_rasta:

Pušim nešto više od 8god imao jednu prilsinu pauzu nesto vise od 5mj i 2-3 po mj dana zbog tolerancije. Prije 100-150g mjesecno ali ulicarke koja je i sami znate kakve kvalitete. I iskreno zadnja stanka od mjesec dana mi je bas godila, nisam vise osjetio rad uopce. I sada nakon 3mj od ponovnog pocetka sam na 3g dan i dovoljno je ali rad je poprilicno slab jedino uvece dok spalimo vise. I dalje ulicarka mozda i losija nego prije.
Nadam se da ce mi moje bit bolje i puno kvalitetnije.
Pa baš zbog tog što lošu vutu pušimo toliko i treba, ja 10 godina pušim bez prestanka, imao sam 1 mj pauze u 10 god ali ne u komadu nego kad se sve sabere.
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
dva-tri dima Hirošima ... i gledm da se zaustavim posle jednog dima ali ne da mi se ,srolam vise po navici..pa sam cak poceo i da bacam ono pola,a u flop ubacujem filter vec ihahaa.
proslo vreme kad se pusilo po najmanje 5 kom. To ceo dan varis, je*es , jedes... varis, je*es , jedes...varis, je*es , jedes...varis, je*es , jedes...varis, je*es , jedes...varis, je*es , jedes........varis
 
Poslednja izmena: