Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
ako izbacimo ovu situaciju u kojoj smo se nasli,
(nisam zapalio od pocetka 3 mjeseca) inace ne redovito medutim samo navecer jednu max dve, tokom dana nikako jer radim i ne ide jedno sa drugim jednostavno, ucestalo preskocim konzumaciju sve do petka ili subote navecer, svaki dan mi nema smisla , dozivljaj traje koliko izgara joint., bolje imati pauze...moj stav je takav , nez za druge....
 
09.05.2020
12
97
13
27
Više nego što bi trebao, ili ne? Barem 2 do 3 buksne dnevno, većinom večernji termin osim ako ne radim onda ide before work jer jebiga radit sa ljudima je zajebano, barem kod mene fina sativa me provede kroz dan bez stresa. Ipak najviše gotivim onu pred spavanje naravno indo varijanta =)
 

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
28
Od 15. godine pusim, i cigarete i dim. U srednjoskolskim danima je bilo kutija ipo plavog vinstona, 100 kava i dvi do tri trube na dan.
Danas je malo drugacija situacija, ne pusim cigarete, ali zato ne vadim trubu iz usta, kavu sam isto smanjio zbog pretjeranog znojenja od kofeina i to mi najteze pada.
Edit: jedan,dva grama dnevno
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Odavno sam prestao brojat.:razvaljen::
Kolega ko to moze izmjeriti? :D
Isto i kod mene od growa do growa nemogu istjerat da dobijem iz growa kilo vjerovatno bi i to uspio popusit unutar 3-4mjeseca dok ne izrastu nove. Koliko imam toliko pusim.

sto manje pusim to sam napuseniji.. :)
A ovoga bi se svi trebali drzat. Dok palim samo navecer dok se vratim s posla uvjek se razvalim ko beba zvecku, a dok dimim cjeli dan gotovo da i nisam nadimljen..
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Jednu oko 21-22h, pa malo konzola i spavanje. Jednostavno puno bolje spavam i odmorim se. Kad sam doma sam, onda to završi na 2-3 kroz popodne. Kad dođe kolega, onda to završi na 2-3 grama u 2h.
I kad dođe zima, plačem i čekam novi grow, jer od cca 60 grama prvog grova koji je završio početkom kolovoza, ostao sam na nekih mršavih 10. :D

Trebalo bi to smanjiti malo. Kao haha. Uostalom, sad vidim prednost jače sorte, ova moja sa deklariranih 13% (sigurno i manje) jednostavno nekad udari lagano, nekad onako normalno. Pa onda treba podebljat dužinu, debljinu i tako. ::banjahanje::