Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kazem ja, trava je izvrsna pomoc u lockdownu :)


LOCKDOWN NA PLAŽI
Zanosna supruga slavnog glumca opet oduševila u bikiniju, a on ispalio: ‘Što sam radio? Pušio travu!‘
Dok je Tina Kunakey vrijeme izolacije iskoristila za brigu o svome umu i tijelu, Vincent Cassel priznaje: ‘Pušio sam puno trave‘ :D
 
30.03.2021
7
11
3
33
Nema pravila. Od 7 dana pauze do par komada tokom dana. Mislim da mi je juče bio rekord od 5 ili 6 za jedan dan. Mislim da imam kratkotrajnu amneziju na neke delove dana. :amaterka: :zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin
31.03.2021
1
10
3
Pušim ciklično, mjesec dana 0,3-0,5 svaki vikend odnosno 8-9 jointa mjesečno. Nakon toga uvijek napravim pauzu par mjeseci i tako u krug. Kad sam bio đimla pušio sam svaki dan i smatram da je to utjecalo na razvoj moje depresije. Sad sam dosta stariji, ne patim više od depresije i shvaćam kako koristit Cannabis.

Ovaj tempo mi je odličan i preporučujem ga svima. Uredno obavljam sve obveze na visokom nivou, a opet vikendom imam priliku pročačkat po podsvjesti da vidim u kom smjeru mi život teče, što želim i što trebam napravit da krenem u tom smjeru. Nekad se ražalostim i poželim vratiti u razdoblje prvih tripova s 15,16 godina kad sam s društvom vario i gledao tv, ali puno mi je bolje sad kad znam kako Cann. koristiti ko "alat". Eh, da mi je to netko pokazao prije 10 godina, sad bih plivao u lovi :djede:
 
13.12.2020
1
0
1
33
Uglavnom smotam 2 slabija na kraju dana...u društvu ponekad zna biti i biše pa preteramo, gledam da pauza između duvanja bude dva sata...
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Evo ova godina - u cijeloj godini ravno 5 dana bez zapaljenog jointa, i to napreskokce itd, bilježim u mobitel. ::banjahanje::
Stvarno neznam koji mi je k., ali svaku večer zakurim 1-2 komada sa curom. Nekad i više. Vikende ne komentiram.

Rezultat?
Pa neću lagati, ali spušilo i pojelo se (kroz maslac) cca 350g u 6 mjeseci. Naravno, ne sam, častilo se puno.

Od kako sam se povukao doma, tj završila godina, sa curom svaki dan oko 1g riješim, ali to su 2-3 lakše pljuge.

Ne brine me količina, nego što bi trebao ubaciti barem par dana čišćenja da me jače pukne hahaha. I radi zdravlja :p
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Previše. Ukratko.

Udugačko, popušim pljugu obavezno ujutro čim ustanem. Roll on. U njega stane cca 0.7. Pa najčešće maznem jos jedan ako radim od 10-11. Ako radim od 07h maznem samo jedan ujutro na putu do posla. Medjutim onda vec u 3 počinjem paljenja popodnevna. Čim dodjem kući s posla maznem jednog. Ručak ako treba ili usisati ili oko boxa ili sta vec. Pa jos jedan. Onda je lagano vec 18-19h. Gledam sta cu jest, direkt poslije jela jos jedan. Tu sam vec na 3 oko 19h. Sjednem, pojedem jabuku dvije pa maznem jos jedan. Najčešće mi je taj dosta, medjtim ako ide žena zapalit cigaru Motam si jos jednog. 5 komada u laganini verziji, 6 komada u verziji dodatnog “bespotrebnog”. Vikende bolje ne spominjati. E da, u medjuvremenu punim onaj vaporizer i izvučem 2-3 puta po 0.2 koliko stane u njega. Računica je da mi treba oko 1200g godišnje samo za zapalit, bez keksa i maslaca, bez posjeta kuma recimo (zadnji posjet 90g za 7 dana) i donacija kojekakvih i bez godišnjeg odmora (ove godine 120g kroz kekse i 40g

Previše, kako rekoh na početku.

526C64AC-2ACD-4ED1-9283-91F5C492B409.jpeg
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Bizzo sam pusis, mislim zena ne pali s tobom?
Vec sam se uplasio da ovih oko kilu i pola sto smo ispusili do sad i jos ce sigurno otic nekih 200-300g do kraja godine. Jako puno ali ocito nije tako strasno :razvaljen::
Isto tako od jutra do spavanja, Jbg ona ima vrstu ptsp-a i s vutrom moze bez određenih ljekova, sto je vrlo dobro, a meni pomaze oko koncentracije, i zadrazanja fokusa. Dok ne pusim samo se prebacujem i nista ne napravim do kraja od prve, zna se desit i zaboravim da sam krenuo uopce.
Ovako ljepo se nadimimo od jutra, i rokaj sve po redu sto treba obaviti. Jedino razmisljam vec neko vrijeme o ulju ili jos bolje biomixu pa da izbacimo preko dana, a navece pljugu dvije neke teske indice da uspava ljepo :D
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
2-3gr dnevno, žena se priključi tek uveče, tako da je to taj prosek - 100gr mesečno, gore/dole
Kako starim (napunio 41 prošle nedelje) tako mi više prija ujutru u većim količinama, nego ranije kad sam uglavnom forsirao uveče..
Sad mi je već ritual kad ustanem uz kafu jedan/dva, i pošto prošetam pse a pre sedanja u studio i bavljenja produkcijom, plus u toku svirke/produkcije - tu ode dva, tri sigurno, posle ručka opuštanje uz neki film, dva minimum i tu stanem do uveče posle šljake. Onda sa ženom pred spavanje par komada, i jbg sutra groundhog day :D
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
5g tjedno jer ne zapalim baš svaki dan. Ali zna biti i objesti, pa smo nedavno drug i ja, čisto iz mazohizma smotali baku i pokušali je dovršiti. Jedva

baka je 2g pljuga u kvartovskm žargonu. Uglavnom se koristila u ona vremena kad su pojam 50g bili odokativni, kakve vagice i grami. Neide to sa led indorima, prisjedne lako :D

Ta matematika ne vrijedi kad imam harvest nakon dugo vremena, onda to ode u nebesa..ponekad i dnevno tjedna doza