Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Problem tezi jer imam 35, a ponasam se kao da sam u mirovini i prepametan za sve oko sebe. Doduse, od hrpe prijatelja ostao sam na 3-4 jer su me svi iskoristavali, zene niti ne škicam jer sam sretan sa partnericom i oboje smo jednaki u detalj, obitelj me ponizava jer njima nije jasno da u 2023. godini se netko bavi sportom, dize utege, trci, vesla - a nece u šumu, nece imati svinje,kokoske itd.

Zivim u nekom maginarnom svijetu kako se zivi u puno bolje razvijenim zemljama, a "Oko mene propalice, ubojice, yebena stoka, utoka ispod kaputa".

Ako shvacate. No pametan sam, kad osjetim sranja u glavi, odem psihicu, terapija 2-3 mjeseca i ko nov.

I nikad nemojte skupljati u sebi, trpiti probleme i sutjeti. Oke je dan dva, no kad sutis 15 godina, radis sto neces, gutas - izgledas normalno ali mozak je koma.

Necu apstinirati 3 mjeseca, necu ni 3 tjedna, nego cu pusiti samo vikendom navecer.

Jucer tri dana bez pljuge, u biti uopce nema nekih problema, nema ovisnosti kao sa cigarom, alkoholom.
Nema vise znojenja, bilo samo 2 dana.

Tnx svima! :)

 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Prepametan si za sve oko sebe, tako se ponašaš ili se tako osjećaš? Zvuči mi, možda se varam, da živiš u ruralnom kraju, a u duši si u nekom svjetskom velegradu. Bit će to sve dobro, samo razmisli o kokošima, cijene jaja lete u nebo :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Jbga..ne mora sve biti onako kako smo zamislili i planirali....prihvati to.Sigurno da ti obitelj ne zeli lose !
Trudi se da imas sto manje rutine u zivotu ,a sto vise dinamike i sadzaja ....promuckaj se i upotrebi :)sa travom,ili bez nje..svejedno je !
Sad ce Proljece..i sve ce izgledati drugacije!;)Na selu pogotovo :)
 
Poslednja izmena:
10.02.2023
2
6
3
24
pozdrav, imam problem sa kocentracijom, pogotovo dok učim, pa me zanima iskreno mišljenje osoba koje su nekada, ili su još uvek, bili studenti. nisam nikada učio naduvan, ali često kada se naduvam budem organizovaniji, barem što se posla tice, sredim, posklanjam, uradim, sta god da je upitanju, bilo kakva fizicka aktivnost, ali nisam nikada ucio navaren pa me zanima da li neko ima pozitivna iskustva s time? ili mozda neki savet
mnogo bi mi znacilo, hvala puno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret and Cyric

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Cuj bome nece godina propast da se jednom naduvas i krenes ucit..vidi pa probaj pa nam javi :) i obavezno procitaj Pravilnik.
 

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
461
2.554
143
space
Ako te ne zanima tematika koju ucis, ucini si ju zanimljivom.... Znam da ako je u skoli/faksu predmet bio dosadan tj da je prof dosadan ili ako mene nesto ne zanima da to jednostavno ne ulazi u glavu... Nisam nikada ucio naduvan osim evo sad npr... Ucim svirati gitaru... Vremena imam ne zuri mi se, nesto radim a i ne mogu puno zeznuti. :razvaljen::
 
10.02.2023
2
6
3
24
oprostite ako sam neka pravila prekrsio. ne ide mi stvarno ova tehnologija od ruke. malo se slabije snalazim. ali videcemo neki od narednih rokova kako je pa cu obavezno da vam javim kada probam da spremim nekoliko knjiga. mada mi je ova godina uzasna, prenatrpah se ispitima svakako hvala na odgovorima
 
21.06.2015
18
41
28
46
Ja pusim cigare 20godina, aktivno 17, a travu 18, aktivno 13. Aktivno znaci svaki dan, a u zadnih 7godina mozda 10dana nisam zapalio. Pritom sam od 26e godine do 32ge poprilicno i pio, jako, a i svasta jos po nesto. Alkohol je za mene zlo, a travu nikad necu prestat. Pusim uglavnom uvece nakon zavrsenih obaveza, 2-4 jointa. I bas volim vutru, nadam se da necu rak pluca dobit od toliko tima. Inace za sad vutra nema los uticaj na mene i moje zdravlje u losem smislu, a u dobrom smislu ona me spasava, usporava me i pokazuje kako se ne treba nervirati.
 
21.06.2015
18
41
28
46
Citiranje bez potrebe
Cigare su problem, njih treba ostavit. A takodje treba i trava da je dobra, ovo sto zavrsavamo verovatno prskaju raznim otrovima da je zastite.