Koliko pushite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NaduvaniMaslacak

Banned
Banovan
24.04.2016
18
5
3
38
Šta ti reče "rešim"? Izdilaš ili....?

ne izdilam, nego kupim...nisam ljudi teo da krsim pravilnik, niti da se hvalim kako resim 10g, jednom u 6 meseci, nego moja muka je imala dublji smisao. Ja ne mogu da ostavim za sutradan nikad nista. Imam dve autofrisian biljke skoro na pola puta do branja, i bojim se da ce sve otici od jutra do mraka....strah me...razumite!
 

NaduvaniMaslacak

Banned
Banovan
24.04.2016
18
5
3
38
nisam dobro napisao opet, necu ih na pola puta dirati, nego kad budu gotove i spremne za pusenje, da ce sva kolicina, koliko god da bude otici za jedan dan
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Znam ja neke ljude koji su takvi alavi. Kad imaju žao im je i spavati jer znaju da nemogu duvati dok spavaju. Pljuga na pljugu, jedna na drugu tu nema strasti. Ja volim uživati u svakom detalju, počevši od motanja, pa sve do okusa, mirisa, rada, vožnje i sveukupnog iskustva. Ako pretjeruješ to gubi sve čari. Za mene je pušenje nešto više od samog čina pušenja. To valjda dođe sa godinama staža ;)
 

NaduvaniMaslacak

Banned
Banovan
24.04.2016
18
5
3
38
Kod mene ne gubi cari. Uzivam ja u svakom detalju, nije u tom stvar. Desi mi se da zakucam oko 4 ujutru i probudim se u 7 i umesto da legnem u krevet ja zamotam ono sto je ostalo, onako mamuran i sanjiv, spicim i onda moze spavanje. Moguce da je "alavost" u pitanju, ali ne znam kako da se izborim s tim.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa nemožeš osjećat čari napušenosti kad se ne prepustiš tome. To znači da nakon pljuge nebi smio zapaliti drugu 2-3-4 sata dok god te vozi, inače upropastiš high. Razumješ, to nije uživanje nikakvo. Ako uživaš u svemu teško ćeš sunuti 10 grama u danu. Ja kad imam sunem od 3-5 grama dnevno ali sa ženom i ona je ko zmaj, solo tu količinu bi mogao jedino da je jedem. Ali pušim indike, sative meni nemaju efekta, to mi je ko cigareta obična više manje.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Slazem se sa [URL='https://www.vutra.org/members/no-joke.30494/']No Joke.[/URL]
Pusenje trave je za mene jedan cin kojem se cijeli predajem i sama priprema tog finalnog proizvoda ima posebnu vaznost jer ono sto slijedi poslje toga je ono zbog cega sam sretan i imam zivot kakav hocu zivjeti.U biti trava je dio moga zivota i mislim da kako se odnosis prema travi tako ce se i ona odnositi prema tebi.Neznam, ja stvarno uzivam u svakoj sitnici..evo i odlazak danas na ovu stranicu je popracen jednom trubom Triangla kusha kojega sam prvi put probao i dignuo me u nebesa.Zena i ja smo se smijali kao prvi puta.Tako da smatram kako je tu car vutre,osjetiti ljepljive prste,miris..a necu ulaziti u sam uzgoj,to je posebna prica.Uglavnom, opustenost bez stresa..to je trava!:thumb:
:vutra:
 

NaduvaniMaslacak

Banned
Banovan
24.04.2016
18
5
3
38
Ljudi, moje skromno i amatersko misljenje je da je ovo spamovanje teme i mog komentara na pitanje koliko trave pusim, odgovor je da popusim SVE pa onda legnem!
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Pušenje trave je lična stvar. Količina i intenzitet duvanja je takođe lična stvar.
Tema se zove " Koliko pušite? ", te se u skladu sa naslovom podrazumeva deljenje vlastitog iskustva koje je informativnog tipa, a nikako sugestivno.
Ukoliko svako samo deli svoje i pozdravi tuđe apetite, potrebe i iskustvo, neće biti nepotrebnog spamanja teme.
Ja pušim i deset komada dnevno...jer tako sam u mogućnosti...a i tako volem. :razvaljen::
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Suprug i ja, svaki dan u prosijeku 5 truba i to uglavom u poslijepodnevnim satima, kada se završi sa poslom i svakodnevnim obavezama.
Neko je pitao radite li išta drugo i kada. Vidiš ima ljudi koji mogu sve živo da rade nadimljeni i to vjerovatno i bolje i kvalitetnije, ja nažalost nisam od tih, kad se nadimim samnom i obavezama je gotovo. Dok recimo moj suprug, nadimljen fercera kao švicarski sat.. dim i njegovo djelovanje je individualna stvar, od osobe do osobe... tu nema pravila.