Koliko pushite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Kod mene to stvarno varira, ovisi o slobodnom vremenu, ali u prosjeku najviše se dimi za vikend. Ode tu i po 10g tjedno koliko me racunanje služi. Doduše napušen radim puno bolje neke stvari i često se na meni ni ne vidi da me vozi. :)) Za tmurne dane pije se čaj i radi detoksikacija općenito, a nakon toga prva pljuga ko da sam djevica. :)
 

fortunato

Aktivan Član
14.01.2015
422
296
63
53
krenem sa sativom oko 10h nakon nekih 3h rada da si povratim mentalnu energiju, nakon toga 1h vježbe i završim pax ( vape ) do kraja; još tri sata rada i još jedan pax sative nakon završetka radnog dana pa obiteljski objed, ako se nešto čita lagani hibrid i onda polako prema indici; vikendi i odmor ovisno o aktivnosti
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Kad imam svoje ode i do 50gr mjesecno s tim da ne pusim sam nego dodje drug igramo pesa i dimimo.

Sad nemam svoje, pa kako koji mjesec u avgustu zdimio nekih 10g, a cini mi se da ovaj mjesec ce bit i manje.

Ljeti traktor, krava, njiva, komot zito i tako to, zima mi je za napusavanje, corbe, tv, pes haha :zvezda::

Odo zapalit sad, doso drug da ga nabijem pesa malo :razvaljen:: pozzz
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Inace pusim i kad spavam, u mislima. Hedici kao leptirici leprsaju oko mene, dovoljno je samo da si uzmes onaj koji ti izgleda najmasniji, miriisom najintenzivniji koji te dosi kroz kanalice do velikih kamenih stijena oklesanih ljudskim savršenstvom. U bijelom ruhu sa drugim uzivaocima uzivas u svakom dimu koji te nosi dalje u visine, lebdiš...svi otpori nestaju. Pušim dost uglavnom kad imam a to je svakodnevno
 
01.09.2016
18
61
13
Od lipnja nešto mnogo ali protruzija diska je htjela tako i još xy stvari. 40g minimum. Znam da pretjerujem, al to što kažete ja i dok sanjam valjda isto pušim, pa i prepušim se navečer da me ujutro još vozi. I oko podne onda samo podebljam i tako ukrug. Samo ne prije treninga i ne prije posla. Kvaliteta života od tada mi se podigla za 100% , bolje spavam, bolje treniram, nemam nikakve bolove, pojačan libido, sex 100% bolji, ljepše sanjam, nema ni traga anxioznosti koju sam imala 10god valjda, mogu se posvetiti meditaciji, tantričkom sexu, dok postim na vodi pomaže mi da budem bez hrane 14-15 dana. Mene je carica spasila et ne znam kako vas...i ja je se ne odričem jer jedva je nađoh nakon što mi se prije 9 godina zgadila da sam rekla da je više nikada neču probati dok sam živa! Jer nisam bila zdrava i ona mi je tada to govorila..mani me se viš da ti nije dobro hahaa i 9 godina kasnije ponovno je ušla u moj život ali sam ju zdrava sada dočekala i otada smo nerazdvojne <3 sada vidim uz nju uvijek ljepšu stranu života :rasta:
 
01.09.2016
18
61
13
Power pa pricam o mj. potrosnji ☺ al malo nekada se i prebrojim. Sad na moru je bilo i 80g al od toga 60 je proslo samo kroz moja plučesa hihi.
Sada sam se malo popravila. Sad su 3 na dan...ponekad..a opet ponekad kao jucer 3x3 auuuu pa to ne valja (!?) Al evo tako sreca da radim pa bivam i normalno namrgođena neke dane ☺
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and H2O888
01.09.2016
18
61
13
Nova sam ovdje i ne kuzim vase fore i fore sa nezenjama al kavu ne pijem ni za zivu glavu. Od kave mi srce preskace hehe. Skrkam ujutro 2 dinje i onda zapalim. Mozak je u extazi. I cijelo ljeto tako dok ima zrelog voća pogotovo ovih lubenica. Poslije jest da pišate di god stignete do posla al da se doć uf al ne valja obrnuto. Skrkah 9kg lubenice nakon dima, jela je ona mene a ne ja nju. Povracala sam visak van kasnije hahahaa sama sebi sam umirala od smijeha. Budala uci na svojim greskama jeli tako