Koliko slobodno pljugate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
dok sam isao u srednju pusio sam doslovno svugdje. u skoli, bilo di u gradu. pa i u tramvaju. otkad sam stariji malo (nisam puno stariji ali mislim da sam dost pametniji nego tad) pusim doma, ili kod nekog doma. vani pusim dosta jer zivim bogu iza ..... pa imamo prirode kolko ti srce hoce i stvarno je najzesce. i kad si 5-6km duboko u sumi na maloj cistinici gdje smo slozili klupu paranoja je manja nego doma u krevetu. al kad idem u grad ne furam nis sa sobom.
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
ma ne valja nis furat sa sobom...
al priroda rula :) definitivno..i to su mi najbolje pljuge bile..uvijek u prirodi :)
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
sve zavisi,
zna mi se često dogodit da zapalim u parku ili tako na nekim javnim mjestima

al opet je najveći gušt kad te niko ne ometa,kad ne moraš pazit i brinut se hoće li neko vidit ili neće

:maryjane:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ja uglavnom dimim u šumi ili na nekim zavalama napuštenim do kojih isto moraš kroz šikaru doć...ne volim baš u kući al s travom mi je to podnošljivo tako da ako su dugo loše vremenske prilike pa mi se neda čekat bolje vrijeme onda doma zapalim.
no nemogu si zamislit da neki jači halucinogen kao gljive ili salviu konzumiram doma.

fora mi je kad imamo pun ***** trave pa se nadimimo ko šunkice i s neke plaže moramo doć nazad doma kroz šumu :D...

sam sam jednom uzeo u gradu i imao najgore iskustvo ikad...dobio bed trip
(ne tolko zbog paranoje već gužve zagušljivosti...prevelike ekipe itd)
tako da to ne namjeravam ponovit...pa čak da sam i u amsterdamu
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
dok sam bio mlađi sam pušio posvuda, često i hodajući kroz grad, ali nakon što sam jednom pao sam postao poprilično paranoičan, tako da sada najviše pušim kod nekoga doma ili na nekom mjestu gdje znam da nema ljudi(i murije)
 

MareCar

Banned
Banovan
02.05.2008
9
1
0
38
Definitivno u priorodi ili makar malo izaci van mesta,jer sama filozofija marije-ane je u tome malo se izdvojiti van vreve i guzve i kapitalizma i pozeleti luk i strelu da ulovimo nesto za has pa zenku pod ruku i zurka do zore. ;-)
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
joj juce sam vario na putu za posao,i do jaja mi je bilo,a danas na poslu za vreme pauze :bis: :2flip: ljudi isu verovali
 

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
Kao mali ja i kum smo se uvek sakrivali po nekim shupetinama,shtalama i svinjcima .... a sad purnjamo gde god stignemo .....
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Vrlo sam oprezan zato što u poslednje vreme murija baš lovi duvandžije, kao da smo najgori zločinci, užas.
Startovali su nas na najglupljim mestima, sve dobre štekove su izvalili, tako da sada gajba ili...ne bih da otkrivam dobra mesta u gradu :)
 
28.12.2007
7
0
0
34
U poslednje vreme pushim u zadnjem dvorishtu,ishunjam se oko 2,3 ujutru i zapalim na miru.Jedini trulez je to shto komshija nekad izadje da nahrani svinje i ne znam ti shta vec drugo,a meni pola sprave ostalo pa se sakrivam po dvorishtu k'o neki bolid...

Shto se tiche javnih mesta,po nekad popushim sa ortacima u parku ili na sred ulice ali otvorim i ochi na potiljku zbog plavih...:smoke18: