Koliko slobodno pljugate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo bas me zanima kolilo na vas zbilja utjece to sto je Kanabis ilegalan sto se tice slobode pusenja, mislim na pusenje na mjestima gdje se ljudi normalno krecu i gdje je moguce i da su protivnici trave...Meni trenutno nije problem zapalit u parku(po noci) recimo, sad tu i tamo pusim Duhan za motanje pa i u kaficu mogu zapalit, u skolskom dvoristu(kad god imam, tamo se osjecam 100% sigurno od murije u tjekom dana)........i to je manje vise sve sto se tice pusenja na ne-skrovitim mjestima.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ja izbjegavam to "javno" pusenje. Iz vise razloga....
Najveci gust mi je zapalit u kuci tj. zatvorenom prostoru i jos uz dobru atmosferu aaauuuu...
Il kad sam vani odvezem se sa jednim prijateljem izvan grada u sumu, na livadu kraj puta i tu zapalimo i nazad.

A subotom ili petkom pusim ono "nabrzaka" iza kafica ili sta ja znam opet da me ne gleda niko...ali rijetko mozda u mjesecu jednom.

Glavni razlog sto 95% mojih prijatelja i poznanika ne zna da ja pusim uopste tj. da sam prestao je zbog moje druge polovine;) neda mi apsolutno nista (nasao sebi "stvar" koju treba zadrzat:) ) pa moram lagat:))
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
meni je to oduvjek dosta utjecalo... mislim da sigurnosti nikad dosta tako da nikad ne pusim po parkovima i sl. osim ako je bas ono hightime ono donese frend pa moramo krenut negdje brzo i to pa podimimo frulu nabrzinu... inace ili doma ili u šumi nigdje vise skoro...hehe hebiga neda mi se zajebavat sa murjum jer ih ima sve vise u civilu, samo ti dolete pred facu...tako mi je jedan frend najebo... mislio ma nece mene uhvatit kad ono 3 intervenjaka se stvore nezna ni od kud ni kako i sjebu mu zivot tako rec jer jos imo kod sebe pozamasnu kolicinu, optuzen za dilanje, bla bla bla...mislim da se ne isplati riskirat
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
rijetko, tj skkoro nikad vani...ne volim bas smejalice, vise uzivam u skanku, pretezno doma ili sa curom...psihodelija roxa...smijati se mogu i bez trave....al mislit da sam karla del ponte bez skanka bome nemogu xD
 
12.04.2008
10
0
0
36
sve ovisi, kolko toga imam sa sobom, i da imam neko dobro skroviste u jakni itd. pusim di stignem. jedanput sam pusio na terasi jednog kafica, i doletio mi je murjak: "ako bacis to iz ruke dobit ces šakom u glavu", pogledo sam murjaka, pa joint, pa opet murjaka i bacio ga. pogodite šta me je bilo. hvala bogu da nisam imo vise nista kod sebe :p
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
stunk je napisao(la):
sve ovisi, kolko toga imam sa sobom, i da imam neko dobro skroviste u jakni itd. pusim di stignem. jedanput sam pusio na terasi jednog kafica, i doletio mi je murjak: "ako bacis to iz ruke dobit ces šakom u glavu", pogledo sam murjaka, pa joint, pa opet murjaka i bacio ga. pogodite šta me je bilo. hvala bogu da nisam imo vise nista kod sebe :p

OT je al da neotvaram novi thread. Ako te drot vidi da pljugas i vidi te da bacis pljugu, a kod sebe nemas nista osim te pljuge, sto ce bit? Moje misljenje je da ti nemoze nista djaba sto te vidio.Jedino da su dva ili vise drotova u akciji. Ti bacis i kazes nije moje a oni (drze se zajedno) mi smo te vidjeli imamo svjedoke...?:common053:
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
najcesce doma
ali vani mi nije bad..
jednom smo anbavili skunka, ugurali u cigaretu i dimili u kaficu
KAKO JEBEN OSJECAJ :) smejila sam im se u facu :):)
voljela bih to ponovit
nije mi bad vani ali sma opustenija doma
 
02.03.2008
12
0
0
39
men je najjace u zadnje vrijeme zapalit u prirodi...tj odemo kod frenda u brdo...onak cijeli grad pod nama itd...a prije tog smo pusili na groblju..:S
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma mene bas briga...ja pusim di god...
znam da uvjek moze izbit sranje i svjestan sam toga al jebiga...
najbolje u prirodi i doma kod nema nikog... :D
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
di stignem buraz di stignem xDDD

evo vec ima 7 mjeseci dimim u kaficu ovom na kvartu,uz pivicu si ljepo hashisha zapalim :)
dok sam u skoli na skolskom igralistu a znam i doma dost cesto...

ma hashish je najbolji..mozes bilo di pusit...cak me murijak jednom zaustavio dok sam u hodu pusio hashish...pokazo sam frajeru duhan i rizle i tip nije nist sumnjo :)
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ma najvise pusim u zatvorenom prostoru.Sad drotovi u civilu mogu da izlete iz bilo koje rupe i da te iznenade jer nemaju pametnijeg posla nego da ganjaju nas travare po ovakvim lijepim proljetnim danima...
 
12.12.2007
18
1
0
36
svugdje osim doma. heheh,... bilo gdje pušim i pravim se pametan. a kad ulete civilinjosi bacim joju i đonom je sašijem u pod... ne ostane ni j od joje :D

a oni kuže kaj se dogodilo, al kaj će... pristojan ja, pristojni oni, sve uvijek fino i bezbolno prođe.
i tako će biti svaki put osim zadnjeg hehehe....
 
27.04.2008
20
0
0
63
imam TOTALNU slododu,osim na posao...ali i nije pametno kad covek radi da pusi travu.ne pusim gde god stignem,zato sto nije to moj domen.u kuci nemam problema oko te teme,tako da kuci mi je cool,sto se tice slobodno pljuganje.
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
najćešće kući, ne volim to imat sa sobom, jednom sam se opeka i nikad više, al u prirodi je najjače, šuma, dobar pogled, bilo što samo da je priroda i joint je skroz drugaciji, čak i trava ima drugačiji okus iako si doma 5 min prije zapalio istu travu... nema do prirode. al da mi se dogodi da zapalim usred bjela dana u centru grada, dogodi. al izbjegavam. kako je to elephant0r rekao, kako s kime...
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
meni je sloboda ogranicena.pusim vutru kod ortaka [supi se ekipa pa imamo duvacki orkestar :D ] ,na fudbalskim terenima,stazama za trcanje,park,pored reke [morava].uglavnom ekipno varimo.bas nam je frka za slobodu.