Koliko ste dobili od vaše žetve??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo otvorio sam jednu temu, ako mislite da nije potrebno slobodno izbrišite

- znači ovo ide za one koji su već pobrali ili će to napraviti ubrzo -

od mojih 5 biljaka, 3 su rodile,
neznam vrste ali kvaliteta je brutalna, sve 3 su ubojice, imena su im: PRVA, TRIP i LJUBIČICA

dobio sam sveukupno 850 grama, s tim da još dosta nisam zapakirao niti izmjerio....

ove godine grow je bio izvanreda i jako sam zadovoljan,
zahvaljujem se ljudima koji su pružali potporu i bez par ljudi i njihovih komentara ne vjerujem da bi odgurao tako daleko sa svojim biljkama makar vec dosta dugo sadim, ali svaki komentar ili preporuka uvijek je dobrodošao

P.S. znači skoro pa kila, i ja mislim da bude kila kad sve to skupim,
a od mojeg truda niti jedan gram neće biti prodan, jer se ovdje bavimo tematikom legaliziranja a ne rasprodajom, da netko nebi krivo shvatio...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
SiD je napisao(la):
od mojih 5 biljaka, 3 su rodile,

Izvini al ovo ne kužim... jel misliš da su ti 3 od 5 biljaka bile ženske ili što?
sry na offtopic...već dvije god nisam ''outdoorac'' pa nisam za tu temu...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ajd da ne ispadne da serem kvake, postavit ću slike, plus slike sa vage,

prosječan iznos jedne biljke bi bio 200 grama, i to se meni desilo, jer sam ih jako pazio i uložio puno truda, i eto vratila mi priroda za to :sun2::sun2:

ni sam nisamo mogao vjerovat kolko sam dobio, od jedne biljke koja je bila niska a debela kao grm, dobio sam 215 grama,

ostale 2 su ogromne mrcine preko 2,5 metra puuune hedova...



@#34, od 5 uspjelih 3 su bile ženke, posadio sam 13 komada, dobio 5 pravih i od tih 5 ispale 3 odlične biljke.... fakat pune plodova, i raznih psihodeličnih boja, ja mislim da se 2 od 3 mogu mjeriti sa skankom, jer udara bolesno i treba popušiti 2 serije po recimo 4 udaha i gotovo je.... napljugan ko noć....
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
SiD je napisao(la):
a od mojeg truda niti jedan gram neće biti prodan, jer se ovdje bavimo tematikom legaliziranja a ne rasprodajom, da netko nebi krivo shvatio...
E ovo mi se svidja vidi se ko je pravi uzivalac i zaljubljenik u vutru.

Oko 350 grama od jedne biljke sam dobio,za mene sasvim dovoljno da uzivam koliko hocu


Teglica meri na teglice hehehe
Mozda za koju godinu promenis nik u burence
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
teglice zakon, ja vam kazem pravi neprofitabilni grower nema potrebu da mjeri vutru na vagu
nego ladno na teglice, to je neki posebno mirišljavi gušt i svaki put kad otvoris teglicu pa te ono zapljusne miomiris. e a i estetski gledano postoji svakakvih vrsta teglica pa i vutrovizuelni efekt bude pojačan odabirom neke ekstra profinjene staklenke ,a ne neku od bivših kiselih krastavaca sa mirisom octa:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Isto računam u teglicama
tipa, teglica jacobs kave ima 50-60-70g, dok ona velika od krastavaca ima i preko 100 :D
btw skuljoz ukro sam ti ideju, sad i ja šlepam mali nescaffe po kući hehehe
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
moja teglica nosi 81 gram :D
vagao sam tek toliko da znam koliko je ispalo,
kada to gledam sveukupno primim se za glavu i sam ne vjerujem,

nikako da dignem slike, ali bit će uskoro
 
16.03.2010
45
0
0
34
Samo jedno pitanjce jer mi stvarno nije jasno.
Svugdje piše da se dobije od 250g do 500g po biljci (naravno u dobrim uvjetima),iznenadilo me kad sam vidio razne ODLICNE growove ovdje na vutri a ljudi bi dobivali 50 do 80 g.Nije mi jasno kako.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
nije bas sve neznanjem...kad gledas po infou koji nades od seed banki onda ti uglavnom pise po m2....znaci recimo 400-500 g/m2, e sad kad se misli na m2 tu se misli i na sog tehniku vecinom, tako da se oko toga netreba previse zamarati, a i ovisi ti odtsa i o samom svijetlu jer nemos ocekivati 500g od 150w hps i slicno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislio sam da je riječ o outdoru,mada se može uprskati unutra,puno lakše,najlakše:)
Neznam,ni meni količine nisu bolja strana,dobivam skoro duplo manje radi glupog prostora i kojekakvih sranja,ali ja se ne brigam,nek ona bude fina na kraju:bis:
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
ove god samo 315g vrhunske



srecom i od prosle nekih 20g ostalo za posebne prilike

ali i 100tinjak ovogodisnjeg macada slabijeg kvaliteta za jutarnje potrebe..

samo mkoram priznati prosla god bese vericetnija:))

 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker