Koliko ste najduže bili upljugani od jedne frule

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2006
0
0
0
Ja sam pljugo u skoli sa frendom neku gandu koju nitko nije htio pljugat u gradu, ja i on smo drmnili jednu, mene je drzala 4 dana, prvi dan sam bio mrtav a ostala tri jebena zuja. Nije mi bilo prvi puta, mozda je bilo nesto u njoj
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Moram priznat da se ne sjecam kad sam zadnji put zapalio samo jednu pljugu!
Negdje u srednjoj,valjda.
Evo,prekjucer sam zapalio dvije pljuge i drzalo me cijelu vecer i sutradan do 12:30.
Nije lose! :D :D
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
A to sto ste pusili bilo je par puta vece od ovog :?:
115gramsjointen.jpg
 
04.08.2006
0
1
0
To je Ruska pljuga iz Cernobiljske oblasti.Cuo sam za to.Rusi njome pune rakete i planiraju njima da gadjaju najrazvijenije zemlje.Naduvaju industriske centre neke drzave,svi se ustondiraju i nikome se ne radi.Tako planiraju da uniste ekonomiju neprijatelja.Prva meta je Tokijska berza
Rusvaj!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

Dim

18.06.2006
45
0
0
ljudi zanjima me koliko se trava zadrzava u krvi?
bio bih vam zahvalan da odgovorite jer za par dana idem davat krv ne da vide da pusim travu vec iz zrdastvenih problema ;)
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Dim je napisao(la):
ljudi zanjima me koliko se trava zadrzava u krvi?
bio bih vam zahvalan da odgovorite jer za par dana idem davat krv ne da vide da pusim travu vec iz zrdastvenih problema ;)

A zavisi o puno toga : Tvojem spolu, masi, kolicini i ucestalosti pusenja, metabolizmu i hrpi drugih stvari.

Ovo bubam bezveze ali mislim da ti pomaze ako imas vise masnoce u krvi :) (po nekoj logici, brze bi se THC trebao razgraditi )

Otprilike ciljaj da ce ti biti u krvi par dana :)
U kosi ce ti najdulje ostat !

Krv ces dati bez problema, jer ju testiraju samo na kolicinu željeza.

A ako slucajno zelis prevariti test, onak par dana prije uzmi aktivni ugljen.

to je sve sto mi je palo na pamet.
laku noc :)
 
01.08.2006
0
0
0
Sve u svemu, treba pit po više od 2L tekuæine dnevno...
Puno tekuæine je opæenito preporuæeno (iz zdravstvenih razloga), najviše preko ljeta da tijelo ne dehidrira. :)
Mjenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju.
-----------------------------------------------------------
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Dim je napisao(la):
ljudi zanjima me koliko se trava zadrzava u krvi?
bio bih vam zahvalan da odgovorite jer za par dana idem davat krv ne da vide da pusim travu vec iz zrdastvenih problema ;)

neæe ti niko testirati na thc, jer to ti je ko da dovezeš auto kod vulkanizera da ti gume provjeri, a on ti ide rastavljat mašinu...tako da don't worry, be happy...