Koliko ste najvise ubrali sa jedne biljke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Vidim da nema ovakva tema pa reko da malo pisemo.

Dopunite:

Koliko ste ubrali sa jedne fotoperiodne biljke u outdooru?

Fotoperiodna outdoor:
1. Kolike dimenzije je bila rupa i koliko koliko je stalo zemlje?
2.Koju zemlju ste koristili i scim ste mjesali zemlju (perlit,hidrogel..)?
3.Koje gnjoivo ste koristili?
4. Koji trening?
5.Koliko ste sedmicno zalijevali i skoliko litara vode?
6. Koja sorta?
7. Koliko je dnevno sunca imala?
8. Jel i koliko je bilo plijesni?
9. I ako imate fotografije ubacite.

Koliko ste ubrali sa jedne autofolwer biljke u outdooru?

Autofolwer outdoor:

1. Kolike dimenzije je bila rupa i koliko koliko je stalo zemlje?
2.Koju zemlju ste koristili i scim ste mjesali zemlju (perlit,hidrogel..)?
3.Koje gnjoivo ste koristili?
4. Koji trening?
5.Koliko ste sedmicno zalijevali i skoliko litara vode?
6. Koja sorta?
7. Koliko je dnevno sunca imala?
8. Jel bilo i koliko je bilo plijesni?
8. I ako imate fotografije ubacite.


Koliko ste ubrali sa jedne fotoperiodne biljke u indooru?

Fotoperiodna indoor:

1. Kolike litraze je bila saksija i koliko koliko je stalo zemlje?
2.Koju zemlju ste koristili i scim ste mjesali zemlju (perlit,hidrogel..)?
3.Koje gnjoivo ste koristili?
4. Koji trening?
5. Koja sorta?
6. Koja rasvjeta je upitanju?
7. Koliki je rezim svjetla bio?
8. Dimenzije boxa?
9. I ako imate fotografije ubacite.

Koliko ste ubrali sa jedne autofolwer biljke u indooru?

Autofolwer indoor:

1. Kolike litraze je bila saksija i koliko koliko je stalo zemlje?
2.Koju zemlju ste koristili i scim ste mjesali zemlju (perlit,hidrogel..)?
3.Koje gnjoivo ste koristili?
4. Koji trening?
5. Koja sorta?
6. Koja rasvjeta je upitanju?
7. Koliki je rezim svjetla bio?
8. Dimenzije boxa?
9. I ako imate fotografije ubacite.


Volio bi da @PowerSeed uhvati vremena i da dopuni temu iz vise razloga a jedan je sto dugo dugo growa.

Edit: i ako ste vodili dnevnik ostavite link.:vutra:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Sve ti to pise u dnevnicima, pa ne kuzim cemu ova tema. Citaj i educiraj se. Ja sam 2 mjeseca citao dnevnike i forum dok nisam krenuo sa svojim prvim growom.

Vidim da pitas @CilI -ja u mentorskoj temi za ulje...koje sorte u kojim kolicinama i sl. pa pretpostavljam da je ova tema samo nastavak da si olakasas izbor i nacin na koji planiras saditi.
:zvezda::

Ako planiras raditi ulje uzmi npr. 3 jake indice (sa preko 20 posto THC-a) i jednu CBD sortu. Gledaj ili 100 postone indice ili jednu sto postotnu, a ostale dvije moze neki hybrid 70 :30 (indica:sativa). Znaci vazno je da dominira indica. Sative u ulju zaboravi, osim ako ne zelis da ti pacijent totalno popizdi. Sative NE IDU u ulje. To kao papagaj ponavlja i Rick Simpson (www.phoenixtears.ca)

Drugo, ako breeder napise da je sjeme sa npr. 25 % THC-a (ili CBD-a) to ne znaci da ces dobiti i ti takav rezultat na kraju. To su obicno podaci koliko su maksimalno uspjeli dobiti, pa se eto hvale. Ti od iste te sorte mozes dobiti npr. 12 % THC-a dok netko drugi izvuce i tih 25 posto. Sve ovisi o nacinu growanja, gnojivu, svjetlu, uvjetima i sl.
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Hvala tebi na odgovoru i savjetu i sto dijelis iskustvo i znanje. al ovo sto si ti napisao nije za ovu temu kosto u naslovu pise .
Ova teme bi mnogo pobogla iz vise razloga pogotov za pocetnike i za nove informacije.
Kazes sve pise u dnevnicima neki ne vode dnevnik a mozda bi ovdje ukratko napisali svoje iskustvo i slicno. Pa neki vode dnevnik i objave slike a iste te slike objave u temu unutrasnje ili vasko uzgajanje galerija sa ili bez komentara ako me razumijes.
Svako ima svoje misljenje i svakom treba dat podrski i savjet i onaj koji se uclanio prije par dana malo sam zbunjen jer na forumu jedni kazu ovo je dobro drugi da nije dobro itd i sve se pomjesa i nez se nista a ne brise se takve stvari kkad neko da pogresnu informaciju volio bi da na forumu sve pogresne informacije budu izbrisane pa bi manje bilo pitanja.
emoj me pogresno shvatit.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Dnevnici najvise pomazu da se nesto nauci jer kroz cijeli ciklus growa vidis sta se dogadjalo. Sa ovim tvojim pitanjima se nece dobiti dovoljno kvalitetna informacija jer ako ti netko napise da je imao plijesan u outu to ne znaci da ce Pero koji sadi u drugom podneblju imati problem sa plijesni na istoj sorti.

Sva ta pitanja koja si ti postavio u ovoj temi imas u dnevnicima (indoor, outdoor) samo ih treba procitati. Stvarno ne nedostaje informacija. Uostalom pitas covjeka u dnevniku sve sto te zanima.

Onaj koji se uclanio na ovaj forum, a pocetnik je, tek mu u ovoj temi nista nece biti jasno, a onda ce krenuti sa pitanjima i ode tema u off.
 

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
biljka nece dat isto peri i luki .pero ce dobit sto grama luka 500 sve je do growera i njegovog iskustva.ovdje na forumu pratimo cannabis sorte ,a ne koliko je ko dobio
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa dje me prozva pa da moram na yard. a sta ja znam, ostao mi je u secanju t.n.r od kc brainsa, fotoperiodna/regular, bez treninga, ne secam se ni da sam nesto zalivao. al recno ostrvo je bilo u pitanju pa je koren ocito imao vode. djubrenje ne, rupa se ne secam, zemlja koja je tamo bila, sunca koliko ga je bilo na nebu. minimalno budji, al takva verovatno sezona bila. skinuta 10. 10. al ne mogu da lociram koje godine, jbg. ne znam ni da li je ovaj vek u pitanju :) suvog cveta preko kile, recimo 1128gr al ni to nisam tacno siguran, izblede mi brojke cak i kad na njih obratim paznju
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Vise Pow,vise si dobio...ja se sjecam:) ako je to biljka o kojoj si pisao prije malo manje od dvije godine:thumb:Al, nisi puno falio..nekih 50-ak grama:):thumb:
Svako ima svoje misljenje i svakom treba dat podrski i savje
Moze jedan savijet,dobronamjeran.Moras shvatiti da ljudi ovdje imaju svoj zivot i siguran sam kako ti nitko nece "skratiti"svoj vec videni dnevnik kako bi odgovorio na tvoje pitanje koje i sam mozes naci.Ono sto ti ja predlazem i sam radim dan danas..Vidi tko growa slicno tvojim planovima,mogucnostima i prati dnevnike,mentorski kutak.Mozes sve nauciti bez iti jednog pitanja.A kad udes u pricu otvoris dnevnik i u njemu pitas sve sto te zanima..tako ces nesto nauciti i biti dio foruma.Ovako sa sto pitanja...nije to to...shvati.To ti je moj savijet od srca jer vidim da hoces,da grebes...ali na krivi nacin..Razmisli,od srca ti to pisem:respect::thumb:
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
ja neznam što se vi toliko trudite oko ovog smrada
prije mjesec i pol dana mu je bilo potrebno dati BAN
da mi prestane spamati profil
uprkos upozorenjima,molbama da to neradi
i to nije radio samo meni
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
@PowerSeed auu koja brutala svak cast.
@hazeri opusteno sve je uredu hvala ti

Ven imas lijepu kulturu i odgoj kako vidim.
Kao sto vidim na forumu se clanovi se razlikuju ovaj od 10 lajkova i 10000lajkova skil ma ne ovo je obicni clan uclanjen pre 8mjesci sta on zna i tako ven ti bi trebao dobit ban zbog vredanja ali ne ti imas 17k l mora se tu razlik pravit itd obrisat ce ti poruku i nikom nista ipak ima tu neke razlik ja da sam za teebe napisao da si smrad vec bi dobio ban ne postujes tude i ismijavas se da bi ispao fac i da bi tu dobio lajk
Sramota trebaji svi ista pravila imat

Treba i onog sto je 10god i onaj sto se jucer prijavio postovat pratit podrzit itd..

Pricas o spamu od peere 2mj ulazio sam u dnevnike pratio i lajkovo dao podrsku .. Radio sto je gore napisao @hazeri
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Yi_ and predragvuk

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
This member limits who may view their full profile.

Pricas o spamu od peere 2mj
Tada sam ti kulturno htio postaviti pitanje,zašto mi spamaš profil.
Ali si nama bez titule onemogućio pristup svom profilu.
Smradu :svadja:

I imaš obraza postaviti pitanje koju količinu dobijem u uzgoju !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Palac

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy

Ven imas lijepu kulturu i odgoj kako vidim.
Kao sto vidim na forumu se clanovi se razlikuju ovaj od 10 lajkova i 10000lajkova skil ma ne ovo je obicni clan uclanjen pre 8mjesci sta on zna i tako ven ti bi trebao dobit ban zbog vredanja ali ne ti imas 17k l mora se tu razlik pravit itd obrisat ce ti poruku i nikom nista ipak ima tu neke razlik ja da sam za teebe napisao da si smrad vec bi dobio ban ne postujes tude i ismijavas se da bi ispao fac i da bi tu dobio lajk
Sramota trebaji svi ista pravila imat

Treba i onog sto je 10god i onaj sto se jucer prijavio postovat pratit podrzit itd..

Kakve veze sto sam onemogucio da mi svi vide profil paa? I hazeri je i panta je kakve to veze ima

Odg sam da mi nije namjera bila da ti zaspamam profil ccc

Tema je na yardu ne razumijem imas obraz koliko skinem s biljke ccc ocito imas pogresno misljenje o meni ili se volis frajerisat i pokazivat drugim clanovima kako ti mozes proc bez kazne zbog krsenja pravilnika


Zabranjen je svaki vid diskriminacije članova i omalovažavanje njihove inteligencije ili sposobnosti, kao i uznemiravanje, pretnja, uvreda, kleveta ili sramoćenje drugih članova foruma!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
aa da da, vidio sam da je zatvoreno za javnost :)
a bilo je svega na forumu, znas i sam, bio si moder pa znas proceduru i znas da si i ti opominjao i brisao ovakve prepirke koje ne vode nigdje :D

nego apropo teme. ja sam najmanje skinuo sa blue cheese auto od dinafema u outdooru. nekih 15ak grama suhog je bilo. rupe velike, sunca malo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.