Koliko ste zadovoljni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Greed4Weed je napisao(la):
Zbog greenpower1 ovih fashistichkih postupaka prema novim chlanovima razmisljam o napustanju foruma. zao mi je, jer sam ovde stekao dosta prijatelja, da ne imenujem poimence, znaju ko su, ali sam stvarno rezigniran njegovim ponasanjem!

Hehe da sam te ja uvatio... :icon_lol:
Spamaš... Vrijeđaš starije članove.
Ako ovako nastaviš nećeš morati razmišljati o napuštanju foruma, mi ćemo to učiniti za tebe.
Skuliraj.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
nemam nista vise dodati tocno onako kako je smoke napisao je i moje misljenje..jer ipak nije ovo bas neki forum koji se bavi svakodnevnim stvarima pa da bude posve vidljiv svakoj "budali" koja to pozeli..treba napraviti jos par mjera sigurnosti kao sto je i opisano u prethodnoj stranici..istina ima tu stvarno zanimljivih prijedloga neke od njih bi se trebalo i usvojiti po mom misljenju.Tako bi svi postavljali svoje slike i dnevnike s puno manje straha..jedmom rjecju sve bi puno bolje funkcioniralo a i imali bi puno vise prekrasnih dnevnika uzgoja za pogledati jer pretezno slike ne stavljaju ljudi koji su vec duze vrijeme na ovom forumu i imaju puno iskusta..a bez njihovih "uradaka" forum je stvarno osiromasen.

sto se tice izgleda i opcenito foruma ja sam zadovoljan :)
iako se nikako jemogu naviknuti na ovu bijelu boju-blijesti za oci :D
crno-zelena tema je po meni najbolja.
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
za to si u pravu 100% ali sam se ja registrovao skoro, pa nisam imao kad da nakupim dovoljan broj postova, a dosta mi znaci podrska prijatelja sa foruma, chat je dobar bas zbog toga sto nisam imao potrebe da spamujem po forumima sa raznim pitanjima vec sam ih resavao u diskusijama na chatu.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Jedino sto imam da zamerim je to sto ima, po mom misljenju, nebitnih tema koje nemaju veze sa gandzom niti bilo sta vezano za gandzu...Bas pregledam cesto teme i gledam da budem u toku, iako sam jedan od novijih clanova, citam one teme koje su ko zna kad pisane. Mislim da bi trebalo da se napravi neka selekcija i da se pobrise to sto je nepotrebno...Ovako nemam nista da zamerim forumu, cak sam se i na ovo belo navikla...Slazem se sa vama koji ste rekli da forumu treba neka bezbednost i da treba nekako da bude zasticen od onih koji nisu registrovani i od ostalih ljudi sa strane...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ne zelim spamati ali moram iznijeti svoje misljenje u vezi ovog sto si napisala za teme koje nisu vezane s vutrom..po mom je dobro sto se na ovom forumu i moze raspraviti o nekim stvarima koje nisu usko vezane uz vutru..ne treba bas gledati jednosmjerno i "zatupljeno"
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
istina... potpis...
nikad na ovom forumu nije jedina tematika bila striktno vutra!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne kazem da treba ovaj forum striktno da bude vezan za vutru, ali sam nailazila na svakakve teme,a i previse je tema koje nisu aktivne od ko zna kad... Ne mislim nista lose...Mozda da se napravi neka selekcija,da se nekako pobrise nesto sto ne treba i tako to, malo da se sredi...:icon_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ako imaš volje slobodno pošalješ te teme meni na PP, pa ćemo dalje vidjeti šta s njima...

te teme proći će i ostali moderatorski tim pa ćemo vidjeti šta je za smeće a šta može ostat... :thumb:

ako naiđeš na nešto slično samo mi baci na PP... nije da moraš, da me nebi krivo shvatila :icon_lol:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne, ne...Hocuuu! :D Taman da radim nesto korisnooo za ovaj forum! Yay! Sad sam happy! :D Samo da nadjem vremena pa cu ja lepo temu po temu... (:)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
e pa ovo je stvarno lepo sto mozemo da iznesemo svoje misljenje tako da
moram i ja da kazem koju mada je mr.dr.smok to nekako najbolje objasnio...

najpre sam sasvim slucajno naleteo na forum i to u nadi da cu mozda naci od nekog da kupim nesto kvalitetno. medjutim brzo sam od toga odustao kada sam video ozbiljnost foruma i informacije sa kojim raspolaze.a to moze da potvrdi svako ko procita ovaj text da ga nisam pitao jer ima za prodati...i pored toga sto nisam znao bas nista odlucio sam da se upustim u ovu tada za mene avanturu,a sad jedan od najlepsih hobija u zivotu koji sam imao. naravno i uz pomoc clanova koji su imali volje i strpljenja da podele svoje znanje.po meni ovde nije rec samo o uzivanju dok konzumirate vec i dok uzgajate. svako ko je konzumirao svojih ruku delo,razume o cemu pricam...

najpre i najbitnije mi je sto je ovo jedna zajednica gde smo svi kao jedno i stvarno mi je drago i utoliko mi ovaj forum puno znaci.nema nacionalnosti,sovinizma... doduse pojave se s vremena na vreme neki padobranci ali ih odma sankcionisete na moje veliko zadovoljstvo,jer kad prozivaju nekog od starijih clanova tj moji kolega,drugara dodje mu isto kao i da mene diraju,i onda bi im drage volje skakao po kicmi...

tema ima dosta,i najgore je sto su novi clanovi lenji i mrzi ih da citaju,a upravo iz tih tema sam ja licno i naucio neke bitne stvari. sto se foruma tice mislim da je dobro organizovan i da su informacije sa kojima raspolaze svima nama u mnogome pomogle da svarimo materiju. i ustedele nam mnogo vremena i lutanja...onaj koji oce da nesto nauci ima prostora i materijala,samo sebi treba da da vremena da sve to lepo procita i razume. pricam to iz razloga sto bi mi bilo zao ako bi se obrisale neke starije teme iz kojih sam naucijo neke osnove uzgoja...
mozda ce zvuceti smesno ali su mi "prepucavanja" najsladja,jer se tu odmeravaju znanja i puno toga moze da se nauci

e sad,sto se tice same zastite,moram da priznam da sam u nekoliko puta bio na samoj granici da odustam od foruma jer sam se bio uplasio za svoju sigurnost,ali se sve to na kraju eto zavrsilo nekako dobro pa sam jos uvek tu.
ali svakako bi recimo deo gde su dnevnici trebalo malo zastiti od svacijih ociju,makar dok su u izradi.novi clanovi da mogu da ih otvore tj zapocnu a stariji da ih prate i pomazu im, pa kad budu zavrseni da ih nekon izvesnog vremena objavite...

sto se tice posebnog dela za prijatelje foruma,moderatore,grow suport... i ostale ja licno nisam stalno na chetu,upravo iz razloga sto mi je to nekako bas javno gde iznosite neke svoje privatne stvari na osnovu kojih moze dosta da se zakljuci... a bas bi recimo voleo da pokazem neke svoje stvari koje sam u medjuvremenu napravio i organizovao po pitanju growanja i da cujem komentare ali...
ne trebamo mi da izmisljamo toplu vodu,vec samo treba da preuzmemo proverene metode koje prolaze...recimo,postoje drustva gde moras da imas preporuku od najmanje tri clana da bi mogao da mu pristupis. svako ko radi ovo sebi za dusu ce imati bar jedan dnevnik na forumu,a on mu je i vise nego dovoljan da se pokaze,i stekne prijatelje koji bi mu omogucili prilaz tom posebnom odeljku... jer lako se vidi ko je stvarno zainteresovan a ko nije. ili cak i licno da se upoznamo,ja bi evo prvi voleo da upoznam neke clanove i ugostim ih u svome domu,i pokazem im svoj grow. ili pak da se skupimo negde na nekim vikend odmorima i okrenemo neki razanj??? :) dobrovoljno se javljam da organizujem kompletnu hranu... :))) ihaj,sad bi ja jos pisao na tu temu ali vidim da polako odlazim sa teme...pa evo necu...

uglavnom ako se stvore uslovi za tako nesto,voleo bi da kad zasluzim imam pristup tom vip chetu... inace sve ostalo mi pase!
lep pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Lijepo napisano Slobodane. Razmisljamo o skupu i rostiljanju. Sto se tice dnevnika ja ne znam morate biti pazljivi u sustini nemoguce otkriti ko se krije iza dnevnika ako to sami ne kazete. Ja mogu sakriti dnevnike od clanova koji imaju recimo manje od 50 postova ali opet cemu to...dnevnici su tu da pocetnici nauce. Ne znam stvarno. Sve prolazi kroz enkripciju tako da je nemoguce provalit ko sta dje pise.
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
hvala vutragenjo,inace volim rostil,ali gust mi je da okrenemo nesto na raznju,a rostilj nek nam bude predjelo... :))
a za dnevnike kao i za neke bitnije stvari sam mislim da su vezivanja za rep+ (recimo 25 bodova) od vece koristi nego sami postovi. ipak za rep+ treba da se pomucimo,a postove opet moze svako da pise i o svemu.ali svakako novi clanovi treba da imaju pristup zavrsenim dnevnicima,a li ne i onim u izradi. u principu ih toliko ima da kada ih sve procitaju,jednostavno 90% stvari ce im biti jasnije...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Volim čitat slobine tekstove... uvijek čo'ek sve pokrije i fino to sroči.
Mislim da bi mu trebali dati da je prijatelj da i on uživa ove najnovije benificije tog ranka.
Jer je mnogim ljudima konstruktivno i kvalitetno pomogao, postavljao je normalna pitanja dok je učio, i sad već ima iskustva u growanju, i siguran sam da će iz njega izaći jedan vrhunski grower koji će kvalitetno doprinositi ovom forumu.
Osim toga, siguran sam da radi dobar ražanj :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

numero uno

Aktivan Član
22.04.2010
62
0
0
35
stvarno slobodane totalno te podrzavam u svemu sto si rekao,tocno to bi se trebalo napraviti jer ja iskljucivo zato ne radim dnevnike jer sam i ovako paranoican a di jos uz to nebi mogo spavat,pa onda ekipi na chatu pokazem tu i tamo neke slikice i to je to!!!
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Vutragenjo je napisao(la):
u zadnje vrijeme nisam imao vremena da radim na sajtu. sve je zapusteno. Eto ovom prilikom zelim da se izvinim na nemaru. Za desetak dana bicu slobodan da poradim malo na forumu i sajtu. reci sta zelite da mjenjate? Ovaj cerifikat ce da sredim. Koliko ste zadovoljni izgledom? Funkcionalnost? Rigoroznost?

Sajt je najbolji na našim prostorima,ali imam jednu zamerku, mnogi sagovornici odstupaju od teme i nas koji tražimo nekakve podatke jednostavno zatrpavaju sa nepotrebnim pričama,pohvalama,aplauzima itd.eto ja bih molio ako se može nešto po tom pitanju uraditi.Pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.