Koliko ste zadovoljni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
u zadnje vrijeme nisam imao vremena da radim na sajtu. sve je zapusteno. Eto ovom prilikom zelim da se izvinim na nemaru. Za desetak dana bicu slobodan da poradim malo na forumu i sajtu. reci sta zelite da mjenjate? Ovaj cerifikat ce da sredim. Koliko ste zadovoljni izgledom? Funkcionalnost? Rigoroznost?
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pozz druže i ljepo je šta se izvinjavaš :icon_lol:
haha

izgled foruma po mom mišljenju je ok i sviđa mii se pošto ima puno korisnih podataka i ....... da tako nije puno više bi godina izgubio da odradim neki grow
hvala svima i tebi genjo također :bis:
kaj se tiče nekoga mjenjanja stvarno nebi bilo loše da mi stalni i česti korisnici imamo neki privatan chat ili.... da nedrobim previše ima koče bolje to objasni :)) :sun2:

druže još jednom ljep pozdrav i svaka čast :thumb: :happy031:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vrlo zadovoljan izgledom,funkcionalnost je na dosta visokoj razini,a i malo se smirila bura blesavih tema što nas je u zadnje vrijeme poharala.Moderatori su odradili super,tako da je sve pet :) Ne bediraj se Genjo,sve pod kontrolom :)
Ovo što List spominje...bila neka rasprava na chatu,kao,trebalo bi neki podforum za "osoblje" samo (ono,aktivni i pouzdani članovi,prijatelji foruma,grow suport itd) ,kako bi neki od nas,koji se ne osječaju dovoljno sigurno više postati slike growa,mogli tamo bez straha od nepoželjnih pogleda stavit koju slikicu i te fore.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Welcome back Genjo i sretni praznici !

Slazem se sa listom za nekim mestom za aktivne korisnike , nekolko nas je i poslalo pm molbu .
I stvarno mislim da bi trebalo da nadjes nekog aktivnog zamenika jer ovako mi se cini da ne mozes sam sve da stignes .
Ipak sam se tek probudio ,mozda se setim kasnije jos nesto
mornincoffee.gif
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
zlo&naopako je napisao(la):
Vrlo zadovoljan izgledom,funkcionalnost je na dosta visokoj razini,a i malo se smirila bura blesavih tema što nas je u zadnje vrijeme poharala.Moderatori su odradili super,tako da je sve pet :) Ne bediraj se Genjo,sve pod kontrolom :)
Ovo što List spominje...bila neka rasprava na chatu,kao,trebalo bi neki podforum za "osoblje" samo (ono,aktivni i pouzdani članovi,prijatelji foruma,grow suport itd) ,kako bi neki od nas,koji se ne osječaju dovoljno sigurno više postati slike growa,mogli tamo bez straha od nepoželjnih pogleda stavit koju slikicu i te fore.

mogu dodati točku i zarez:leafblunt:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
poz Genjo......samo neka ostane crn... a ako jednog dana pročitaš poruku koju sam ti poslao na jednom forumu...zanemari ju :)....uhvatila me frka tu večer:)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
zlo&naopako je napisao(la):
bila neka rasprava na chatu,kao,trebalo bi neki podforum za "osoblje" samo (ono,aktivni i pouzdani članovi,prijatelji foruma,grow suport itd) ,kako bi neki od nas,koji se ne osječaju dovoljno sigurno više postati slike growa,mogli tamo bez straha od nepoželjnih pogleda stavit koju slikicu i te fore.

Mi imamo vec odsjek za moderatore medjutim za growere nismo htjeli jer bi se neki previse opustili tu a opet kako bas biti siguran koga pustiti u tu grupu?

Ako smislite neki nacin vjerovanja javite...da mozes da tagujes nekog ako si ga vidio uzivo ili ako si zapalio sa njim hehe. Ma ne znam stvarno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
U tu grupu ili temu /pod forum upadaju samo oni koji su 100% provjereni , a to znači da se osobno poznamo međusobno . tj . da bar 3-4 člana osoblja garantiraju za tu osobu .
recimo da su za početak tamo samo modovi , admini ...a onda vi garantirajte zajedno za one koje želite ili ne želite unutra


Za ovaj vaš podforum znam ....to je super za vas , ali nama treba samo neka tema u kojoj bez paranoje možemo podjeliti neke stvari ....bez znatiželjnih pogleda neprovjerenih lica ...
poozz
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Napravite si grupu pa se tamo kučite.
Nema smisla radit podforum "samo za odabrane" jer već ionako ima ljudi kojima smeta što su neki prijatelji a neki ne... Doduše to su debili al opet...
Znači fino si kreirajte grupu ma invite only i to je to.

Osim kaj sam sad skužio da svi vide grupe :icon_lol:

Znači treba ubacit da ekipa koji nisu članovi ne vide kaj se dešava u grupi i to je to... Osim ak već ne postoji ta opcija a ja fulo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
02.11.2008
9
1
0
34
Evo i mog skromnog mišljenja: black&green najbolja kombinacija, puno bolje od stare, nekako smiruje oči. Kaj se tiče funkcionalnosti sve 5, sve informacije su tu i relativno lako je doći do njih, nema potrebe za glupim pitanjima(ipak nije ovo nuklearna fizika sve kaj se dogodi tokom growa dogodilo se već nekom prije). Sviđa mi se DIY sekcija i svaka čast dečkima i curama koji redovito postaju vijesti iz novina, bez edukacije nema napretka....ugl dok nešt funkcionira nemoj radit kapitalne promjene. Pozz i svima želim više vrhova no ikad u novoj 2011!!!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Tarki je napisao(la):
Napravite si grupu pa se tamo kučite.
Nema smisla radit podforum "samo za odabrane" jer već ionako ima ljudi kojima smeta što su neki prijatelji a neki ne... Doduše to su debili al opet...
Znači fino si kreirajte grupu ma invite only i to je to.

Osim kaj sam sad skužio da svi vide grupe :icon_lol:

Znači treba ubacit da ekipa koji nisu članovi ne vide kaj se dešava u grupi i to je to... Osim ak već ne postoji ta opcija a ja fulo.

To je sigurno najbolja ideja...a siguran sam da forum ima te opcije... ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mi imamo vec odsjek za moderatore medjutim za growere nismo htjeli jer bi se neki previse opustili
Ja mislim da se ipak nebi opustili,jer pravila ipak ostaju za sve.Možda zvuči kao povlastica mada meni više kao nešto u vidu sigurnosti,a možda prilika za zaraditi ban,iako se nema šta napisati za dobiti ban,jer opet postoje pravila.Riječ "pravilo" i meni osobno zvuči usrano,jer se sjetim politike i svega,ali treba vjerovati da su tu s razlogom a jesu pa neka ih.Ja bi volio jedan dio samo za recimo članove s potpisom ili šta več recimo,iako neznam kako to tehnički napraviti,valjda ima rješenje.Možda isključivo dnevnik,ako netko zbog sigurnosti ne želi javno.Ja sam imao problemčič zbog zadnjih javnih slika,al opet na kraju mojom greškom.Nije na meni,mada bi volio da nešto "osvane":)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ja bih volio podjeliti slike s vama , ali nikada više onako javno kao prije .... sada to na žalost više nije tako opušteno kao nekada .

I da s time nisam mislio da članovi nisu sigurni ...samo se brinem za vlastitu guzicu ....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
genjo je u mogučnosti napraviti jedan forum i dati dopuštenja da taj dio vide samo određene grupe, znači prijatelji, grow support, modovi i admini,... znači ako napravi forum za "odabrane" nemože u njega ubacit par ljudi koji su običini članovi ili pak samo par prijatelja i jednog grow supportera(DOPUŠTENJA SE DAJU PO GRUPAMA), makar neki od običnih članova i zaslužuju da budu ubačeni... ( PRIMJER: admini i modovi imaju svoj forum koji NITKO drugi ne vidi, znači, admin je klikno na grupe ADMIN i MOD i njima je dopustio da vide sobu npr. OSOBLJE FORUMA koji NITKO drugi ne vidi... i sada nemože on mene ili bilo koga drugoga ubaciti unutra a da nisam u grupi MOD ili ADMIN, ... znači ljudi koji bi gledali sakriveni dio foruma bi morali dobiti tituli nešto tipa VIP ili tako nešto.... u glavnom komplikacije, a ako se njemu to da napravit neka napravi i neka za početak ubaci prijatelje i grow support i to je to... ima puno zahtjeva..

možda da netko predloži još par ljudi za titulu za koje misle da su provjereni i onda je tu manje frke... da se napravi neki popis... glasanje može biti inkognito... baljezgam gluposti... ako se napravi super, ako ne opet dobro... meni osobno ovo ne igra nikakvu ulogu,
hejz, kad netko pita za sigurnost na forumu ekipa ga odmah popljuje NEMOŽE TI NIKO NIŠTA OSIM AKO NE DAŠ SVOJU SLIKU ILI ADRESU... pa čemu onda sad frka oko toga, ..

što se ostatka foruma tiče ja nebih ništa mijenjao, sve štima, fino zgleda, nije napasan, boje su usklađene, čisto lijepi fini forum... baš kakav bi trebao i biti...

pofarbaj nam imena, ja bi rozo :)) (šala)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
hejz, kad netko pita za sigurnost na forumu ekipa ga odmah popljuje NEMOŽE TI NIKO NIŠTA OSIM AKO NE DAŠ SVOJU SLIKU ILI ADRESU... pa čemu onda sad frka oko toga, ..
Ja sam se doveo u situaciju da dosta ljudi zna sada tko sam ja(jbg jednostavno je moralo tako biti) ....nisam više skriven iza nika , a volio bi staviti koji dnevnik samo za stare članove .

Nema potrebe da se diže frka oko ovoga , samo smo dali prijedlog ...ako se ostvari super ...bit će jebenih fotki , razmjene opreme , djeljenja novih gnojiva , top class kontesta , bla bla bla , a ako ga ne bude idemo dalje za iste pare ! :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Poštovanje svim članovima!
Evo da i ja iznesem svoje mišljenje.Najprije da kažem da znam za ovaj forum skoro od samih početaka.Napočetku se nisam ni rego jel kakav sam tudum u tom svjetu interneta i komjuterskim jezicima nisam znao kolko mi je to pametno.I onda mi bilo drago da možeš svugdje uč i sve vidjet osim čata.Nakon nekog vremena uvjerio sam se da forum ima zaštitu pa sam se odlučio regat ne pod ovim sad nikom.A potakla me i ona rečenica moram priznat"najmanje šta možete učiniti za našu svetu biljku".
Rego sam se i vidim da nije ništa drugčije nego prije osim šta imam ulaz na čat.
E to je ono šta po meni i nije baš dobro!Kakve koristi od registracije onda kad je sve isto i ako nisi registriran,izuzev čata.
Na stranim forumima nečeš ništa vidjet ako nisi član.A ne vjerujem da če se neko regat ako ga to ne interesira.Oni su tako napravili neku malu barjeru za neželjene poglede.Al mi smo na Balkanu i živimo u svjetu di je sve rastrešeno i di se nezna ko koga .....
Nisam protiv toga da svi vide sve na forumu i ako nisu ragani.Al sam mišljenja da ljudi koji growaju i vode dnevnike,da ti dnevnici u realnom vremenu nebi trebali bit dostupni baš svima.dok su u procesu dnevnici bi po meni trebali bit skriveni od svačijih očiju.
E sad kako to napravit ne ulazim u to.Al mislim da bi to bilo dobro.A kad su dnevnici gotovi nek ih vidi svatko.
I mišljenja sam da aktivni članovi koji tjeraju dalje ovaj forum imaju pravo na jedan skriveni kutak.Strani forumi svi imaju jedno takvo mjesto.A sad koga pustit unutra?Ima gore iznad zanimljivih rjedloga.
Al evo kako to u mojoj glavi izgleda.
Ko šta su gore rekli dečki ulaze titule,ako neko od titularnih dopusti nekom ulaz,priča se o 100% provjerenim.Kako?Neizvedivo je da budemo 100% sigurni al moramo si vjerovat ako očemo ovu zajednicu podič na neku veču razinu.
Po mom mišljenju svi aktivni članovi ili koji su bili aktivni moraju imat neku koljičinu postova i neki rep ako su aktivni.Zar ne?
Pa se i u tom pogledu možda može nač neko rješenje za dozvolu ulaza.Al isto tako mislim da ljudi koji rade na ovom forumu i svi koji imaju titulu znaju ko su aktivni i koji nešto growaju i kome je stalo do ovog foruma i do ove zajednice.
Ima ljudi koji su si kompromitirali nik,ima ljudi koji poput mene i Stonera imaju malo previše kW za svačije oči...uglavnom ima puno razloga zašto bi mi neki jedan skriven kutak od ostatka internetskih očiju.
Jer nema na internetu niti jedan forum ove tematike tako otvoren ko i ovaj naš.Na večini nemožeš ni sliku pogledat ako nisi registriran.Znam dosta growera u mojoj okolici koji su na početku bili tu al sada svoje dnevnike stavljaju na strane forume.Zašto?
Možda je baš to razlog jer ovdje je sve vidljivo baš svima!!!!
Bilo kako bilo!Ovo je samo rasprava o jednom prjedlogu koji bi za sigurno digo ovaj forum na neku višu razinu.
I da se vratim na početak.Sa prvim nikom nisam otvaro dnevnik niti postavljao nikakve slike,ponavljam jer sam tudum za internet i zabrinut sa svoju guzivu kako bi haze reko.Dok se nisam sam sebe uvjerio da je forum zaštičen i da sam siguran.Onda sam promjenio nik jer je prvi sadržavao moje ime.I evo me sad tu sa vama.Mislim da bi tako nešto bilo dobro i zbog mjenjanja nika.Kad bi postojao jedan dio foruma di nemože svako uči.Svima bi više stalo do svog nika i nebi se olako shvačao ban.Sada se svima j... jer ako popje ban regat če se ponovo i sve iz početka.A kad bi bio ograničen novim nikom nebi si ljudi dozvoljavali svašta.I pazili bi na svoj nik i na svoju reputaciju na ovom forumu.
Evo to je moje mišljenje o svemu tome.Ako bude šta od ovog prjedloga svaka čast.A ako ne bude idemo dalje ko i do sada.
Budite mi dobri voli vas Smok sve!!!!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
mr.dr.Smok je napisao(la):
Nisam protiv toga da svi vide sve na forumu i ako nisu ragani.Al sam mišljenja da ljudi koji growaju i vode dnevnike,da ti dnevnici u realnom vremenu nebi trebali bit dostupni baš svima.dok su u procesu dnevnici bi po meni trebali bit skriveni od svačijih očiju.
Slažem se s ovim, to je najmanji problem realizirat, ali je na adminu da odluči. Pokrenite peticiju :) ko pravi demokrati, napravite anketu. Ja sam i za taj jedan skriven podforum za forumaše koji su tu "doma". Ali ipak treba što više toga biti vidljivo da je dostupno googleu koji nam dovodi ljude željene za ispravnim informacijama.
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
Zbog greenpower1 ovih fashistichkih postupaka prema novim chlanovima razmisljam o napustanju foruma. zao mi je, jer sam ovde stekao dosta prijatelja, da ne imenujem poimence, znaju ko su, ali sam stvarno rezigniran njegovim ponasanjem!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ima članova registriranih prije 2-3 godine s 20 postova pa šta? Neznam šta se protiviš,vjeruj mi da bi te netko drugi več udaljio skroz. Nemožeš NAMJERNO spamati i nabijati postove,van svake logike i ozbiljnosti je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.