Koliko ste zadovoljni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
posle godinu dana,koliko znam za ovaj forum a clan sam skoro god. samo imam pohvale,zao mi je sto ga ranije nisam otkrila.

I ovim putem zelim da pohvalim ljude koji su imali ideju i ulozili vreme da ovako nesto pokrenu na nasim prostorima.
Verovatno u startu niste ni slutili da ce biti ovolko clanova,mnogo ljudi vam je poklonilo svoje poverenje i doprinelo u stvaranju foruma kakav je danas.I mislim da govorim u ime mnogih clanova ako kazem da tredate biti malo ozbiljniji i prisutniji oko foruma.
Znam da sve ovo radite volonterski i da zahteva slobodno vreme,ali zasto nepokusate na naeki nacin da resite da budete placeni za trud.Steta je sto posle toliko god stvaranja foruma Genjo pises postove tipa razocaran si,mogao bi se forum i zatvoriti,zasto.

Prepucavanja i nevaspitanih likova ce uvek biti i treba da ih bude, jer tad znate da je forum ziv.
To vam je kao sa deteom,a posto je vase malko poraslo treba mu vise paznje.
I sto se tice chata ,za ili potiv, ja licno ne vidim razlog zasto forum nebi imao chat,sta vise mislim da mu i doprinosi.
I mislim da su vrlo neumesne izjave tipa ,nadjite si zivot, upucene onima koji vole otic na chat.
Svi mi imamo zivot a vecina i dovoljno god. ,jednostabno volimo da se druzim,razmenjujemo misljenja i pomazemo.

Toliko od mene,budite mi pozitivni,raspolozeni
i nastavite sa dobrim radom.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Koliko sam zadovoljan? Nisam pretjerano zadovoljan. Na ovom forumu je previše egoizma. Možda je to fenomen Balkana općenito govoreći. Ne osjećam se pretjerano sigurno ovdje; puno puta sam nešto napisao, pa su mi obrisane teme, cenzurirani postovi, totalno izmijenjeno ono što sam napisao, a ništa od toga nije ugrožavalo moju ili tuđu sigurnost već sam htio potaknuti na diskusiju. Tko zna, možda je to "dobro za mene i za forum". Shvaćam da je forum privatno vlasništvo i da je privililegija biti članom foruma, no u određenim situacijama imam dojam da je elitizam proradio i da neki moderi nisu objektivni niti tolerantni. Bio sam član na Overgrowu još od 2004. godine, pa kad je OG pao sam se prebacio ovdje. Puno toga se promijenilo u međuvremenu, nikad nisam dobio status prijatelja foruma ili grow podrške, čak niti mogućnost da napišem ispod svog nicka vlastiti motto. Već je ovo 5. godina i redovno sam ovdje i ponekad mi stvarno neke stvari idu na živce. Sad sam malo prošao po temama vidim da je hrpa članova koji su kao bili prijatelji foruma dobili ban i to mi je strašno. Svi se nešto prepiru, a forum je o vutri. Meni vutra (cannabis) predstavlja mir, razumijevanje, opuštenost i toleranciju , a ovdje sve više nailazim na bahatost, srdžbu, zle jezike(prste) i nerazumijevanje. Što se mene tiče, ovakva situacija nije dobra ni za koga i ljudi bi trebali dublje promisliti o tome što se događa u njihovim velikim glavama i malim srcima...
Boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

marihuanko

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
40
ajde kevice vam se nayebem slasno moderatori
naci cete me vi mene moj qurac nesposobne debele gejcine
evo ti i moja ip adresa smrade debeli 192.168.1.1
ako me nades ja ti i beznin platim pick@ li ti corava
bas bi voleo da se sastanemo pa da popricamo u tri oka
ima da ti ga izbusim srafcigerom mater li ti yebem mrtvu

debele pick3tine do tipkanja...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da ti skrenem pozornost bozga...da sam ti unazad pola godine-godinu 2 puta izbrisao postove potražnje blažeg oblika i nisi dobio ni jedan negativan bod. Nisam ti dao jer sam te upoznao i ok si. Također predložen si za prijatelja foruma od više osoba ali sam ja inzistirao da se sačeka baš zbog ta 2 posta. Također si nakon otvorenog dnevnika rekao da se isti zatvori nakon par dana zbog nekih čudnih razloga pa nitko nije znao jel se osječaš kao član ili ne i tako je ostalo. Ovi prijatelji šta su banirani sigurno su zaslužili to a mnogi i ranije. Problem je kad smo dobri virtualno s nekim i stvari se gledaju kroz prste. To zna inicirati lažna prijateljstva i onda kad se nešto ozbiljno reče nastane BOOOM. Ne smiju se raditi razlike među članovima. Ovo je forum, postoje pravila i nemoguče je svakom ugoditi. U istini od početka pa se lakše skuži kako se stoji sa sobom i drugima.
Treba sagledati sve stvari a ne negodovati samo onda kad nam nešto ne paše.
Po meni si prijatelj foruma odavno ali povedi računa o spomenutim stvarima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Green koliko se sjećam, nikad preko postova nisam potraživao travu. Ako ti znaš bolje, onda ok.
Duže sam ovdje od većine foruma, uključujući i tebe i Haze-a.
Znam kako je prije funkcioniralo, kako funkcionira danas i sve u svemu ništa se nije značajno promijenilo.
Prošle tri teme koje sam bio otvorio su obrisane i uopće ne želim komentirati to.
Ne trebaš mi ništa objašnjavati niti govoriti da si me upoznao u živo, to nije stvar koju bi trebao ovdje iznositi.
Haze na moju tvrdnju o previše egoizma na forumu kaže neku glupost koju ne razumijem.
"Magloviti foto kutak" na koji nemam pristup. Ne treba raditi razlike među članovima?! Ma daj?! Nema egoizma?!
K'o tu koga i k'o tu tome i k'o sam ja u svemu tome?
Serete ljudi, postali ste čangrizave babaorge. Kao moderatori trebali bi se postaviti profesionalno i malo olabaviti stav.
Ne želim više išta komentirati samo ću reći da nisam pretjerano zadovoljan forumom, bilo je puno boljih dana.
Peace out
Boz :sun2:

 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
zna li ko kako pocinje film water? hooooooooooooot....ne mogu naci na youtube taj isjecak ali evo neki drugi:

[video=youtube;c0pveW42Suk]http://www.youtube.com/watch?v=c0pveW42Suk[/video]
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ocu da kazem da je vruce vanka i da smo svi poludjeli...

A druga stvar Bozga ja sam ipak duze od tebe i jos nisam skapirao kakav je to perfektan moderator. Svi smo drugacije individue. Nekom ne prija nesto al prija nesto drugo i jebiga skoncentrise onda na to. Imamo svi teske dane i treba imati razumijevanja prema drugima koliko neko ima prema tebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A jadan Bozgica smeta te egoizam, a plačeš što nemaš značku i potpis ispod imena? I ti bi bio drukčiji? Jel to ego govori ili kako?
Mnogi (uključujići mene) smo te htjeli za frenda, ali ipak si radio stvari koje nisu dopuštene (progledali ti kroz prste) pa 0 bodova. Brijem da će tako i ostati, previše plačeš. Sad bi dnevnik, pa briši, pa ovo pa ono. Evo i sad nešto kukaš i plačeš.

SVIMA PORUKA
Kome god se ne sviđa nek odu!
Žao mi je što se zbog takve garniture nezadovoljnika i plačišički već u jednom valu izgubila ekipa vrhunskih ljudi i moderatora koji su bili ovdje od početka. Ovi što ih nazivate babarogama. Forum nije kakav je bio 2004. ili 2007.
Sigurnost članova je na 1. mjestu, a kvaliteta foruma odmah iza. Genjo čini sve što može da zadovolji ta 2 kriterija, i neke stvari nikad neće biti ko prije (niti više nisu).


Što se tiče baniranja prijatelja. Svi mogu biti banirani, tako da nemojte misliti da vam ta značka ispod imena išta znači. Nekultura, primitivizam i glupiranje se ovdje neće tolerirati.

Također, nas 3-4-5 moderatora fakat radimo stvari koje vi niti ne vidite. Primamo kojekakve prijeteće poruke, jebu nam mater, pazimo da se ne dila prek foruma, brišemo idiotarije, držimo do sigurnosti. I vi to sve uzimate zdravo za gotovo ko da nikaj ne radimo i kurčimo se s tim našim značkama, i još nam uz to imate nešto reći???

Ljudi niste normalni ovih dana, ako to sve tako nastavi najbolje će da se izgasi forum na dok se ne smire strasti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.