Koliko vam dugo traje ket od 5 grama ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Dobro i ja s dvojicom sam za novu jedno 30 spalio ali to su reć ćemo posebne prilike ali ovak inače to mi daleko previše to mi 3-4 tjedna može bit s još dvojicom u normalnim prilikama
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......80% moga društva se nije opržilo travom kao ja, i oni bi popušili kilo samo ako im daš.....ali nakon nekog vremena jednostavno više neće moći jer ce im biti pun ***** trave.........kao što je meni sad...........ja volim travu ali u nekoj normalnoj kolicini.........jer više stvarno nemogu popušiti koliko sam prije mogo.........
 
28.03.2007
5
0
0
40
zavisi, moz da traje i nedelju dana , moz traje i jedno popodne :))... ako se cicam sa cicom, onda je to jedno posle podne, ako sam onda znam da ga motam i cele nedelje,...mada smorilo me da se sam napusavam...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vidite, ja onda spadam u najgoru grupu onda??? :(
Mislim, ja npr: motam joint-e u rolnu (rijetko kad nema je, onda u rizlu i isto minijaturan mi joint) fakat naviko ono maalo veće inače motam nego na rizlu, kod mene je druga situacija. Ja dosta love sam dao u zadnje vrijeme, (od kad nemam svog grow-a) to je nevjerovatno. Pošto sam na metadonskom održavanju (MST) (80mg dnevno=16tbl.) + apaurin 10mg (3-4, njega odmah popijem ujutro uz kaficu i joint zapalim) mada prije sam puuno više pio apaurina po 300mg dnevno i po 125mg Heptanon-a) i nuropsihijatar (jer jedino oni mogu izdavati hep. doktor mi rekao citiram: " Bolje ti je da zapališ joint, nego što piješ ovooliko apaurina), pošto sam od pocetka pozitivan bio na BZO i THC i niko (od dr.) mi nikad nije spomenuo sto sam pozitivan na to.... mislim imam nalaz gdje pise apaurin od 10mg 2x1 (mada sam ih ja vise pio) .... ispeglah vas pravo....
Hocu reci da me je vuva spasila, koliko toliko.... da sam nastavio piti tolike apaurine (zeldac bi mi bio ko klinac, do sada nisam imao problema (hvala bogu) sa njim). Sad pijem 30-40mg apaurina, mada nekad zna proći i dva-tri dana da ne popijem nikako ni jedan. Ali zato vuvu malo više pušim izgleda od ovdje prisutnih.....
Meni panj, od cenera traje dan (to je mojih, 4 joint-a) 10km=5€
Dnevno zapalim 4-5 komada... (sam uvijek...) malu su veći, posto na rolnu motam. U jutro uz kaficu (od 08:00 - 09:00) kad popijem i hep, tad i apache, i uz kaficu zapalim. Drugi obično oko 12:00 pa onda oko 16:00, jedan oko 18:00-19:00 i jedan pred spavanje, obično oko 22:30-23:00
Mozda puno pusim, priznajem, ali uz pomoc vuve, izbacio sam Trazem (spada u nitrozepame) - za spavanje, u kutiji dodje samo 10 kom. 5mg. Znači njih sam izbacio daaaavno prije godinu sigurno, i fino spavam... apaurine pravo smanjio, opet kazem ne moram obavezno popiti dnevno, (ali vuva mora biti, što jes' jes')....
Ovo govorim za kvalitetniju vuvu nego što je sad trenutno... slabo cvjetova, prašina i lišće je većina u panju.... Zato sam uzeo 50gr, (od čega je možda 70% cvjetovi, ostalo prašina (i to sam pravo sretan bio, mislim zadovoljan, mislio sam da ce obratno biti)....
Mada i sto se tiče vuve (pošto imam dosta vremena na pretek, nista ne radim, više puta zapalim iz dosade, jer kad nešto radim, manje i pušim...)
Mislim da i većina raje, koja puši nenormalno, puši jer im je dosadno, pa se prepušavaju iz dosade. I ja sam prije u '96-ta (taman poslije rata ono) pušio dnevno sa haverom po 50gr nekad manje a nekad i više.... to se samo motalo (nismo pušili cigare nikako....) bilo vuve tako da smo samo motali... znali smo bukvalno 50gr ispusiti preko dana... navece ostavimo po joint, da imamo u jutro po jedan zapaliti
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ja ti to nemjerim tako jer rolam jedan za drugim, pogotovo uz kanter nemogu da svatim tu igru bez joxa tako da mi nemoze trajati 5 grama (posto mjesam manje cigare a vise marihuane) ni 1 h a motam u role ima slika na galeriji joxa pa eto zato sam odlucio na vlastiti uzgoj inace bi bankrotiro :(
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Svima je slično vidim...

Ja doma uvik imam za sebe zapalit,nekad mi stvarno gušt zapalit sam uz dobru glazbu,a moje dnevne potrebe za travom iznose oko 1 do 2 jointa dnevno,dakako ponekad ako se "dani s ekipom " naredaju napravim pauzu od par dana...