Koliko vam dugo traje ket od 5 grama ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Dim je napisao(la):
ljudi vidijo sam neke shopove koji prodaju sorte vutre spremne za pusenje samo treba smotat npr.skunk,northern light itd,htio bi pitat dali ako uzimam preko neta od tih shopova da li to moze murja otkrit? evo slika od skunka iz jednog shopa http://img114.imageshack.us/my.php?image=skunkbagloea2.jpg

Da, jer se na carini otvaraju svi paketi, i pregledava se sadržaj baš zbog toga. Nema šanse da vutra proðe carinu. Vjerojatno imaju i pse koji su dresirani za otkrivanje droge pri pregledu paketa, tako da na žalost, zabravi na to.
 
05.09.2006
0
1
0
gecko

neznam za tebe na 33 g sam a pusim od 16 sto je polovina zivota gore dole i u srbiji i van nje (zivim u bugarskoj 3 g)
i svuda po svetu sam pusio
i jebiga
razno sranje se ispusilo za tolke godine
kappiras a i odgledalo se par biljki ali nikad indoor growing nisam radio
to mi je nesto novo
osim toga i prodao sam i kupio mnogo kilograma za te godine
tako da ne moras da se nadrkavas uopshte
friendly
:)
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ma niko se nije nadrkao, nego, jednostavno ste odmah pocheli sa nekim potrazhivanjima i slichno...
Ma,totalno nebitno... :!:
Vazhno je drugarstvo, zar ne :wink:
 
17.08.2006
0
0
0
OBZIROM DA JA ZA 500 DINARA DOBIJEM VELIKI KET PUT MASNIH HEDOVA,UGLAVNOM PUSIM NA SVAKA 2 SATA PO 100'S TAKO DA DO UVECE S A M ISPUSIM SVE.TREBALO BI DA MALO SMANJIM... :p
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
najbolje pusit onoliko da dobijes efekte sad pusim 1 dzoint na dan-dva nezelim bit bas ubijen zbog staraca a kad je vikedn i kad je ekipa onda sam ful :banana_mrtva:
 
18.10.2006
39
1
0
33
nama paket traje onoliko koliko nam je potrebno vremena da srolamo i popusimo...inace u vrbasu su paketi ocajni za 400 din dobijem za 2 stotke ako stavim u paket citavu pljugu :!: znaci ocaj a vutra pri tom sranje samo me glava boli od siptara...moram uvek da se cimam do bg da zavrsim domaju na veliko pa pusim....
 
29.09.2006
7
0
0
cca. deset minuta, a ponekad i dva dana ovisi sta je unutra, ako je neko sranje od trave smotam dva topa i skinem ih u deset minuta, a ako je neka dobra smotam jedan top danas, drugi sutra! :)