Koliko vam dugo traje ket od 5 grama ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pa eto...vjerovatno 1 dan ako ima srece... xD
mislim...normalni panj bi po meni trebao imat 3 frule vrhova i 2 frule sice[prave sice,ne pilje..]...to bi otprilike bio normalni panj...ali to sto se na ulici dobiva...i koliko dileri krate je nevjerovatno...

nego..da...pa oko 1 dana...s tim da sam u drustvu s 4 pusaca...dakle nas 5...sto je zapravo previse...^^
zapanjujuce je to sto nam 25etice isto traju jedan dan^^...nazalost... :(((
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
pusio sam sinoc kod ortaka neko domacicu, mislim da bi mi tih 5 grama trajalo dosta dugo, kakva je to vutra bila...
smotali smo u malu rizlu i to bas extra malo trave i dosta duvana, nisam verovao ortaku kad mi je rekao da cemo se zgaziti ali... zajebao sam se...

sve to zavisi kakva je trava, nije isto 5g siptara ili ovako neke domaje...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ne znam baš šta je ket ali znam da mi je 5 grama npr. Special-a ili white russiana,kad sam imao iz Amsterdama , trajalo pun *****, potrošio sam paket smokinga i još 5-6 papira iz drugog znači da sam stavljao nešto oko 0.125 do 0.15 gr kako koji joint . Možda se čini smješno mala količina ali ako si svježeg mozga ne treba ti više ako je vutra kao white russsian 22% THC , i onako kad mi se nakon par dana stvori tolerancija , nema smisla da više pušim , samo uzalud bacam dobar dim . Pauza je zakon pa barem kraća od par dana .
Možeš stavit i više 0.5-1.5 gr kad si svježeg mozga ali to zna razvalit da se ne možeš ustat na noge sljedećih pola sata,ja probao ima 7 godina pa me zakucalo,pogotovo ko je neiskusan pa se ne treba zajebavat , nije smrtonosno ali je jebeno prvih par puta . Kasnije mi je bilo svejedno popušio 0.2 gr ili 1 gr dobre , ustvari naučio da ne bacam uzalud , i kad ne zapalim duže vremena bolji mi je film , zapalit jednu tanku i bit puknut nekoliko sati nego odma se zakucat količinom i već nakon pola sata ništa mi , tako je s mojim mozgom , možda sam ga i razjebo jer sam u početku duvo samo sranje 0.5 % THC i ostalo pitaj boga šta je i to u jebenim količinama nekad i po 20 jointa od recimo 0.2-0.5 gr na dan a ono ništa samo tupilo i glupilo nekakvo , čekaš i čekaš a ništa , bacao lovu na govno , mogao sam isto tako učupat i osušit trave što krave pasu ili kupit jednu dobru balu sjena za cjenu 5-6 gr albanke i pušt istu stvar što se THC-a tiče.:icon_lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
nešto oko 0.125 do 0.15 gr kako koji joint

Da meni ljudi ne veruju da je toliko dovoljno za joint.... A paket traje i traje i jos ponekada dobro razmislis da li da zapalis zbog obaveza koje bi mogao imati posle pusenja.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Neznam kako vama ali meni se i na najacu vutru jako brzo stvara tolerancija. Prvi dan kada sam osvanio u Amsterdamu kupio sam u Buldogu gram w.w i odljepio od prvog jointa tako da vise nisam htio pusiti dok se ne saberem , a poslije drugog sam poblijedio ko krpa i legao spavati. Deseti dan brijacine po Damu smo znali u danu pošiljiti i 10-15 komada i samo bi nas ravnalo.( i to razni Jack Hereri, Northern lightsovi, Super skankovi i sl) Tako da mislim da kolicina koju covjek popusi ovisi o njemu samom , a ne o travi.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Dim je napisao(la):
ljudi vidijo sam neke shopove koji prodaju sorte vutre spremne za pusenje samo treba smotat npr.skunk,northern light itd,htio bi pitat dali ako uzimam preko neta od tih shopova da li to moze murja otkrit? evo slika od skunka iz jednog shopa http://img114.imageshack.us/my.php?image=skunkbagloea2.jpg

Dime ako još pratiš vutra.org ovo ti uopće nije prava vutra ,cannabis , bogami nije ni ruderalis a kamoli sativa i indica , pogotovo skunk , ovo je ono neko sranje , marijuana alternatives , zamjena za vutru u slobodnom prijevodu ali ne sadrži THC , čini mi se da se jedna od biljaka koju prodaju ovakvi online shopovi zove Lactuca virosa a to je ona divlja salata ali ne ona mala Lactuca serriola koja se može i jesti , a ima ih još par tih divljih koje valjaju za jesti , a ova virosa nevalja i sadrži lactucarium narcotic sličan opiumu a i kumarin , u Americi zabranjen 1940 kao dodatak hrani a kao dodatak duhanu u cigaretama zabranjen je 1997 , akoriste ga i danas u duhanu za lule ,uglavnom sranje , bar što se mene tiče . Virosa je slična maslačku samo veća u visinu a ima slične žute cvjetove , a i pripadaju istoj familiji Astraceae .
Osim ove divlje salate ovakvi shopovi prodaju još i nekakve dagge , kava-kava , i razna druga sranja , neki prodaju i salviu divinorum koju nisam probao pa neću ni pričat o njoj , a čisto sumnjam da ću je i probat ,ne zanima me nimalo , uglavnom ništa od toga ne sadrži THC niti bilo šta što je zabranjeno , i upravo zbog toga ih i prodaju kao 100 % legalne stvari .
Ono što na kesici piše skunk može pisat i suvo zlato ali nije to to , isto tako onaj Hawaiian gold bud 100 % legalni koji pravo podsjeća izgledom na pravu vutru ,ali nije vutra samo nigdje ne mogu da nađem o čemu(kojoj biljci) se u stvari radi osim da raste na hawaiima a i u kaliforniji kao ovo na tvojoj slici za što sam 10000000 % sigur da nije vutra jer nema šanse da bi je prodavali i slali cjeloj planeti poštom a da ih ne provale.Ko bi naručivao kad mu ništa ne dođe,davno bi im posao propao da se radi o prevari . Ovo se može naručit i doće ti vjerojatno u 99 % narudžbi samo to nije vutra i jebi mu onda mater . Jedni imaju prodaju i hash lažni sastavljen od presovanih iscjedaka ovih raznih nekakvih biljaka i s malo salvie divinorum da puca , najgore od svega tamo piše ako se bolje prouči sajt naći ćeš da ne sadrži THC-a nimalo , a imaju i ovi neki shopovi spominju Cannabaceae buds kao jedan od sastojaka ali to je prije hmelj od kojeg se pravi pivo. Cannabaceae široka familija biljaka u koju spada i konoplja i hmelj i ko zna koje sve još biljke od kojih bi mogli biti ovi Cannabaceae buds(cvjetovi,pupoljci). Kratko rečeno prodaju muda za bubrege ,a takvih mi je pun ***** i kod nas , još su mi samo na internetu trebali .

Znači ako te zanima i imaš love na bacanje možeš naručit ne mogu ti ništa , možda u najgorem slučaju stvar prođe ispitivanje ali kad utvrde da nema zakonom zabranjenih stvari mogu ti ga samo popušit i vratiti što su uzeli .

Kad ovo poduvaš mislim da ćeš se prije osjećat i ovako:sick: nego kao od prave vutre :icon_lol::rofl: .
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
evo najozbiljnije bez sranja cu ti sad odgovoriti. No ne u izvornom obliku jer ne kupujem ketove kako kazete, ili panjeve kod nas, vec je to najcesce vrecica (50g) i traje meni i frendu ravno jedan tjedan. Uzmemo ponekad i 25g al najcesce je 50... i ode, brze nego mislis :D
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
mr.skunk je napisao(la):
Neznam kako vama ali meni se i na najacu vutru jako brzo stvara tolerancija. Prvi dan kada sam osvanio u Amsterdamu kupio sam u Buldogu gram w.w i odljepio od prvog jointa tako da vise nisam htio pusiti dok se ne saberem , a poslije drugog sam poblijedio ko krpa i legao spavati. Deseti dan brijacine po Damu smo znali u danu pošiljiti i 10-15 komada i samo bi nas ravnalo.( i to razni Jack Hereri, Northern lightsovi, Super skankovi i sl) Tako da mislim da kolicina koju covjek popusi ovisi o njemu samom , a ne o travi.

Tako ti je to , zato ja kažem sveta pauza i pomalo stari nema potrebe za ogromnim količinama, vjerujem da se nisam davno sjebo raznim zajebima da bi me svaku večer tj. nakon pauze od buđenja do večeri par dimova dobre vutre opalilo bolje nego danas i najbolja vutra nakon kraće pauze od 2-3 dana .

I meni mnogi ne vjeruju kad im pričam inq , takvi su u nas mnogi ljudi , jebeno tvrdoglavi i gotovo ,vjeruju tek kad saznaju, a i ne čudim se koliko ih još uvijek u stvari nema pojma koliko su ih zajebali ovi naši govnari političari i TV . I meni da mi je neko pričao prije 10 godina kad sam pušio šiptara kako neko ovdje reče :icon_lol: da ću kad prvi puta zapalim nešto dobro kao White widow npr. imati osjećaj da letim i smijati se nekoliko sati i sve ostalo , pa onda zaspati i još kad se probudim držalo me oko 20 minuta dok se nisam razbudio do kraja, acjelu noć sam sanjao najluđe snove na svijetu , jebo tripove i sve ostalo ,mislim nije da sam probao ali sumnjam da može bit dobro ko san kad ga uhvatim pod kontrolu i onda radim šta mi ***** volja ,letim, jebem, jedem , dogodilo mi se par puta da uspijem i smotat i zapalim ko u javi , ali to je najteže i zahtjeva totalno mirnu okolinu ili dasam stvarno umoran do jaja pa spavam ko top , tad mi se najčešće i dogodi da ga uspijem uhvatit pod svoje .Kažem dogodi jer ne mogu baš u potpunosti svojom voljom da to uradim ali pokušavam, ima ljudi čuo sam za to koji to mogu i vježbaju te stvari pa im upali češće da sanjaju šta god hoće , zamisli moći , spavaš i tripuješ potpuno prirodno i bez straha da ćeš spržit mozak kiselinom .Volio bih da mogu kad god poželim , samo bih spavao i jeo i pomalo duvo dok ne eksplodiram od masti .:icon_lol:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
|{ 1 T @ znači vas dva po 3,5714285714285714285714285714286 grama dnevno :icon_lol: i nije ne moguće , samo barem po mome mišljenju besmisleno nema tu više higha onog pravog samo ravnica jebiga ,prošao sam ja to davno i više mi jednostavno nije zanimljivo duvat po cjeli dan za ***** skoro kao duhan samo malo ljepše miriše , još pogotovo ako je zejeb ko što je u vrijeme moga intenzivnog duvanja većinom bilo imao sam čak i nekih problema na primjer u govoru pođem nešto reći i onda šta sam ono mislio ili neko mi nešto priča i ja samo klimam glavom da da i ono na kraju a šta si ono pričao , ja ko slušam a pamet mi na sasvim 10 mjestu . I još sto drugih sranja mi se događalo od tih ketaminki i trodonuša samo da ne dužim , uglavnom ako je dobra kad duvam non stop ,nema tih problema ali stvori mi se tolerancija i onda sam dobar skroz ali samo ravnica ništa higha , pa onda pauziram nema smisla za ***** zagađivat atmosferu :icon_lol:. A ova dva tri posta što sam sad napisao u to vrijeme pušenja albanki i ostalih ne bih sastavio ni za 3 dana koliko sam bio sjeban što se tiče izražavanja i kontrole misli .

A još da te pitam nije da ti ne vjerujem da možeš uzet po 50 , može se u nas lako i kila sredit možda danas i dobre ,negdje ali nije sad to bitno, ima li koliko tu sjemena i grančica ili su baš sve sami headovi , mislim ako ih čistite od toga onda ode dio mase i na to pa nije nimalo ne moguće popušit toliko ,u biti šta ima veze neka popušite toliko , neće te umrijeti ,valjda nije ketaminka .
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Štajaznam 5 gr je pol panja vald i uglavnom dobijem manje naravno i tak a nikad nepušim sam jer mi je to bezveze neg s nekim legosom ili dvoje njih i ode
Nisam ja nikad take neke ultrakvalitetne boleštine pušio
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije mi jasno kako dvoje ljudi ubije 50 g za tjedan dan šta to naduvani budete od jutra do sutra ili kako previše je to ubije se užitak tako
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
Nije mi jasno kako dvoje ljudi ubije 50 g za tjedan dan šta to naduvani budete od jutra do sutra ili kako previše je to ubije se užitak tako

Jaaaaaaaaako relativno je razgovarati o gramima kada je vutra u pitanju... Možeš spušiti na tone vutre ako nema nikakvu kvalitetu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ivan4202

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.........Šaman Šandor...........ja i jos dva prijatelja smo stukli pedesetku za 3 dana.......kupljena trava........iako nije bila bas toliko loša........