Koliko vam dugo traje ket od 5 grama ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2006
0
15
0
45
Da, Novosadjani su inache poznati po tome shto im vutre nikada nije dovoljno i shto im 1 ket veoma brzo ode pogotovu ako vare tri lika... xexexexe :D
 

Vor

23.11.2005
13
3
0
Kod mene jedan panj(ket) traje oko 50min, ovisi nekad i po jedan dan a nekad popusimo i 25grama. kod mene je jedan panj oko 8grama! :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
nije mi tema nesto extra zanimljiva pa necu puno ni da se mesam...jedno me samo interesuje..

5-6 grama je pun ali nabijen celofan od 100's cigareta
misli se na 5 grama ili 5 dzointa
 
05.09.2006
0
1
0
ojha
5 grama jednodnevno duvanje ako je ok marihuana
ali ovde u bugarskoj za 40 lv-20 eura uradim 30gr io izpushi za 4-5 dana
i to je potpuno besmisleno jer nemgu da se napushim a ako ne pushim par dana vec se menja situacija
nema pravila
osim toga
jeiga jel ima nekakvo semenje bez kesha kreditnih katrti i to
ajde da me neko sponzorishe,donira, ja sam zasluzhan Pushach
:)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
neznam po gramima koliko popusimo... nas je troje u ekipi... ali znam da dosta toga popusimo.. mozda i previse, ma zapravo nista nije previse, jer nam je predobro svaki dan....heh.. :lol:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ shikymikyBabo & Jynx:

Batice, niste na forumu postovali zajedno ni 10 poruka i vec trazhite da vam neko donira neko seme jer ste navodno "veliki pushachi"...pa ako ste tako "veliki pushachi" za shta se izdajete, onda mozhete i sami da se snadjete za seme (imate ga u "silnim paketima koje ste do sada popushili") a ne ovde na forumu da se grebete od poshtenih ljudi (pushacha) koji daju brdo para za par semenki :!: :?: :!:
 
18.09.2006
0
2
0
dobro de, mislio sad da ce da nam se posreci pa da dobijemo neko kvalitetno seme.. Nemam pojma kakvo je i sta je ovo sto sam ja nasao... :)
 
27.08.2006
0
15
0
45
Sva ova vutra shto se dila po majci Srbiji je ustvari neki potomak Shiva Skunk-a i Durban Poison-a... bar mi se tako chini :roll: Mnogo sam vremena proveo na netu i trazhio poreklo ove moje biljke shto je gajim i najpriblizhnije shto sam nashao su gore navedene vrste... e, sad ne znam da li greshim ali i slike i opisani radovi kod tih biljaka su veoma slichni izgledu i radu moje biljke :)