Koliko vam je dosta za jednogodišnju konzumaciju?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
A jeste svi skromni, jel tko tu radi štogod :hehe:

Pušim 15-tak godina, u vojsci i studentskim danima baš se ubijalo svakodnevno no zadnjih par godina recimo trošim 100-200 grama godišnje uvrh glave ( zajedno s voljenom). Ima po par mjeseci da ne zapalim ali zato kad prvi put zapalim nakon dužeg vremena doživljaj je uvijek "kao prvi put"

Recimo gram po danu bi bilo sasvim OK, stim da se nekad popuši više ( godišnji, stresna razdoblja..) a nekad ništa (višetjedne pauze). Jer organizam se brzo navikne na pojedinu sortu ( bar moj) tako da trebaju veće količine a učinak je slabiji. Ali s tjednim pauzama doživljaj je uvijek jedinstven :leafblunt:
 
06.11.2010
35
6
0
121
Pa da, niste računali pauze.. Nemoguće da vi pušite svi toliko godina za redom. Bilo bi ljepo recimo jedan mjesec pusit za redom, napravit pauzu od tjedan dana i onda normalno nastavit. Jos 190 gr za tulume i sl i tu je kila godišnje.. Jebiga, kad gledaš ovako misliš da nemožeš s manje.. A ja zapravo ne popusim ni 200 grama (ako gledaš na tu foru da ako nekog pocastis s jointom i onda dijelis postotak svakog jointa, bar meni nebi ispalo ni 200 grama). Da bar ima neki test urina ili nesto koji precizno mjeri kolko sam popusio grama u životu..
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Meni 150g trajalo dva mjeseca i to sam pazio kolko duvkam..... Znači 300 g za četr mj.....600 za 8 mj......
Treba mi oko kg. xD
irie!
boz :sun2:
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
mislim da je cca 20-30 g dosta za mjesec dana. tako da pol kile bi bilo čisto ok za godinu, uz pretpostavku da je nešto dobro i normalno
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ja sam prosle godine imao 6kg i 360g :) verujte ako ubacite neku zurku, pocastite drugare nekad nekad se zamenite sa nekim za neku drugu sorticu zbog promene fazona, i sve to.. ni jedna kolicina sveta vam ne bi bila dovoljna :D
kada imam neku vecu kolicinu obavezno bataljujem pljuge i kad mi se pusi cigareta ja zapalim dzok :D ;)
 
12.09.2010
24
2
0
50
kilo bi bilo odlicno za godinu dana, al se moramo svi sloziti da sto vise imas to vise pusis (makar ja) tako da, ne bi mogao da garantujem, da mi sad neko pokloni kilogram da bi mi to bilo dovoljno za godinu dana ( najvjerovatnije bi se kroz 6 mjeseci obratio istom tipu za jos jedno kilo :))) ) :D