koliko vam je vutra pomogla,odmogla u zivotu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2008
5
0
0
35
molio bi konkretne primjere..evo meni je vise odmogla nego pomogla...pomogla je u tome da sam rasirio svoja saznanja.a odmogla u vise smjerova
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
moz-screenshot.jpg
BRAIN.jpg
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
@vnagosedesi
stvarno me iritiraju ovakvi tripovi

niko te ne može sjebat kao ti sebe samog
nece ti vutra ni pomoć ni odmoć
sve je do svakog pojedinca po na osob

ako imaš cilj u životu pratićeš ga i postićeš ga
ako nemaš
nemoj samo travu da miješaš u to
:hippy:
 
17.05.2008
3
0
0
32
neznam, al odkad pusim vutru cesto, sam bolji u skoli ^^'
ne trebam se tako dugo ucit kao sam se trebao prije, a ocjene su mi bolje...

slabo je to da ponekad samo gledam u prazno u nista mi ne ide po glavi.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Odmogla u smislu da su me diskriminirali prijatelji koji nisu pusili ,kao da radim nesto najgore sto moze da se uradi.Iskreno, nije mi ni zao takvih zatucanih prijatelja sto se ne druzimo i dalje.Pomogla je uvek kad sam u depresiji i kad mi treba mira da razmislim i opustim se.Zaci pomogla 100%.Zivela vutra.Hvala vutri.
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
većinom mi je pomogla, ponajviše na psihološkoj i socijalnoj bazi, a odmogla je kod nekih susreta sa zakonom, al nije to njena krivnja :icon_smile:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Raskolnikov je napisao(la):
slabo je to da ponekad samo gledam u prazno u nista mi ne ide po glavi.

a to je lose zasto???

...
bezmisaono stanje je blagoslov...

sto se mene tice..ja ne gledam na nju kao pomagatelja/odmagatelja...vec kao prijateljicu...:)
jako jako dobru prijateljicu :) s jako dobrim srcem i dobrom dusom :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma nije mi pomoglo praktično u apsolutno ničem, istina je mi proširila način razmišljanja i maštu i to mi je jako drago.
Odmogla također u ničem, pošto nisam pušio kad sam tebo nešto drugo radit i nisam zanemarivao obveze zbog trave nego sam ih zanemarivao jer ih uvijek zanemarujem jer sam lijeno đubre tak da nije mi bitno odmogla u ničemu
Znači jedina promjena uopće u životu od trave je proširena mašta i način razmišljanja što ne može nikako negativno biti
 
08.06.2008
39
1
0
36
Meni je vutra bas pomogla...
Preselio sam se u novi grad, nisam imao nijednog jarana jer su svi u mom rodnom kraju...Znaci preko varenja sam upoznao novu ekipu, stekao prijatelje i osjecam se prihvacenim u drustvu...
Bezbroj puta se nisam potukao samo zato sto sam bio napusen i to mi je postalo sad normala da sam smiren i stalozen a prije sam bio agresivniji...
3 posla sam nasao dok sam bio napusen ko zvjer... A za zene heh to je posebna prica imam osjecaj da prolazim kod svake kad sam napusen...
Al imam osjecaj da je jedino lose sto mi je trava uradila prosirila mastu... ak se to moze nazvati losim??
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Neznam dali uopste se moze usporediti lose/dobro u mojem slucaju, jer koliko i da je loseg u vutri (ako ima takvog efekta) je zanemarljivo i potpuno nevazno.
Vutra mi je pomogla da se oslobodim teskim drogama, to jest opijata...LOL

Pozdrav....:crash:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
prijasnje formalno znanje o prirodi je pretocila u emociju
nesto neopisivo.. evo napisat cu ovo po cjenu da ispadnem lud medju nekima, ali primjer od danas...

znate one malesne paukice sta skakucu? ee pa prije par tjedana je jedan unesen u kuhinju sa buketom ruza.. nisam ga dirao.. ostavio ga tamo neka stoji.. i danas ga ugledam na sanku... ispruzim ruku prema njemu, a on skace i bjezi od mene, i onda mentalno zamislih livadu punu cvjeca poslje kise i kazem mu odvest cu te tamo... neboj se... popni mi se na ruku.. (ne na glas). I zadrzavam tu viziju u glavi drzeci ruku 20cm od pauka.. u roku 10sec mi se popeo na ruku, a ja onako zatecen i iznenadjen izgubim viziju te livade i odjedno se preplasi i odskoci dalje. Zabezeknut otvorih prozor i pokusam ponovno... i OPET mi je doso na ruku al samo kad u glavi drzim snaznu mentalnu sliku livade i cvjeca.. i tako ga na ruci odnesem do prozora i pustim vani.

Eto.. ako to znaci da sam lud.. lud sam (nisam duvo 4 dana vec tako da odmah izbjegnem komentare tipa: "a jesi navaren.." :))
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne moraš biti lud može da je to čisto jedna mala manifestacija stvarne moći koju posjedujemo(um) a neznamo koristiti
Bezobzira šta bilo svejedno je kul