Koliku ste najveci joint smotali?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Moj najveci djoint je bio,mislim izmedju 16-18cm.

Moglo bi biti dobro ona fora kad se smota od pol metra pa na raslje.Mozd probam jednom to al sa bar 70% duhana jer nemam bas puno dobrih frendova koji puse a glupo mi pusiti sa ekipom s kojom nisam dobar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
SUPER BLUNT punjen ORANGE BUD-om... 30 ljudi se našiljilo ko olofke...

Sve ovisi o tome što stavljaš u joint, ako pušiš granje, možeš smotat pljugu od metra, ali koja korist od toga!

KVALITETA, A NE KVANTITETA!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Slazem se.

Nisam to pito zbog toga da cujem koliko se ko napusio ili kolka je ekipa pusila i koliko nego zbog takvih velikih pljuga,ljepo je vidjeti joint od 20-tak cm makar je to uglavnom neprakticno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ja sam za rodendan mog prijatelja smotao joint od dvije rizle,na kraj prve zalijepio pocetak druge i smotao ogroman joint,ali da priznam nisam htio previse natrpavati jer bi bilo tesko pusit
I iako sam pazi da ne bude prenatrpan bilo je tesko za pusit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
duzine ruke od pocetka prsta do zgloba s laktom :)))

Hepi_žirafons ovaj Super Blunt...s koliko si ga dzibe napunio?jel to onaj s onom tubom sta dobijes unutra?cuo sam da se taj mora napunit s minimalno 25 grama^^...to sam brijali kupit al nikako da kupim....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Nemam neke rekorde, ni lovačke priče :icon_lol: oko motanja velikih dugačkih joxeva, ali stvaaaarno dobro motam hehhe - ko mašinica - praksa valjda - a i spretne (crtačke ;-) ) ruke - pa me ide papir i rokanje i rolanje :2flip: - pravin lipe jointe, taman kakve je Bog zapovidija da se motaju :bis:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Velike debele jointe,da se otkines,nije zanimljivo kad je tanak...samo velike jointe pa otprilike velicine baterije od 4.5 w ,nekad i 2x...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Yami_Raziel je napisao(la):
duzine ruke od pocetka prsta do zgloba s laktom :)))

Hepi_žirafons ovaj Super Blunt...s koliko si ga dzibe napunio?jel to onaj s onom tubom sta dobijes unutra?cuo sam da se taj mora napunit s minimalno 25 grama^^...to sam brijali kupit al nikako da kupim....


Sad kad bi ti rekao točno, najvjerojatnije bi slagao pa ću se složiti s tobom da je bilo otprilike 25 gr...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Bez rizle na metar nema boljeg zezanja,evo moj primer mucili smo se 45 minuta sa dzointom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
evo jedne od jucer...
definitivno nije najljepsa frula al jebena je bila xDDD

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

nego...neznamo zakaj je takva ispala..vjerovatno zato sto smo bili na dosta vlaznom mjestu pa su se rizle sjebale brijem....al uglavnom....da...^^

(ovo je frend na slici ne obazirite se xDD)

stavit cu sliku poslje jer sam ju moro maknut...kad zamutim frenda...bem ti i propise^^
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Yami_Raziel je napisao(la):
stavit cu sliku poslje jer sam ju moro maknut...kad zamutim frenda...bem ti i propise^^


Nisu to propisi već je čovjek pretpostavio da tvojem prijatelju ne bi bilo drago da na taj način eksponiraš...mislim stvarno...pheh...
 

WickedRoller

Banned
Banovan
17.09.2017
5
6
3
23
Malo retardirano, ali ja kad sam bio mladji, sa skolom isao na ekskurziju, i prijatelj jedan moj, inace lokalni smoker, je u torbu sakrio baklju od sigurno 15-20 cm. A i bili smo mladi, oko 14 god. Doduse imali smo ju priliku zapaliti negdje kasno navecer/rano ujutro jer smo bili konstantno pod nadzorom nastavnika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Jednom davno smotao tj napravio joint dug kao a4 papir. Komad papira je bila sablona tj njega sam smotao i zlijepio selotejpom i onda rizle polijepio i omotao pa izvukao papir koiji je onda sluzio kao lijevak za utrpavanje. Filter je bio masivan i otislaa je hrpa trave i duhana u njega. Problem je bio dimit to jer nitko nema takav kapacitet pluca da to moze povuc posteno a da i moze pozelenio bi sav ali bila je fora. Mislim da smo slavili neciji rodendan...
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
prije 4 godine joja od 70 i kusur cm... bili smo cetvorica.. u njega stavili 40gr duvana i 20 gr vuve.... joja se palila na plinski stednjak... potrosio 3 metra rizle jer sam spajao metar do metra... joja je trajala cijelu noc... dvojica popadali od prenapusenosti a ja smoto novi normalni joks :spliff:ipak sam ja mr. Smooke allot:razvaljen::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.