Kolko jos do žetve????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.05.2010
9
1
0
33
Biljka je posađena početkom 5 mj. pa me zanima prema vasim iskustvima koliko jos trebam cekat da bude spremna za žetvu. Znam da trebaju bijele dlačice posmeđit al me zanima kad bi to moglo bit slike su slikane danas pa me zanima vase mišljenje.

e da jel moguće jos kakvo gnojenje sad pred kraj da se jos malo vrhovi zdebljaju i ak mi mozete otvrilike rec koliko bi to moglo biti grama.

img0022mr.th.jpg
img0023nb.th.jpg
img0021yi.th.jpg


http://img819.imageshack.us/i/img0023nb.jpg/
http://img819.imageshack.us/i/img0022mr.jpg/
http://img819.imageshack.us/i/img0021yi.jpg/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ljepo,ljepo...

Brale za 15ak dana naravno ali ne i suho itd...
Nego probaj razmislit ovako:
Zalij je još jednom do dva puta u to 10 dana i onda gledaj da je nezalivaš nakon tog nikako dok ne pobjeli cjela...
Nemoj se prevarit pa davat đubriva jer bit će kao kislele paprike ili krastavci.
Čista voda samo....
Eto kad se dobro zemlja posuši nakog tog zadnjeg zaljevanja a to je ako nebude kiše u 5-7 dana ona će izbacit svu snagu iz sebe u Hedove onda će biti radost prava...
Nkidaj nijednog lista bilo kojeg neka se suše sami na biljki i sami otpadaju ako baš moraju..
Otkidaj je iz zemjlje i objesi je naopako bar 3-5 dana u suhu mračnu prostoriju i nakon tih 5-7 dana kreni sa trimovanjem Fan listova itd... oko hedova i skini neke grane koje vire bezveze...
Opet odloži i pomogućnosti objesi još barem 5 dana u tom istom prostoru pa ide degustacija hehehhe....
Obrati dobro pažnju da je prostor za sušenje dobro suh (obavezno) i još da kažem kako ti vrijeme bude odmicalo tako će bolja bit za pušenje a to ćeš i sam zaključit....

JA bi volio da tu bude 90 grama,onda ako bude bar 50 do 60 bit će pravo dobro...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Tako nekako upitniče...
Za 100g se trebaš 'namučit'...reče mi jednom moj frojnd.
50g je prekrasna količinica:),suhe naravno.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
imate pravo obadvojica...zablentavio me onaj stub heda...takvu biljozu jos ne uzgajih...taj kroj za kolekciju prizeljkujem... ali kako da je pustim sama da raste
Vishenka_04.gif

pored svih tehnika,tesko da mogu da odolim...a takvo izduzivanje vrha moze samo majka priroda uz odredjenu genetiku.

... koja ti je poznata mozda Cronixa????
 
14.05.2010
9
1
0
33
a genetika mi nije poznata, uzo sam sjeme iz neke lokalne vutre. A sto se tice susenja mislim susit u kutiji za ciple na papirnatoj vrecici jel nemam mogucnosti da negdje doma drzim preokrenutu biljku. To mi je prvi grow, od sljedece godine nesto ozbiljnije s poznatim sjemenjem ipak je ovo bilo da se skupi nesto iskustva
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
OdOkativno ; trećoj treba još oko 25 dana a ove na slikama prije...15-tak...nek se hedovi napune malo.
Naravno...ako možeš.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mislim to je slikano prije 7 dana a ovoj koja treba duze cekat nece joj nista bit od mraza ili snjega ako padne? mislim ona je natkrivena najlonom..
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
slazem se sa kolegama, 2 nedelje za prve dve, treca ce ti kasniti u odnosu na njih, jos nema smedjih pistila
pazi se mrazeva, kod su uveliko poceli (6 dan za redom)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ako je tako kako kažeš...7 dana razlike u slikama...vidi se razlika na prvima dvijema.Treća još neka čeka.
Ja promatram pri kraju...opće stanje biljke,da li se počela lagano sušiti,boju pistila,da je dosta 'pošećerena',da nije prozirno...pa probam jedan mali hedić na brzaka osušiti i degustirati....
Ako si nestrpljiv... probaj,ocijeni...znat ćeš o čemu se radi.
I malo je nezgodno ocijeniti na ovim slikama od prve dvije o koliko se dana tu radi,mada su tu negdje pri kraju.Da sačekaš s njima još par dana nećeš sigurno pogriješiti....ili probaj pa sjeci.
 
16.07.2010
42
3
0
38
www.štagledaš.com
Kao što već rekosmo - odokativno, da je moja ja bi joj dao još 10 dana minimum (ako imaš uslova). Ovako možeš da skineš i za par dana, al zapamti, što duže čekaš jača će biti ;)

Treća ti je neka teška sativčuga, tako da imaš još cca 25 dana do njenog pravog kraja. I ako su pod najlonom tj u plasteniku :) opušteno neće im mraz ništa.

Vidi ako možeš da zumiraš što više sam hed, koliko vidim pistili se povlače tako da bi trebao da bude sam kraj.

p.s. to nisu biljke iz prvog posta?
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ja da sam na tvom mestu, ako vremenski uslovi dozvoljavaju ostavio bih te biljke jos 15-20 dana, da se sve lepo popuni.
A i rodjeni slikao si samo po vrhic jedne biljke, treba malo krupniji plan. ;/
Ipak jos nekih 15 do 20 dana najvise po mojoj proceni
 
16.07.2010
42
3
0
38
www.štagledaš.com
Vidim da su ti pre mesec dana rekli "za 15 dana" :)

Elem reklo bi se da su to teške sative, žnači do kraja oktobra opušteno. Mada ne znam što ti je toliko teško da nabaviš mikroskop ili neko uvećalo.

P.S. Samo si isekao sliku, a to nije close up ;)