Kome možeš vjerovati (jedva, skoro ni sebi)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2014
14
5
3
Ovu godinu sam imao određeni broj stabljika za koje je znao jako mali broj ljudi(teren ili neki drugi razlog da nemogu otiči sam do njih).Taman na početku cvatnje ulove mene i dvojicu "frendova" par plavih.Moja sreča je da sam uzgajao vise manje samo za sebe sad me terete za ilegalni uzgoj i davanje drugima na uživanje.To sve nebi trebalo vas ni interesirati osim toga da ak se upuštate u neke takve još uvjek kod nas ilegalne radnje STVARNO NEMRETE VJEROVATI 100%NI SEBI.Ak nomrete sebi kome onda-NIKOMU!Vjerujte iskusio sam na svojoj koži.tko ne vjeruje nek na prijatelju guglu napiše u blizini lepoglave sadio marihuanu. Ovo ostalo je bilo od ukučana.NIJE MI CILJ DA SE POHVALIM NI IZBLIZA SAMO VAM ŽELIM SKRENUTI PAŽNJU DA TVOJ FREND NIJE BOLJI OD MOGA
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
vec su ga teretili manjom kaznom.

a sta ces to je jace od covjeka cuvas u sebi godinu dvi tri i onda ti jednu noc kad se napijes izleti iz usta jel sto oces da se pohvalis jel sto ti je neko digo zivac pricom koja nema veze sa vezom.
 
07.07.2014
14
5
3
Kak sam več rekel oruzje nije bilo moje nek od staroga i šogija a kaj se količine tiče siječate se prošle god.Vremenski uvjeti su mi potopili 50% a i otkrio sam sve čari BHOa i nisam gledal na kvantitetu neg na kvaliteto,oču reči da sam sadil kaj mi se prema riječima ljudi(drugi forumi,ljudi koji rade na terenu pa su po kofishopovima sprobavali)i kaj mi dopalo čitajuči direktno o nekom strongu.Temu ste maknuli iz vanjskog uzgoja(meni to ne pomaže nike,prvu pljugu sam zapalil u petom razredu kaj mi nimalo nije za pohvalu ustvari čitajuči malo više o marici veliki protivnik sam o pušenju u adolescenskoj dobi jer mozak se onda još jako razvija,otac sam tri prekrasna sina) a htel sam ljudima koji nisu svjesni posljedica bar malo dokazati iz vlastitog iskustva kaj im more napraviti povjerenje.Ja trenutno imam 35g. a nikad me nisu ulovili ni s pljugom,nemres mi pričati da sam okolo pričal ko zadnji krele,Otvorio sam tu temu da svimi dam do znanja da se bas nikom nemre verovati i mislim da bi trebala biti na naslovnici!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Otvorio sam tu temu da svimi dam do znanja da se bas nikom nemre verovati
frend, a sta kaze jedna tacka pravilnika
8. Pazite kome verujete
kog ti je trebao i taj stariji i taj mladji, ti si birao da li ces sam il sa nekim i sad nama nesto stavljas do znanja... uz to u pravilniku stoji i
...forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe.
sve i da si uzgajao za svoje potrebe, samostalno nisi. a nisi ni pazio kome verujes + ti kuca puna oruzja... pa sta si ocekivao, sunce i rege. jbg.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
dobro ima dosta ljudi koji se vole pohvalit kako su malo razmisljali tokom growa pa onda sa tim minimalnim razmisljanjem i znanjem otisli u grow i pali.hvala ti postu.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim...ovdje je sve jasno, nije se pazilo i gotovo. Tko se sad izlajao najmanje je važno.
Vjerujte samo sebi!
 
07.07.2014
14
5
3
Toga sam i bil svjestan da se nemre nikom vjerovat ali očito ne dovoljno a za oužje u kuči meni nemreju zabranit da pušim kak da ja nekom branim kaj da posjeduje.Očito sam krivo svačen zake sam započel ovu temu, ovu stranicu ne koristim da pisem gluposti več da se neke naučim.Htel sam samo reči ljudima da ih povjerenje more koštati slobode a 95%vas koji tvrdite da niko ništ nezna imate bar jednu osobu kojoj vjerujete i ona zna a vjerujte kad dođe do biranja ja ili ti uvjek ispadaš ti

Da siguran sam 100¸% jer na ispitivanju plavi su znali neke rijetke pojedinosti
 
Poslednja izmena od urednika:
05.11.2015
139
167
43
Kome vjerovati? Sebi moras, jer ako ne vjerujes sebi, dzaba ti zivot onda. I ako moras vjerovati jos nekome, stvar slobodnog izbora. Ja doduse vjerujem samo jednoj osobi, to je osoba za koju bi metak primio. A ako me ikad druka( sto vjerujem da nikako u nikojem svemiru nije moguce) , neka, nece mi bit zao. Ne treba zaliti za stvarima, ''e da sam bio pametniji'', ''e da sam ovako ili onako''. Sto je bilo, bilo je, a o nama ovisi dal cemo nesto nauciti iz toga. Moj nekakav stav bi bio: Vjeruj onom koji je spreman dati zivot za tebe u bilo kojem trenutku.

Al to je samo moje stajalste
Peace :wave:
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Tačno tako, jezik brži od pameti.
Nebrojeno puta sam se izlanuo za koješta pred društvom, ženom, kevom (kao mali). Al' danas, za ovo se još uvek dobro kontrolišem :)
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Imao sam loše iskustvo da mi je susjed usao u stan dok sam čačkao po boxu. Od tada jedino mogu out sadit i na proljeće skupim hrabrosti pa u mini boxu držim samo vege.

Skupa škola, fali mi grow.
 
07.07.2014
14
5
3
Svi ste vi upravu trebal sam sutjeti,trebal sam
ovo,trebal sam ono al sad kaj je tu je-Moran se suociti sa onim kaj sljedi.Kaj sam posijal to bum i pozel!