Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Iskusniji će ti na ovo reći da pokušaš PH kontrolirati. Ako zaljevaš s ostajalom vodom ona ti je oko 8-9 PH. Baš me zanima šta će ti Power napisati :D Ili bilo tko drugi.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Druže...bez uvrede...mozgaš tu kako mu fali magnezijum, ovo-ono...a ti mrtav ladan pola growa nemaš predstavu koji je ph vode za šta nema opravdanja jer svetlo, voda, zemlja...to je fundament! Tri osnovne stvari čije optimalne vrednosti znaju i vrapci na grani...i kad njih ispoštuješ u startu kasnije samo možeš uživati u hobiju i lakše rešavati tekuće probleme...
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
@riđobradi

djelomično se i slažem s tobom međutim mislim da to nije način nastupanja prema nikome. Vibru si mi gadnu poslao...
nema loše vibre :) ja se izvinjavam što moj stav tako zvuči,, ali mislim da je samoinicijativno učenje iz ljubavi ključ uspeha u svemu, pa i u ovome! Konstantno se rešavaju posledice nečije lenjosti da nauči par osnovnih stvari! Dečku želim sve najbolje i njegovoj biljci! :) Nema loše vibre...samo je metod možda starinski :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
02.12.2014
153
236
43
@ Ridjobradi iskreno upravu si ( moj drugar je merio do mene kaze 6.7 ph je voda od mene je 30 metara isti je vodovod e sad ne mora da znaci da je i kod mene isto ali to je neka osnova po kojoj sam isao ) nisam lenj konstantno ucim ne mogu da znam nesto ako nisam probao sa cim se srecem prvi put, ovaj dnevnik po meni i sluzi da covek postavi probleme ako ima itd... da se zajednicki dodje do resenja i samog iskustva koje je samo + u daljem ucenju :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moras prvo proveriti ph da znas jel to da korigujes ili je ok, tek kad znas da je ok tragas za drugim razlozima. ukucaj na kupindu ph, bude ovog onog al ima i lakmus papira za male pare, da bar imas orijentir ako ne moz preciznu meru, pa il da sredjujes ph il da znas da je to u redu
 
02.12.2014
153
236
43
Presadio sam biljku u F25 saksiju od 7 litara dobila je mnogo vise prostora za korene ona zardinjera u kojoj je bila po duzini definitivno je greska...za moj box ( prostor ) ali mislim da je ok za pc grow i lst za to je savrsena rekao bi eto jedno iskustvo vise i veliki + u znanju ( i treba je sa leve ili desne saditi a ne u sredini ako nekome to pomogne za pc grow :) ) sad kad sam je presadio nekako kao da je zivnula i nadam se ovog puta sve ide ok covek najbolje uci na praksi :) uzecu jos 2 klona i bacam je na cvetanje kad se malo oporavi za jedno 7-10 dana sto bi znacilo da ce biti u vege oko 10-tak dana vise nego planirano, inace oseti se neverovatno na vutru da li je to cudno ? sa ozbirom da nije ni krenula da cveta bas se oseti miris trave, nadam se da vredi cekati WW kao sto ljudi kazu online na kraju da se isplati i da je high ultra.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Uvek se isplati čekanje kad uložiš trud i strast! :) Samo opušteno sad...pusti je nek radi svoje, udari joj čežnju malo! :) a ti odmori od preterane brige i biće to bombona... ;)
 
02.12.2014
153
236
43
Upravo to znas kako prvi mi je grow svaki dan citam ucim itd... zato mozda i imam preterano puno pitanja itd... pa stalno pitam - post'ujem itd...mozda i smorim nekog ali sve je to zato sto imam veliku zelju da znam vise i bar malo sagledam tu veliku sliku zanja nadam se da cu za koju godinu posle jedno 10-tak grow-a moci i ja da delim ljudima savete, nadam se da necu biti jedan od onih koji kad dodju do high levela znanja sto se tice uzgoja:D odstupe od pomoci haha.
 
02.12.2014
153
236
43
UPDATE

Week 5 dan 34 veg 18/6 presadjeno u F25 saksiju od 7 litara jos max 5 dana veg i stavicu je na cvetanje, ovako to sad izgleda "mala" je zato sto je rasla u zardinjeri uci covek na greskama.... na slikama se vidi po coskovima da ima ocigledno deficit nekog minerala ( valjda ili ph vode nije ok svakako uskoro cu moci to da proveravam ) ali od kako sam je presadio nastavlja da raste.

riD2FjQ.jpg
W22jNU7.jpg
CvMntYu.jpg
p3SFy5Q.jpg
pO9XhDb.jpg
 
02.12.2014
153
236
43
Ne znam sta je u pitanju od kako sam izvrsio transplantaciju iz zardinjere u saksiju vecu rasirila se lepo siguran sam da je mogla jos dosta da se siri ali evo da javim UPDATE od danas sam je prebacio na drugi spektar boja pod drugom cfl 12/12 rezim i krecemo sa cvetanjem danas racunam kao neki medju period ali vec od sutra racunam prvi dan cvetanja. Koliko sam gledao online WW cveta nekih od 8 do kasnih 10 nedelja ali ako je po prici vredi cekati i zavrsiti sve kako valja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe