Konkretne ideje i predlozi u vezi legalizacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2017
8
4
3
slazem se da je beskorisno ako to napravi 10 ljudi , al s vecom brojkom ljudi, lokacija i gradova mislim da nebi bilo isto ...
i ispricavan se na ponavljanju ako je bilo al ocito se onda nije odradilo ako je i bilo :grob:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Evo jedna ideja, mozda je glupa, al sto sad...

Ima ovdje na forumu ljudi vičnih peru, sigurno ima i neko ko bi kvalitetno dizajn odradio, znalce u growanju ne treba ni sspominjati
Ovo bi bio vise neki gerilski pristup
Da se osmisli nesto kao promotivna knjizica (na obicnom a4 formatu), na desetak strana dvostrano. U njemu informacije o bolestima kojima cannabis pomaze,iskustva u lijecenju bolesti, o dobrobiti rekreativnog konzumiranja, sazeti vodic za uzgoj, malo moraliziranja, poneko znanstveno istrazivanje... dalo bi se svega.
Onaj koga cannabis zanima lako dolazi do informacija, a ovo bi bilo za one koji niti ne razmisljaju o ovoj temi.
Svako od nas koji su zainteresirani isprinta 5, 10, 20 primjeraka, stavi u onu foliju i ostavi na javno mjesto (bus, tramvaj, trajekt, stanica...)
Ako bi se dobro izvelo, zanimljivi tekstovi i zainteresiralo bi nekog. Sugeriratii da i sami isprintaju koji primjerak, da podjele informacije s nekim... i uputiti na Vutra.org.
Ako bude kakvih povratnih informacija može se i ponoviti. Sa novim stvarima.
Ako ne, nikom nista