Konkretni predlozi povodom izmena na forumu sa ciljem poboljsanja rada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja nijesam na kompu već telefonu... kačim se na tudje wifi signale.... redovno brišem istoriju svakog browsera koji koristim, takodje povremeno brišem pretraživače (Opera, Mozila, Chrome) pa ih opet instaliram .... jer sam paranoik ;) komp otpada, kapish brate @Himalaya Gold ......
Ovo bi bilo sjajno, i korisno svakom članu da ima.... pa i tebi Himalajac ;) Da imaš svoju privatnu bilježnicu, nezavisnu od ostalih članova, modova itd itd......
Hajde da sačekamo šta kaže Vutragenjo.... nema potrebe da sada jedni drugima solimo pamet, i lijepimo post na post ;)

Dobro došo Venlo :D Sad si i ti nevidljiv, sramota ti je to :D Od moderatora samo je "pitom" o(p)stao Opa Cupa .... :D
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ja ti ne solim pamet niti ti meni imas sta soliti pamet,kuzis?
Samo ti kazem imaj malo razumjevanja prema modovima! Meni ne treba nikakava privatna biljeznica,imam mob i imam komp i na njemu mi je sve sto mi treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Sačekajmo Vutragenja braćo, u demokratskom duhu i maniru... bez znakova uzvika, pretjerivanja, kužanja.... te ostalih manifestacija agresije i siromašnog duha ;) Ne treba modovima advokat, posebno ne od mene.... a ja ne predlažem ništa što bi bilo na nečiju štetu... naprotiv...... Budimo kul, kao brat Venlo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.