Konoplja - kukuruz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
5-6 biljki ne mogu skontati ako ih neravnomjerno rasporediš. Jedino ako znaju da bi tu negdje mogle biti, ali i tada teško. Avionom traže malo veće plantaže.;) Ili ako se ti potrefiš da te vide na sajtu i da se sumnjivo ponašaš. A tema je za sigurnost sajta, a ne ovdje.
 
02.04.2015
174
137
43
Ja cu ove outdoor sezone da strpam par automatika u kukuruz. Ocistim oko njih 2-3m u krugu i odradljujem grow. Plan je da ih posadim tamo negde na pocetku juna pa me zanima jel sigurno tto? Trebalo bi da je tada kukuruz jos uvek zelene boje a nzm dal se prska ili nesto slicno tada?
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
to ti zavisi od seljaka do seljaka. neko samo posadi i ne ulazi u kukuruz do berbe a neko udje i proseta da vidi kakav je..
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
e ljudovi,razmisljam da koje sjeme bacim u kukuruz sledece godine posto zivim na selu i masa je zemlje pokrivena kukuruzom,pored nekih njiva ima cak i potoka i manjih rijeka.e sad,zanima me ako je stavim pocetkom petog mjeseca da raste zajedno sa kukuruzom,onako neprimjetno nasred njive uz klas,da se ne primijeti,,kasnije bi cistio oko nje,,da li ce joj stetit oni preparati kojim se prskaju kukuruzi,ili nasa biljka ne spada u tu kategoriju korova.
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ima growera koji uspesno odrade grow u kukuruzima tako da bi mogao i ti..ali druze bas da stavis kako kazes onako neprimetno nasred njive to bas i nije tako i neprimetno...ne moj me druze pogresno shvatiti ali Ja bas svakom preporucujem da batali kukuruze jer je to bas,bas lutrija kako je vec to neko predhodno i rekao...to je po meni najrizicniji moguci outdoor ,ali ako ipak bas hoces onda sretnooo...;)