Konoplja - Zabranjena Božija biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2009
0
0
0
54
Na http://dusan.co.nr se nalazi moj rad, odnosno knjiga o konoplji. Knjiga sadrži mnoštvo unikatnih informacija i razmišljanja o konoplji, njenoj zabrani, upotrebi i sličnom.
Hvala na pažnji, komentare i prijedloge možete postaviti na ovoj temi.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ima tu mnogo toga na sajtu i vec sam se zadubila
pre svega samo da cestitam, da ima vise takvih ljudi, bilo bi bas lepo na ovom svetu
ziveo
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Baš čitam jedan dio i stvarno mi je interesantno.Šta san do sada pročita stoji!
Odličan rad:sun2:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Odlicni radovi, i to svi, ne samo o konoplji.
radost je ovo citati.

EDIT: evo zadubio se ja, naišao sam na jednu parabolu na dušanovoj stranici, nadam se da nece imat ništa protiv ako je kopiram ovdje.

hipik je malo čitao bibliju i istinski se preobratio u kršćana. Tako ode u crkvu, a pred vratima crkve ga zaustavi pop i reče mu: "Gdje si ti dugokosi pošao. Ovdje nije mjesto za takve kao što si ti."

Ali hipik bi uporan i reče: "Dobro ošišaću se jer želim da idem u crkvu da se zajedno sa drugim kršćanima molim bogu."

Sutradan dolazi hipik ali pop ga opet odvrati i zatraži da prvo obrije bradu. Hipik je negodovao ali opet popusti, ode i obrija se pa sutradan eto ga opet u crkvu. Pop mu opet reče da ne može ući u svojoj raspuštenoj odjeći i sa ogrlicom od cvijeća, već mora obući propisno odijelo. Hipik opet negodova ali na kraju popusti. Sutradan eto opet hipika ali ga opet pop zaustavlja i ne da mu u ći u crkvu.

Hipik reče: "Učinio sam sve što si rekao, obrijao sam bradu, ošišao se i obukao u odjeću kao svi drugi. u čemu je sada problem."

Pop mu uzvrati: "Ti sinko zaista ne možeš da shvatiš da takve kao što si ti ne želimo u crkvi?"

Hipik se okrenu, pogleda u nebo i reče: "Bože učinio sam sve što su tražili i opet me ne puštaju unutra u crkvu."

Svjetlost se pojavi i Bog mu uzvrati: "Šta da ti radim, i mene odavno ne puštaju unutra."
 
05.06.2009
0
0
0
54
Hvala na pohvalama. Onako pišem ponekad iz dosade ili inspiracije već par godina. Ponekad u par mjeseci bih nešto napisao.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
jako dobro,poučno,pragmatično(iz kojeg kuta gledo brijem da je jasno na šo mislim)
pregršt informacija bez suvišnog razglabanja i sviranja ku*cu...svaka pohvala
nego dali tog "marinol"-a koji dobijaš na recept ima i u EU ili samo u SAD-u
jer kolko sam svatio daleko si...POZDRAFFF!!!:bis: