*** Kontest 100 dana ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što za nagradu ?

  • Nekakvu sitnicu tipa lula , mrvilica , bongič ili sl.

    Votes: 1 1,8%
  • Simboličan natpis pobjednika natjecanja

    Votes: 54 98,2%

  • Total voters
    55
21.04.2010
5
0
0
37
Ko je pobedio? Ne vidim kraj tj. nastavak priche (glasanje i ostalo) kao shto sam video linkove u nekim ranijim takmichenjima (neko je izbacio linkove tih takmichenja ovde).
Znam da je ovaj post prvi nakon skoro godinu dana od poslednjeg u ovoj temi, al nadam se da ce neko da odgovori (a ja da ne zaboravim da treba da pogledam, thc jbg :))
Najverovatnije je DJ pobedio? :)) poz!!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
@artistic... ono za grafite će možda biti RE-OPEN, pa uleti tu i tamo da vidiš ažuriranja vezana za kontest, ali bit će neki kontest ubrzo, pa budi u pripravnosti,.. grafit ti je odličan, samo nastavi
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
SiD, dajte i neki kontest za one koje bas i nisu umjetnicki nastrojeni... Za mene moze i umjetnicki, ipak cu ti nabijati na nos odlicne slike koje proizvodi Tamron :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hehe, ili obratno :icon_lol: ( što se tiče nabijanja na nos :icon_wink: ) a tu nam je i putnik 11 u igri.. on šilji sa 60D, ima nas..

a za NEumjetnički kontest ćemo vidjet, samo da se javi ostatak administracije, ja sam dao prijedlog, pa ćemo vidjet!

e pa ja ću se boriti sa ovim protiv tvog tamrona,...
Canon-EF-75-300mm-f4-5.6-III-Side.jpg


malo je neproporcionalan za ono što moram slikat, ali uspjet ću ja to :icon_lol: