*** Kontest 100 dana ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Što za nagradu ?

  • Nekakvu sitnicu tipa lula , mrvilica , bongič ili sl.

    Votes: 1 1,8%
  • Simboličan natpis pobjednika natjecanja

    Votes: 54 98,2%

  • Total voters
    55

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
1.Slike moraju biti autentične .(vutra.org natpis, logo ...mora biti vidljiv na slici)
8. Osoblje ne sudjeluje u natjecanju

24 dana su za nama ... a još uvjek nema ozbiljnih ulaza !! Bit ce to žestoki finiš !

Vidim da poll ide u jednom smjeru pa kad je već tako ...da vam predstavim malu sitnicu koju dobija pobjednik ovog natjecanja!

Visina mu je 20cm , promjer 50mm, zove se ICE bong i služi za konzumiranje tobaka ! :D
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
bit če đoni biče... samo da me mazne inspiracica
a i da se malo budovi nabrundaju.. aparat je u pripravnosti..!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Slija ce biti samo pomalo, pogledaj koliko ima dnevnika otvorenih....nego ko je "sponzor" nagrade, jel to neka firmica ili pojedini clanovi izdvajaju pare za nagradu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ma znam ja da će bit sličica ... isto kao i zadnji puta kada sam organizirao kontest ... nije frka samo polako !
Sponzora ni ovaj puta nema ... smatraj ovu sitnicu mojom donacijom, isto kao i prošli puta ...samo što je prošli kontest obrisan (jbg) pa vi novi momci nemožete vidjeti kako je medo pomeo konkurenciju , ako se dobro sječam razlika između 1. i 2. mjesta je bila skoro 20 glasova :D

Bilo bi ljepo da jednog dana i sponzori ulete i pomognu ... ali o tome kada dođu bolja vremena . Do tada ovisimo o donacijama.

eVO par linkova o nagradnim igrama na vutra.org do sada ... bar one za koje ja znam , a većina ih je donatorskog tipa ...


[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!
Glasanje za najbolji Vutra.org grafit
---Valentinovo Nagradna igra---
:::Božićna Nagradna Igra:::
Nagradna Igra: Osvoji Vutra Majicu


itd... Volio bi da sam i ja artistički nadaren pa da mogu donirati nekakav prekrasan ručni rad ...ali jbg :( ...zato evo jedan bong koji nisam ja napravio,ali je od srca :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ah i pretpostavlja sam da je iz vlastitog dzepa...mozda da u buducnosti svi damo po koju kunu, po meni najpostenije(onaj ko moze a svak moze 10-ak kn dati)
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
trbalo bi napraviti nesto kao dobrovoljna clanarina! Ipak da nije ovog sajta mnogi od nas nebi bili uzgajivaci u i to uspesni!