*******KONTEST 150 DANA (zima/proljeće) 2013*******

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
P1050070.jpg
P1050098.jpg
P1050094.jpg
:D
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mislim da budem sudjelovala...taman su pochele sa cvjetanjem...i..ako nebude nekih neugodnih iznenadjenja i shokova...mislim da cu taman stichi sa fotkama...josh samo da poshaljem aparat u servis..

nego..zadnji puta kada sam glasala..bilo se teshko odluchiti izmedju umjetnichkog dojma, kompozicije, rasvjete, efekata fotografije i samog izgleda biljaka/biljke ili vrha/vrhova..
kada bi se barem moglo nekeko podijeliti u dvije kategorije..naj fotka-ukljuhujuchi umjetnichki dojam i..najbiljka-gdje bi se samo biljka/cvijet kao takvi gledalaii ocjenjivali..
mislim da bi to olakshalo glasanje..neshto kao : miss, prva i druga pratilja - za biljke/vrhove...a miss congeniality / miss simpatichnosi / presonality za fotografiju..
jer...svarno je teshko odluchiti se..ima odlichnih fotki i odlichnih biljaka...a chesto nije rijech o istoj fotografiji tj. natjecatelju..

+ ima ljudi koji imaju bolju opremu/aparate ili se profesionalno bave dizajnom i neki od njihovih radova teshko da se uopche mogu mjeriti sa najobichnijom fotkom biljke-ma koliko ona bila divna...

ili..staviti 2 kategorije : natural i efekti...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
u pravu si, teško se bilo odlučiti u prošlom kontestu između svega toga šta si nabrojala..
ali .. da ne smaramo hejza, šta misliš da pokreneš/mo još jedan kontest na tu tvoju šemu, najfotka (efekti) i najbiljka (natural) ?
ja ću ti pomoći, ako si za.. .. sa organizacijom i nagradama.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hvala na potpori...samo shto nekako mislim da bi mozhda bilo bolje samo dodati kategoriju najbiljka-natural fotka...u vech postojechu igru..
iz praktichnih razloga..osim nagrada i same organizacije..meni osobno je pomalo problematichno zbog same sigurnosti...jer.--nekako si kontam da ipak ljudi trebaju najvishe povjerenja imati u ljude koji su ukljucheni u rad foruma-kao mod ili admin...a ne u svakoga tko pomisli otvoriti nekakav nagradni kontest/igru.jer.zamisli kako bi jednostavno bilo nekome saznati adrese ljudi..samo mu dodjele nagradu..i eto podataka..

ili..mozhda da pokrenu nekakvu godisnju nagradnu igru koja bi ukljuchivala samo biljke tj fotografije iz dnevnika uzgoja koji su objavljivani u toj(protekloj ) kalendarskoj godini..
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ma razumin te, sve mi je jasno..

pricala san vec sa clanon foruma o pitanju povjerenja.. sumnjam ga on nebi garantira za mene, ako se slucajno odlucin za takve neke pothvate..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
zlavjestica je napisao(la):
hvala na potpori...samo shto nekako mislim da bi mozhda bilo bolje samo dodati kategoriju najbiljka-natural fotka...u vech postojechu igru..
iz praktichnih razloga..osim nagrada i same organizacije..meni osobno je pomalo problematichno zbog same sigurnosti...jer.--nekako si kontam da ipak ljudi trebaju najvishe povjerenja imati u ljude koji su ukljucheni u rad foruma-kao mod ili admin...a ne u svakoga tko pomisli otvoriti nekakav nagradni kontest/igru.jer.zamisli kako bi jednostavno bilo nekome saznati adrese ljudi..samo mu dodjele nagradu..i eto podataka..

ili..mozhda da pokrenu nekakvu godisnju nagradnu igru koja bi ukljuchivala samo biljke tj fotografije iz dnevnika uzgoja koji su objavljivani u toj(protekloj ) kalendarskoj godini..
Evo ja sam dobio prosli put nagradu..dao adresu sa punim imenom prezimenom i adresom i evo godinu kasnije jos uvijek uzgajam i nista se nije desilo........osim sto ja imam jos vece povjerenje u odredjene ljude;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma tko ima stroj od fotića tipa Canon EOS može napraviti fotku da se usereš i to od najjadnije biljčice. Znači 90% ovisi kakav fotić imaš tako ćeš i orati, ako je u pitanju umjetnički dojam naravno.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
No Joke je napisao(la):
Ma tko ima stroj od fotića tipa Canon EOS može napraviti fotku da se usereš i to od najjadnije biljčice. Znači 90% ovisi kakav fotić imaš tako ćeš i orati, ako je u pitanju umjetnički dojam naravno.
Poznam čovjeka koji slikajući sa Iphone 4 zarađuje za život...Tako da to za fotić ne drži vodu...Fotoaparat ne ore, fotoaparat služi za slikanje ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo budem ja.samo da ih uslikam.
do kada traje ovo?
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Danas je 122. dan od kad je objavljeno ukljucujuci i dan kada je objavljeno.




Ima dana za mejdana ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
uuuuu pa mogo bi ja koju slikicu iz proslog growa ubacit :) taman je na zimu zavrsio... to vrijedi znaci :D
je*iga nisam stigo proslo natjecanje sudjelovat pa bi mogo ovo onda :D
sretno svim natjecateljima :)


evo gaaaaa :)
sto prije, to bolje da stavim, jer cu zaboravit :D

20120916121149cleaned.jpg


sam1273.jpg


sam1280t.jpg


peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.