Kontest

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Zasto je ova tema zaspala....
postajte fotke .... i netko od majstora ko se konta u poll-ove neka stavi jedan , pa kad se nakupi dovoljno fotki ... opalimo neki kontest ...
nemora bit nekih perverznih nagrada ... dovoljna ce bit neka mala ikonica ispod profilla ..slicica heda uz ove listice ... ili tako nesto !!!
...ali jedno je ocito slika mora bit VASA!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ja sam se malo shebo... kontam da bi bilo bolje da se nominacije vrse tako da vas drugi nominiraju odnosno vasu sliku ...tako da bi slike koje se natjecu bile samo one koje su vec na forumu...
znaci ostali clanovi foruma nominiraju neciju sliku !
al kad smo vec krenuli neka ovo bude test drive... evo moj doprinos
Mandre 2008...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Slabo momci i djevojke ...ali sta je tu je ....
Ovako ...jos danas traje ovaj TEST drive pa ko posta fotku danas ...uletit ce u testni kontest ...01.03.2009 ...GOTOVO... pa neka se glasa do 10.03.2009
pa cemo vidit cija se slika isprsila ovaj put
za sljedeci kontest cu smislit ...i postavit neke opustene uvjete , vremensko ogranicenje i Rjesit neku nagradicu ...pa cu poslat osobno pobjedniku ...no frks...
za sad imamo ove fotke!



Silent Bob



Melange Reflections



hashberryboy


rasta-mare



Narquila



HazeSeeker

pOstajte fotke jos danas ...nema parametara, ogranicenja , jedino pravilo Test drivea je da fotke moraju bit vase ...a ne skinute s neta ili sl.
Tarki brate .... sta da ti kazem ...ako si sliko balkone osobno reci ...stavit cu i njih...:d

Jbg LJUDOVI NEKE su slike velike a neke su bile pre velike pa sam ih moro u tumb. ...sta je tu je ...:vb_whip:
 
25.02.2009
5
0
0
39
Molim vas neka mi neko objasni kako ste uploadovali fotografiju posto standardni nacin preko image uploader sajtova kod mene jednostavno ne funkcionise
unapred hvala
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
andjeo.jpg


Jesi na ovo mislio ?

Radi ti sve samo krivi link kopiraš, de pročitaj uputstva koš jednom.

... i dobrodošao ! :)