Kontest

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
PALA MI JE JEDN IDEJA I REKO AJDE DA JU PODJELIM S VAMA

Zasto nebi svaki mjesec korisnici foruma glasali za najbolju fotku na forumu ... svaki mjesec se stavi npr. 10 naj bolesnijih , zanimljivih , cudnih ... fotki hedova, prirode ...svega i pred kraj svakog mjeseca zbrojimo glasove i postavimo top listu tih slika npr.

1.nick korisnika

2.nick korisnika

3.nick korisnika
............................

jel ima neko od moderatora ko je zainteresiran za takvu shemu i dali ima neki program za glasanje ili nesto slicno?????
nesto na shemu stisnes na sliku koja ti se svida i glasas za nju... a pobjedniku svakog mjeseca okesamo sliku na vidljivo mjesto...ili tako nesto...

primjer
REZULTATI ZA MJESEC "NOVEMBAR

----------------GLASOVA ------- %

1. marko--------- 17-------- 35%
2.jajan ------------7 --------12%
3.pero koljač----- 4--------- 7%
4.kawasaki-------- 2-------- 3%
5.miki------- -----12---------25%
6.đuro -------------6-------- 10%
7.
8.

DOSADA....

 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Pa da kao na ic-magu, samo sto ce nase fotke bit daleko ispod njihovih :D mada kad se slo era vrati, ko zna :)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Zavisi u kom smislu ispod njihovih...Sigurno bi bilo manje slika,mozda bi bile losijeg kvaliteta,ali da ti kazem da na forumu ima ljudi koji ne da se ne bi postideli svojih slika nego bi bili ponosni cak i medju ic-mag konkurencijom ;)

Ideja nije losa a da li je izvodiva...videcemo!
 
28.11.2008
7
0
0
35
Zasto ne bi bila izvediva?. Doduse neznam koliko ima tocno takvih skripti za ovaj forum, ali sigurno se u najgorem slucaju moze staviti poll sa nickovima i dole njihove slike :)
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
slazem se sa svima hehehe...mislim da bi bila dobra to ko neka natjecanja u slikama mjeseca dana godine fora stvar malo da se aktiviraju ljudi...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Super je ideja samo steta ako se realizira sto je propao indoor pic nadmetanje, barem ove godine. Al eto, dogodine ce ovo vjerojatno profunkcionirat pa ce bit i materijala. pozz
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Ma tenkre krivo sam se izrazio. Mislio sam da je steta sto je gotova outdoor sezona i sto propadose tolike slike no boze moj, ima jos dana i godina :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
PA DI JE ZAPELO....
AJMO OVAKO ...STAVITE SLIKE U OVU TEMU , SVOJ NICK POKRAJ SLIKE ...PA CEMO ODABRAT 5 NAJ BOLIH ...POSTAVIT POLL I NEKA SE GLASA ...DA IMAMO NAJ SLIKU 2008 ??????EVO JA CU STARTAT....
. BOTHANICHARRR

AKO NEKO STAVI SLIKU S NETA ILI S NEKOG DRUGOG FORUMA ...AUTO BAN NA KONTEST....:read:
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Ajde ako je probni,da probamo. Botanicar...e,nije losa ideja :thumb:.Moglo bi i tako da nema kontesta nego da svako ima pravo da ubaci jednom mesecno po fotku ili dve na temu prirode i marihuane(naravno..svoje fotografije) Uopste i nemora tako..kako se svi dogovorimo.
Nedaleko od mesta gde zivim ~ slika CannabisRuderalis~a u prirodi(divljak,kender,kudelja,konop,poskon,alja,)
Melange