KONTRA BOX

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
vozdra vutro, potaknut mastovitim idejama tipa grow na grani ili u zemunici, na pamet mi pade ideja kontra box-a. proslog ljeta uzgojio sam tutankamona (izmedu ostalog) u vrtu vikse, vega 2 mj. u kanti od15 L, a cvjetanje odradio budeci se u 5.45 iznoseci bilje na pozicije u vrtu i u 18h vracanje na spavanje u klet. prinos uspfkos pljesni, fantazija i odlican rad.
e sad, plan za dogodine je box u vrtu na solarni pogon. kao kosnica, u segmentima, mozda 3, tegla ukopana u planet, 1. segment za stablo i donje grane (lolipop) 2. segment krosnja i 3. poklopac
- izvedivo i ima smisla, prijedlozi oko ventilacije dobrodosli
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
zelim kontrolirati mrak, 1.07. pocinjem poklapat box u 18h, cca 1.09. berba. uzgajao sam automatike lani i ovo ljeto, lani 1 biljka - 1 tjedan konzumacije , ljetos malko bolje, supertoping by Cill, lijepe biljcice ali malo g. jako malo. Tutan kojeg sam prenosio nutra van, neusporedivo veci prinos donio. razradujem ventilaciju, duple stjenke box-a, ukopavanje i slicno. nacrtat cu ovih dana a sklapam na proljece, visina 60 cm iznad zemlje, 80x80 . ide i pol bacve za naftu, struja protiv puzeva i tako, tko zna sto ce na kraju ispast.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
foto, aha.
parcela je uska i duga.okruzen susjedima. ljevi su me provalili odmah, ne konzumiraju ali im ne smeta, desni ne kuze, za sad. odozgora pilana, pocinju pilat u 6h, ne zanima ih ali me vide. alternativa je box u kleti a onda i klima mora ic. automatici idu pod normalno, u cvijece, a ovo je za tutana kojim sam odusevljen i za razonodu
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
problem je u prenosu biljke dva puta dnevno, vide me ponekad, jos veci problem su puzevi, male biljke nemaju sanse prezivjeti noc u vrtu na otvorenom, oni dolaze. ovo je projekt iz zabave
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
ja jednog dana kad budem imao malo parica i budem ziveo u svojoj kuci planiram da uzmem neku olupinu od kombija, odsecem plafon i stavim staklo , stakla s strane prekrijem necime, iznutra svugde stavim foliju, napravim ventilaciju i filtere za miris, i tako moze da mi stoji u dvoristu da niko ne skonta sta je. unutra stavim neke automatike ili neke fotose u odgovarajuce saksije da ne prerastu kombi , i to je to :)

herba hajzenberg in the van, say whaat?
 
18.09.2015
123
86
28
I policija zakuca na vrata i kaže:
-Termokamerama smo utvrdili da je temperatura u kombiju previsoka. Molimo vas otvorite vozilo da se uverimo da ne postoji rizik od izbijanja požara!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gram 007