Kontrola uma/programiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
...
VAŠ UZALUDNI OTPOR NAŠOJ DOMINACIJI

Ukoliko neki od vas misle da nam mogu naškoditi tako što će tu ili tamo da postave neku bombu, grdno se varaju. Nama tako nešto ne može naškoditi, čak nasuprot.

Mi ćemo to odmah iskoristiti da uvedemo dodatne mjere za kontrolu ljudi, odnosno, ograničavanje vaših sloboda. Mi volimo kad se vi bunite i dignete nešto u vazduh. Uostalom, ako to ne učinite vi, onda mi to sami uradimo. Pa, nije valjda da i vi mislite da je tamo neki Osama bin Laden organizovao iz neke avganistanske pećine onaj napad na Svjetski Trgovinski Centar i Pentagon?! Hmm, nestašna medija. Zar niste primjetili kojom su brzinom nakon toga doneseni svi oni zakoni kojima smo sveli vaše slobode na minimum? Naravno, ti zakoni su bili pripremljeni još mnogo ranije. Vidite li sada da nam ne možete ništa? Što se više otimate, mi ćemo morati više da vas pritisnemo.

Naše carstvo je carstvo novca. Uhh pardon, moramo priznati da se tu u stvari radi o jednom carstvu-bez-novca. Možda se na prvi pogled ne vidi nikakav humor u ovoj tvrdnji, međutim, ono što smo vam mi dali to je samo komad papira ili neki brojevi na kompjuterskom ekranu koje smo nazvali novcem. On u stvari nema nikavu podlogu i ne znači ništa drugo osim ono što mi za njega kažemo da znači. Mi ga pravimo iz ničega, mi ga štampamo, posuđujemo ga uz interes, mi mu dajemo vrijednost ili mu oduzimamo vrijednost. Sve stvari koje su u vezi s novcem, nalaze se u našim rukama. Razmislite o tome. Šta je to što vi možete poduzeti protiv nas, bez para? Ako se budete bunili, mi ćemo vam zalediti bankovni račun ili skinuti “pare” s njega. Konfiskovaćemo svu gotovinu koju imate kod sebe. Mi smo napravili toliko mnogo zakona na vašoj ravni postojanja, da vi sada jednostavno ne možete živjeti bez novca.

Čak ne smijete ni da kampujete na državnom zemljištu duže od 2 sedmice, a za dvije sedmice se ne može uzgojiti povrće. Još malo pa ćete morati imati dozvolu, koju ćete morati platiti, da bi ušli u bilo koji nacionalni park. Donjeli smo zakone po kojima ne možete da živite ni u auto-prikolici na jednom mjestu duže od jednog određenog perioda, nakon čega morate da se izmjestite. Pa niste valjda pomislili da ćemo dozvoliti čovjeku da živi negdje besplatno?!

NAŠE MISTERIJE

Naš nedavni rat u Srbiji imao je mnogo ciljeva mada nismo o tome otvoreno govorili. Dozvolili smo TV reporterima da pričaju kojekakve gluposti ali ne i da se dotiču suštinskih razloga u vezi s tim. Prije svega, na Kosovu postoji cijela jedna riznica prirodnih bogatstava. Kosovo ima ogromne zalihe urana ispod zemlje, a uran je ono što nama uvijek treba. Takođe se trudimo da takve minerale učinimo nedostupnim svojim potencijalnim neprijateljima.

Milosevic nam nije htjeo izaći u susret tj. da nam prepusti korištenje tih ruda, tako da smo morali da mu zagorčamo život. Naša pobjeda nije ni u jednom momentu dolazila u pitanje.

Mi smo sveli tu ponosnu naciju na onaj nivo poniznosti kakvog očekujemo i od svih drugih. Nakon tog rata, s obzirom da se Mr. Milosevic nije dovoljno pognuo pred nama, mi smo morali da ga zatvorimo pod optužbom da je vršio ratne zločine. Mi smo ti koji su smislili taj pojam. Zar nismo briljantni!? Kako može postojati jedna takva stvar kao što je ‘ratni zločin’? Po samoj prirodi ratnih sukoba, vladari se uvijek nalaze izvan njih. Stvarno je interesantno gledati kako nacije vode međusobne ratove pridržavajući se pravila koje smo mi izmislili. Jedini ratni zločin koji stvarno postoji, to je zločin suprostavljanja nama. Svako ko je protiv nas, krši naše zakone. Kao što ste vidjeli, kad je neko za nas, onda nama ne smeta šta god taj radi. Pa, zar Nelson Mendela nije bio jedan obični terorista-bombaš, koji je svojevremeno ubio mnogo svojih neprijatelja? Mi smo od njega napravili heroja.

Mi ne obraćamo pažnju na zakone kada dođe do rata. Mi radimo ono što želimo, kad želimo i gdje želimo. Mi možemo izgladnjeti neku naciju, zaviti njene građane u crno i nanositi im takve užasne patnje, za što bi svakog našeg neprijatelja mogli dovesti na sud. Pogledajte ovaj primjer:

Mi bombardujemo Srbiju do iznemoglosti, bombardujemo Kosovare sve dok ne napuste svoje kuće, potrujemo im sve rijeke i potoke, prekinemo im snabdijevanje strujom i napravimo jedno katastrofalno stanje u toj državi a onda majstorski napravimo tako, da to sve izgleda kao krivica Mr. Milosevica, te ga zbog toga još pošaljemo i na sud. Na isti način smo zapalili onu nastambu Davidijanaca u mjestu Waco, a onda krivicu za sve to svalili na Mr. Koresa. Onda, kako smo samo ocrnili Sadama i smislili onu priču o oružju masovne destrukcije!? S takvima se mi lako obračunavamo. Stvarno je smiješno kad čovjek o svemu ovome razmišlja. Ja nisam po prirodi neko ko ima smisla za humor, ali ponekad samog sebe uhvatim kako se smijem kad vidim s kojom lakoćom prihvatate sve ove gluposti i apsurde koje vam mi serviramo.

Da li vam je sada jasno zašto se svjetski lideri tresu kad se nalaze u našem prisustvu? Mi samo očekujemo od vas da ostanete privrženi našem sistemu i da se ne bunite. Kad kupujete kuću, ne samo što nam platite porez za to, nego nam isplatite kroz interes na kredit još mnogo više. Tako vi na kraju, uzimajući interes u obzir, platite za vašu kuću dva do tri puta više nego što ona stvarno vrijedi. Sav taj novac završava u našim rukama.

Mi želimo da se vi smatrate slobodnim te da vam tako ne pada na pamet da tražite istinsku slobodu. Sve je to razlog zašto smi napravili sve ovako kako smo napravili. Vi ste naša svojina. Mi vam nećemo dopustiti čak ni da nešto kupite ili prodate, sve dok se ne podvrgnete našem autoritetu. Ukoliko nas tužite sudu, izgubićete. Ukoliko budete koristili nasilje, završićete u nekom od naših radnih logora, radeći u našoj zatvorskoj industriji. Vama treba naš novac, vama treba naša zabava, naše gorivo, i druge pogodnosti kako bi mogli da funkcionišete, jer kad njih nemate, vi se osjećate ugroženim. Tako smo vas doveli do tačke kada vam ne preostaje ništa drugo nego da se potčinite našoj volji.


Potpis: (potpisa nema)
Mišljenja?Meni je prilično moguče i uvjerljivo.
Za primjer
Da li vam je sada jasno zašto se svjetski lideri tresu kad se nalaze u našem prisustvu
Kad gledam za primjer naše političare,kad govore vidi se da jednostavno ne stoje iza onoga šta govore,a ovaj tekst mi upravo zvuči kao namjenjen njima!A oni provode ostalo,jer se ne žele suprostavljati,radi svojih fotelja,do kojih su jako "teško" došli.Imaju potporu zakona,suda,policije i vojske,to je ono za šta se zna.A mene to najviše smeta,jer ni glumiti neznaju da odrade svoj "težak" posao a oni bi mene karali zakonom za joint:eek:hno:A znaju da se lideri tresu jer mediji prenose njihove lažljive i jednostavno nemočne face.Bez uvrede političari,znam da nije sve do vas,iako nema previše "svetih".
A jedna zgoda prije nepunih 10-ak dana s curom sam sreo jednu vjeroučiteljicu,i objašnjavajuči nam nešto o o vjeri,nacrta piramidu s okom u sredini,čudno?Čudno san pogleda taj znak i nastade mi zbrka,jer se ne sječam da san kroz moje skromno vjerničko obrazovanje IKAD susreo taj znak vezan za crkvu.Ali zaista izgleda sve povezano...

Zanimljiva knjiga usput- Komitet 300
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Toliko je različitih teorija o nastanku svijeta,civilizacija,...o nestanku dinosaurusa,'atlantida'....vjera,politika,.....pokušati to sve pohvatati i shvatiti,zašto je to tako........Besmisleno!
Čovjek se rodi i za određeni broj godina bude spreman za samostalni život.Nekome treba za to 18,nekome 23-24....nekome 30....a poneki cijeli život provedu u zabludama i totalno 'slijepi'.
Ove gore navedene činjenice(kontrola uma/programiranje) mogu biti istinite a i ne moraju....jer koliko god da su logične...prestaju biti za par minuta,samo dok si smotam jednog 'keca'.

Život nam je svima prekratak da bi uopće i razmišljali o tim budalaštinama.
Pokušajte si odrediti granicu preko koje je besmisleno ići.Budite skromni i lakše će vam biti kročiti kroz život.
Živjeti na 'tlu' gdje jedna teorija pobija drugu.....hvala,ne:)
Sunčano jutro,nedjelja,biljke još malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog.
Pozdrav svima:)
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
VenloNL je napisao(la):
Toliko je različitih teorija o nastanku svijeta,civilizacija,...o nestanku dinosaurusa,'atlantida'....vjera,politika,.....pokušati to sve pohvatati i shvatiti,zašto je to tako........Besmisleno!
Čovjek se rodi i za određeni broj godina bude spreman za samostalni život.Nekome treba za to 18,nekome 23-24....nekome 30....a poneki cijeli život provedu u zabludama i totalno 'slijepi'.
Ove gore navedene činjenice(kontrola uma/programiranje) mogu biti istinite a i ne moraju....jer koliko god da su logične...prestaju biti za par minuta,samo dok si smotam jednog 'keca'.

Život nam je svima prekratak da bi uopće i razmišljali o tim budalaštinama.
Pokušajte si odrediti granicu preko koje je besmisleno ići.Budite skromni i lakše će vam biti kročiti kroz život.
Živjeti na 'tlu' gdje jedna teorija pobija drugu.....hvala,ne:)
Sunčano jutro,nedjelja,biljke još malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog.
Pozdrav svima:)

Nisi to moga bolje rec ;) , Sunčano jutro,nedjelja,biljke još malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog. , ako ne radim to , onda odem malo na podvodni ribolov posli smotam jednog , ako ne to , opet smotam jednog i popijem lipo kavu na suncanu nedjeljno jutro i opet me zaboli ;) , ako ne to malo se provozat motorm , bitno je furat neki svoj djir , imat hobije , i onda te zaboli za sve na svitu i programiranja i reporgramiranja itd.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A hebote...pa ovo pismo je napisano da u startu svakome oduzme Volju za ikakvon promjenom. Čini mi se ka nekakav krščansko-desničarski demoralizirajući txt.
Nekažen da nema istine...samo previše je "katastrofičan"; a neke se stvari već i događaju...svit je veliko misto, i onaj ko ga stvaaaarno misli kontrolirat "do koske" je apsolutni idiot.
I ko što kolega VenloNL:
Život nam je svima prekratak da bi uopće i razmišljali o tim budalaštinama.
Pokušajte si odrediti granicu preko koje je besmisleno ići.Budite skromni i lakše će vam biti kročiti kroz život.
Živjeti na 'tlu' gdje jedna teorija pobija drugu.....hvala,ne:)
Sunčano jutro,nedjelja,biljke još malo pa 'zrele'......odoh si smotati jednog.
Pozdrav svima:)

E pa...poz svima; enjoy life...ako je ovako kako u pismu kaže...ionako smo nemoćni :icon_wink: