Konzumacija dok ste prehlađeni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2011
34
10
0
33
Bok ekipa, evo vidim da nitko nije postavio topic ovakve vrste no evo:

Dakle situacija je sljedeća - bolestan sam. Imam blagu temperaturu, kašljem ko' konj, sav sam nikakav, ali eto šta sad
gutam Coldrex i pijem čaj =D. No u ova dva dana sam zapalio koju gicu (na žalost nisam imao prilike eksperimentirati sa različitim sortama) i mogu reći da nekako doka sam bolestan kao da me pljuga niti ne "ubije". Tj. ajde malo se osjeti veselje, glad i seksualna želja ... ali ništa kao i prije.

Da li je moguće da kad smo npr. prehlađeni i općenito svi "sjebani", da trava ne utječe kao i obično? Tj. da utječe, ali da ne osjetimo to kao i inače? Možda je efekt tu (oči se crvene), ali jednostavno nije to to.

Kakva su vaša iskustva?

EDIT: Toliko sam prehlađen da je ne mogu namirisati, a vjerujte mi da miriši jer sam je i prije bolesti pomirisao i frend također.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:spliff:Evo zamisli sada da si sjeo i ručaš.Prehlađen si jako i baš me zanima da li ti jelo ima okus i efekt kakav ima kao kada si zdrav.Meni nema...
A najeo sam se sigurno.....
Naravno,ovo nije doktorska definicija,nego odgovor 10 minuta nakon paljbe:icon_lol:
 
17.02.2011
34
10
0
33
Da, tako je i meni -_-, ali ipak mora se THC doza uzeti =). Zajebano je kad na nos malo osjetiš kad izbacuješ, a ništa kad uvlačiš =D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....slazem se sa medvjedicem......kad sam bolestan opce mi nije do pusenja.......jedva cekam da ozdravim pa da onda zapalim......:cool44:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kad sam prehlađen previše me prebije tj. nije uvijek ugodno jer se obično osječam ko vreča kamenja:)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja sam par puta imo tešku upalu grla, nisam mogo gutat ni jest ni ništa...i frend me pozvo na dž...i zapalimo mi dž...jedva sam pušio kolko me bolilo grlo...i popušimo mi to...i nakon sat-dva mi se smanjila bol...mogo sam gutat i jest...i nakon dan-dva mi prođe...sad dal je to od vutre ili zbog nekih drugih razloga ne znam...samo znam da mi je bilo puno bolje poslije džoxa :)
 
14.09.2011
15
3
0
31
pa ja mislim da nije neki bed ono samo si prehladjen,mislim da pljugica nemoze steti,preporucam da se neprepusavas sad ko rasta spuno krasta,al pljugicu da ti malo skrene paznju pomeni je ok,sumnjam da moze prouzrocit neke probleme,jeste ija ko laik pricam al mislim da je to ono cist ok.

ja osobno nevolim pusit kad sam bolestan pogotovo s temperaturom strah me da me ne ubaci u cuntrifugu pa ho-ruk eto ti jos jedne muke,al neznam neznam,nisam nikad pusio dok sam ozbiljnije bolestan al mislim da bi hahaha

sad malo off topic isprike,meni osobno miris vutre nije medju glavnim faktorima ,jebt al nikad nisam mogo skontat miris putre u smislu da mogu sad rec e ovo ima miris po limunu ili kadulji itd. npr naletim na recenziju mirisa afghan kusha: "kopi" Smells of lime with pine and fruity undertones, hard to put my finger on it.

gdje je on to izvuko ja nemam pojma jel oba fenotipa koja sam uzgoio nemaju nikak fruty ili lime-y miris,al dobro kuzis nakraju sve je to iz perspektive gledaoca iliti njušaoca.

e venIoNL 5 muta zamene

kristali ljudi eto volim trichome
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Sve umjereno dok si bolestan, ne znas sta ti se moze desit, nedaj boze od obicne gripe moze otic do upale pluca...

Ocigledno nisi naletio na biljoze koje šire takve mirise..i ja sam bio istog misljenja dok mi Super skunk nije zamirisio, i to 5 biljoza istog straina, 3 razlicita mirisa!

Najmanja imala bukvalno miris limuna, dok je dirnes, ostaje ti miris jedno 5-6 sati kao da si rukama gulio jednu vreću limuna :D

Znao sam navecer prije spavanja dobro natrljati ruke sa tom "limunkom" i tako zaspati sa rukama ispod nosa ... i know sick!!! ;)
 
14.09.2011
15
3
0
31
Rijamu Duva je napisao(la):
Sve umjereno dok si bolestan, ne znas sta ti se moze desit, nedaj boze od obicne gripe moze otic do upale pluca...

Ocigledno nisi naletio na biljoze koje šire takve mirise..i ja sam bio istog misljenja dok mi Super skunk nije zamirisio, i to 5 biljoza istog straina, 3 razlicita mirisa!

Najmanja imala bukvalno miris limuna, dok je dirnes, ostaje ti miris jedno 5-6 sati kao da si rukama gulio jednu vreću limuna :D

Znao sam navecer prije spavanja dobro natrljati ruke sa tom "limunkom" i tako zaspati sa rukama ispod nosa ... i know sick!!! ;)


houću ja takav strejn,*****u xD
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Evo ja sam trenutno bolestan, ne mogu da pusim jer me boli grlo, ali sam razmisljao da pojedem nesto malo, ali nemam iskustva sa tim ne znam koliko bi trebao da pojedem da me pukne?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
pa zapali i prestat će te boljeti grlo...

za jesti ti treba puno više trave, bar 2-3 puta više...
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
metalmaniac poslusao sam te, nije me prosao bol u grlu ali mi je prijalo, doduse nisam mogao ni ceo dzoint da popusim jer sam poceo da kasljem zbog ove prehlade ali ok, sad cu jos jedan mozda ce mi sad biti bolje :)
 

validbuzz

Banned
Banovan
02.03.2012
34
3
0
33
Hahaha zhivio za pitanje! Jes' ruzhno, ne mozhe te fino odradit, samo u stond ubachi, nema rada nema hepi enda:)

I da ti ljepshe pada pushenje, ne mijeshaj travu s duvanom nego sa zhalfijom npr. i premazhi rizlu medom ( za ovu metodu preporuchujem neku "papirnatiju" rizlu ) !

brz oporavak !
 
18.04.2014
3
0
1
Yoooouuu Rasta!!!!

Jednom prilikom kada sam bio prehladjen (pusio sam povremeno u to vreme 3-4 puta mesecno), ali bas bas prehladjen zapalio sam jedan solic i napusio se kao zmaj, dok je trajalo dejstvo nekih 3 sata nisam osecao nikakve simptome prehlade osim toga sto mi je nos i dalje bio zapusen. Kada me je popustilo opet sam bio smozden, ponovio sam proceduru pred spavanje, a sledeceg jutra sam ustao kao nov. Inace u periodima kada sam pusio cesce nikada mi se nije dogodilo da se prehladim, a negde sam procitao da CBD podize imunitet cak nekoliko puta... Ovo naravno ne znaci da treba da pusimo kao nenormalni i slicno. Svako najbolje poznaje svoj organizam i zna sta mu prija i u kojoj meri, to je samo neko moje iskustvo vezano sa prehladom!
 
19.04.2014
3
4
0
ja inace kad sam bolestan volim nekakvu sativicu zapalit, tamo poslije rucka neku manju pljugicu solo, te tamo oko 17, 18h kad pocne umor hvatat..fino digne. inace bolest umara tijelo i organizam pa se stalno osjecamo umornim, a da ne pricam o tome kako je ziza lijek za spavanac ;)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ja vu zovem antiprehladinol. nisam jednu prehladu izgurao sa vuvom, skuvam caj ispusim krmacu, legnem u krevet preznojim se probudim se kao nov