Konzumiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2015
4
8
3
27
Pozz ljudi,
Imam neki problem, tj. Ne znam dali je problem. Poceo sam pusiti travu prije dvije godine, gotovo od tada pusim svaki dan, mozda ako nisam 1 dan zapalio ako je bila susa tu i tamo, ali sada... Ja bi popusio koliko god imam, znam palit jedan za drugim top ja i frend, bas koljacina bude, i samo se vozimo lagano s autom, zezamo, i pusimo. Prije sam stalno izlazio vani, pio i svasta, a zadnjih godinu dana mi je to sve klosarski i brijacki, ne izlazi mi se subotom vani, i naj gore mi je kad sam nakuren i vidim neke pijane budale bas mi se gade i odvratni su mi. Ja sad ne znam jeli to normalno, msm, jel to sad bas veliki problem ako svaki dan popusim 2-3 grama? Jel normalno da kad me god neko pozove subotom van da ja nikad ne zelim ici?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ne dimi subotom i podi van,i ja mislim da je puno 2,3g,al ko sam i ja da ti sudim,kad sam i ja zna podimit toliko,al ne svaki dan;)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ja dimim svaki dan više od tri grama i odlično funkcionišem na svim poljima...mislim, ja odavno već ne izlazim tipa noćni izlasci subotom i tako to, više kavica uz novine, predvečernje šetnje, poneka spontana pijanka...Ne znam koliko imaš godina, ali vidim sebe pre jedno 10 godina...opusti se, to je proces odrastanja i počinju ti prijati stvari koje ti nekada nisu ni bile simpatične. Opusti se i radi ono u čemu uživaš...proćiće i ta faza, a čeka te još hiljadu i jedna. ;)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
na primjer kad ti zena je ljuta a ti pijes neki madjarski porter iz Pecuha,jedes Smoki i citas Vutra.org i pripremas low budget put do nekog od evropskih gradova za neku od slijedecih subota ...

svakako i dalje preporucam da ne izlazis vani subotom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: IveYyy
30.04.2014
315
202
43
nije normalno :D jbt. nemoj odjebat cjelu ekipu ozbiljno ... izadji kad te zovu, inace prestat ce te zvat .. napravi pauzu par dana pa zapali ... ima da te smiley9934 aj uzivaj drug
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Radi šta ti dođe, nemoj se forsirat i pokušaj biti svjesan dok pušiš. :smoke:
 

dimoslav87

Banned
Banovan
13.11.2015
4
1
1
37
sto manje puse tj sto manje stavljas u rizlu vise ces biti napusen i obrnuto, veruj mi, pricam iz iskustva, radio sam i hash i nije me pucalo al nisam znao tad sta je hashih :D xxxexexe

edit. nije normalno to sto radis ali ko sam ja da ti sudim, samo BOG moze da ti sudi sto bi
reko Tupak Amaru Shakur :)
poz vidoje
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he he, ja provalio novu foru, na stranu to sto ne izlazim SUBOTOM :lol: (koja vam je to fora?
elem,
kad me mrzi da kuvam, u rane popodnevne casove smotam joint i polako peske u grad, tamo vamo, neka picerija ili pljeska, karadjokina... pa onda u neki kafe...
mada imam problem, najebacu jednog dana, mLogo mi se razveze jezik pa pricam sa nepoznatim ljudima :D
 
05.11.2015
4
8
3
27
Kad bi samo jednu subotu svi koji piju vani otisli malo pusit i dosli u nas svijet, ustedilo bi se para, policija bi imala manje posla, i bilo bi puno mirnije, ali ne, njima je lijepo opit se i biti pijan i povracat, a jbg tako je to