konzumiranje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Evo vec nekih godinu dana konzumiram vutru :icon_lol: same rijeći hvale,nisam nikakvu kemiju probavao,a mogao sam ohoho puta i bombona al sam rekao samo na ovoj prirodi ostajem.Prosle godine sam pusio mjesecno po nekih 5g i ove ono za rođendan i blagdane za zajebanciju i shvatio sam kako sam otupavio...heh ono otiđem jest dođem do stola i neznam sta sam dosao:costumed-smiley-027,pa me zanima za vas dali je itko imao ikakvih "štetnih" pojava tipa moga nakon neprestanog konzumiranja:sun2:
stay high
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
a ono sto je mimo karakteristicnih simptoma se moze pripisti jedino karakteristikama samog konzumenta tj. ako npr. nakon nekoliko godina se zateknes u situaciji da nisi nista ucinio s zivotom i zelis se izvuc na travu to ti ne prolazi, sam si kriv
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mislim da se ne moraš plašit, mjesećno 5 grama nisu neke količine, a i da su količine veće opet no problem, neš otupavit osim ak ne budeš jedan od onih koji se sam izbija i ništa ne radi.
A te situacije sa dolaskom do negdje to se meni često događa, ali ja sam inače dosta tak sklon stavljaju soli u frižider i slično
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
pa naravno sidem dolje napravim sendvic popnem se gore i skontam nisam ga ponjeo, trazim upaljac koji mi u ruci al ovo da sol u frizider stavljam mi se nije dogodilo hh, pusim 2 god, treniram tu i tam ugl nist konkretno neradim sam idem lagano koz zivot i meni je ok
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Kreso1988 je napisao(la):
pa naravno sidem dolje napravim sendvic popnem se gore i skontam nisam ga ponjeo, trazim upaljac koji mi u ruci al ovo da sol u frizider stavljam mi se nije dogodilo hh, pusim 2 god, treniram tu i tam ugl nist konkretno neradim sam idem lagano koz zivot i meni je ok

potraga za upaljacem je uvijek zanimljiv i intrigantan proces :pat:
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Šaman Šandor je napisao(la):
A te situacije sa dolaskom do negdje to se meni često događa, ali ja sam inače dosta tak sklon stavljaju soli u frižider i slično
haha..imo sam sličnu dogodovštinu...
idem grijat mlijeko u mikrovalnoj, stavim na minutu i čekam...kad ono izvadim šalicu a ona prazna, reko kak je moglo isparit mlijeko na tih 900 watta??? da, nisam ga ni ulio u šalicu :icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Greenpower1 je napisao(la):
Navikneš se:icon_mrgreen:


hahaha, ovaj komentar je sve reko...

mislim da se svima događaju te stvari, sad, jel to do vutre ili ne, neznam, al znam da svi koji puše neko vrijeme imaju ove "nuspojave" a meni su one posebno drage, kad u sekundi zaboravim što sam htio reć il napravit, ili kad trazim nesto....


Najjače mi je kad se navečer naduvam i odem spavat i onda uvijek oko 7 ujutro mi majka uđe u sobu i kaže da nešto napravim dok je ona na poslu al se ja nikad ne sjecam što treba, a nekad i sanjam da je ušla u sobu i rekla mi nešto pa ju poslje zovem i pitam što mi je rekla a ona kaže da nije ni bila u sobi ujutro.... hahahaha


Jednostavno, NAVIKNI SE....
hahah
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Meni se to sve desava i bez pusenja :icon_surprised::punch:

Daljinski od TVa u frizderu, u autu, prtljanje po teletextu a nemam pojma koji k*rac trazim al znam da je vazno,
kuhanje rize, pa nakon 15min skuzim da nisam rizu uopce ubacio nego samo vodu zasolio,
stara me posalje u ducan ja kupim 10 drugih stvari a zaboravim ono po sto me je poslala ... i tako :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Subota,Plodine,šoping,prije toga zapalio jednog laganog,jutarnjeg.....žena trpa u kolica,ja ih guram i zvjerlam uokolo fine ženske guze...savršeno :)
U redu na kasi... šok,šou,nevjerica...u kolicima je pola stvari naših a pola tuđih.
Kada,tko i u kojem redu je zamijenio kolica i kako je došlo do zamjene....na to pitanje nema odgovora.
Eto zato volim travu :)
Ne sekiraj se ako malo otupaviš.Ionako neš' živit 300 godina.:b_bow:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Greenpower1 je napisao(la):
Malo tebi jedno dupe,pazi da ne ostaneš bez i jednog:costumed-smiley-027:rofl:

Ma znam,ali je teško ne pogledati.....jednostavno privlače mi dušu:costumed-smiley-027
Uostalom zvjerlanje i nije neki grijeh:)
E, žene,žene...