Kopanje rupa, automatici outdoor, blaga klima :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
od temperature na suncu bitnija je temperatura zemlje, ako imas dvoriste ostavi temometar na zemlji pa javi koliko pise da ima u 2 posle ponoci ili npr. u 6 ujutro
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Vidjeh neki dan par pčela al su usporene skroz, i samo na jednom mjestu sam primjetio 2-3 i to je to. Inače za 15.3 stavljaju temperature jutarnje oko 0,-1 tako da ništa izgleda do 1.4,osim eventualno nekakvog plastenika.

No, mene zanima šta uzet od automatica. Pyramid Seeds je u pitanju, iako može neka druga seed banka, al oni mi se čine super, i cilj mi je potentna i da dobro prinosa daje ( a kome nije to cilj ). Zapalo mi je za oko Auto Wembley, i Auto Anubis. Mislim da su onako odokativno te dvije sorte dobre, ali koja je bolja. Ako su obe podjednako dobre postoji opcija uzet 2 jedne i 2 druge. Ić će vjerovatno 2 ture automatica i 2 fem. Early skunk :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne mogu ti reci jer ne spadam u one koji stavljaju na kantar to sto poberu. vidim koliko imam i to mi je dovoljno. sta mi znaci to da znam tacno u gram, nisam diler niti pravim nesto po nekoj recepturi da mi je bitan tacan odnos
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domaćin domaćice
19.04.2015
25
6
3
34
ne mogu ti reci jer ne spadam u one koji stavljaju na kantar to sto poberu. vidim koliko imam i to mi je dovoljno. sta mi znaci to da znam tacno u gram, nisam diler niti pravim nesto po nekoj recepturi da mi je bitan tacan odnos

Pogresno si me shvatio , iteresuje me jesi li bio zadovoljan , i kolike rastu u nasim predelima ( outdoor ) pozz