Korištenje aliasa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Greenpower1 je napisao(la):
Možeš objasniti šta je alias kad več otvaraš temu?

username, bar sam tako shvatio
Lakše je pisati pod pseudonimom, a ne koristiti pravo ime (masa ljudi će nešto reći, a da pritom ne koristi vlastito ime) Nisam mislio na ovaj forum jer je tu logično da imaš alias. Nego ako čitaš komentare na raznim portalima, e tamo možeš svašta naći, a da ljudi ne koriste ime i prezime, da korite ne bi rekli to što misle. Barem ne tako dobro;)

Ponio me članak, jer sam dobio puno dobrih kritika na račun dnevnika, a veliko mi je pitanje kako bi ga napravio po pravim imenom:crash:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ma zabrijao sam, trebao sam postati u dnevnik, my bad. Move it to graveyard, sorry:thankyou:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Nisi zabrijao,istinu zboriš.......
Da nema username-a ne bi bilo ni pisanja o puno stvari.U nekim slučajevima se 'bolesnici' sakriju pod imenom za koje misle da im pristaje pa pljuju po svetom,dobrom i nečem što je zaslužilo pažnju.Pljuju po tuđoj nevolji....
Drugi pak se dive nečemu....
Mi se sakrivamo jer 'nesmijemo' ni biti na ovom forumu a kamoli uzgajati....rodiš se potpuno nevin a na kraju se sakrivaš iza username-a,hehe
No meni ne smeta toliko username na forumima jer ne znam tko stoji iza imena....ali mi smeta kad znam ime osobe,poznajem osobu....a ona se samo sakriva iza toga imena.U biti je drugačija:(
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
No meni ne smeta toliko username na forumima jer ne znam tko stoji iza imena....ali mi smeta kad znam ime osobe,poznajem osobu....a ona se samo sakriva iza toga imena.U biti je drugačija:(

Hey Venlo apsolutno se slažem, pogotovo one koje za sebe kažu da su zgodne, a vidiš po pisanju da ima debele prste pa okine tri slova odjednom;)))