Koronavirus i outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Daktilograf razumem te, ali to sto kaze Pablito, necu kod svakog izlaska i prolaska kroz varos da razmisljam da li ce me skembati kerovi u patroli za vreme policijskog casa. Koliko sutra ce uvesti totalnu zabranu kretanja. Jedino se teleportovati na sajt u tom slucaju :)
 
18.08.2019
37
57
18
27
Oko mog grada nigde nema sume koja nije nicija sve privatni posedi...nekako bih se i snasao za out da nadjem mesto ali ova korona sad,nema gore...a ne mogu ni balkon grow,tako da ako ne bude 24/7h,ujutru na sajt u sredini maja i moze sve da pocne :) ali iskreno mislim da nece biti 24/7,mnogo tu ima zajebancije oko nabavke hrane i ostalo,mislim da ce najvise od 13 do 5h
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Mladicu iz tvojih usta u bozije usi. :D ovde narod kakav je, da uvedu 24/7 poubijali bi se medjusobno. Ono balkanska klasika, malo rakija, malo zeni po usima itd. Mislim da bi tenzija probila nebo.
I ja sve nade polazem u maj, zivi bili pa videli.
 
29.01.2020
7
11
3
Ja mislim da ova situacija bas ide u ruku outasima koji su se obezbedili na vreme.. sad su mnogo vece sanse da izguras grow do kraja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NepoznatMladic3
18.08.2019
37
57
18
27
Samo da se javim,po trenutnom stanju ova korona ne prolazi brzo,a glupo je preskociti godinu za grow. Najverovatnije za nekoliko dana krecem sa klijanje i direktnim presadjivanjem na sajt.
::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor