Kovanica&Grinder Trick

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
...Za one koje koriste svakodnevno grinder i za one koji ce ga poceti koristiti :)...

Ovih dana dok sam bezveze cackao po raznim 420 forumima,naletio na mali trik koji sam vec prije znao,ali nisam mu puno pozornosti obracao,ne treba neko znanje :D,i ostao sam iznenaden kad sam vidio da nista na nasoj Vutri na pise o ovome,naime AKO skupljate cuvenu "kief/prasinu" u dnu grindera potrebna je samo Kovanica & Grinder>

Staviti bud u grinder,dobro ga izmrviti,ubaciti ociscenu sto manju kovanicu (ovisi koliki vam je grinder) medu izmrvljenu vutru,opet zatvoriti sve i poceti tresti/"shakeati" lijevo-desno mozda pola minute da kovanica unutra suska.

Rezultat: Dok unutra kovanica "tucka" lijevo-desno,navodno veca kolicina kiefa/prasine upada u dno (naravno ne svakome),nego u odnosu kad je normalno "izgrajndate" upravo zbog tuckanja kovanice uz krajeve na kojima se najcesce zalijepe onaj najsitniji kief.
Nekome ima razlike,nekome nema..Ja probao i mogu reci da defnitivno ima razlike,uz to zanimljiva stvar i da je ovo kao sto drugi kazu " Tutorial brzeg sakupljanja kiefa". :D

Koga zanima,nista ga ne kosta probati pa nek napise kief-report :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
24.04.2016
41
84
18
39
Da... i ja sam pročitao o tom na par mjesta...Ekipa koja skuplja kief najčešće to koristi sa trim-a tako da zalede trim jer se trichome lakše otkidaju na nižoj temperaturi te onda ubace u "sift" ili ti ga sito uz dodatak bilo kakvog manjeg a težeg predmeta koji će unutra skakutati dok se trese da promiješa sve to i lakše odlomi trichome.
Međutim poanta tog je isključivo skupljanje kiefa za "kief hash" tj hash...al ako to radiš u grinderu...imaj na umu jedno...Sva količina trichoma koja je otišla na dno grindera nije više u headu koji ćeš konzumirat...pa stoga smanjuješ potenciju onog šta konzumiraš... :)
Ja u svom grinderu ostavljam da se pasivno skuplja pomalo...čisto da "posolim" bowl od bonga i malo "Supercharge-am" bong rip.
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
To sa smanjenjem potencije sam bas htio rec,u par dana stanke,probao sam na oba nacina,sa i bez trihoma i mogu reci da sam se jednako razvalio :D :D
 
24.04.2016
41
84
18
39
Razvaljivanje je subjektivan dojam i dosta ovisi faktora kolika kolicina ce kako djelovat...npr znam po sebi ako sam odmoran i ok volje bude mi dobro i cesto me okrene na pricu i razne teme i blagu euforicnost...ako me podsvjesno nesto muci...znalo je bit kako mi ovdje zovemo to "blidi bed" doslovno nekad do riganja...

Sta se tice trichoma...koliko god ti tresa to s kovanicom uvik ce ih ostat u onom sta konzumiras samo puno manje...ja osobno preferiram samo grindat pa zapalit...a u zadnje vrime si otkinem manji komad i jedan dobar bong hit i meni dosta...ipak... Dobra sorta i genetika...cistak je cistak...steta kvarit s duhanom i ovako popusim duhana tokom dana...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kappkillero187

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Sve znam,i ja samo lozim cistake otkad znam za sebe,duhan nemogu da smislim ni u rizli ni svakodnevnom zivotu,a u zadnja 4 mjeseca svaki dan sam birao sto cu danas zapaliti izmedju Jack Herera,Big Devila,Durban Poisona iz uspjesnog indora..tako da prilicno je isti efekt bilo to sa malo manje ili vise trihoma,a kad sam vec imao kolicinu,rekao sam zasto ne skupiti malo vise kiefa :D u svakom slucaju cistak bilo kakvog straina je neodoljiv :D