kozmička zmija - ayahuasquero

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
http://www.world-mysteries.com/newgw/cosmicserpent.htm

Jeremy Narby:
The Cosmic Serpent


The Cosmic Serpent by Jeremy Narby takes a serious look at how neurogenetic consciousness informs awareness, knowledge, symbolism and culture. His comparison of the ancient cosmic serpent myths to the genetic situation in every living cell reveals the immortal biomolecular wizard behind the curtain of everyday life. His anthropological study, ayahuasca experience and scientific speculations weave a tale of shamans who bring their consciousness down to molecular levels with sophisticated neurotransmitter potions in order to perceive information contained in the coherent visible light emitted by DNA.

kratki reviewu o ovoj knjizi s amazona
So the author decides to find out how is it possible that while having hallucinations a person can reach veritable data with wonderful practical uses, and his conclusion is fascinating. In a nutshell, when drinking ayahuasca a shaman - or any person with an open mind - can communicate in a defocalized consciousness with the global network of DNA- based life.

http://www.amazon.com/gp/product/cu...9668?ie=UTF8&n=283155&s=books#customerReviews


any commetns???
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Na rubu znanosti: Jeremy Narby - Kozmička zmija i podrijetlo znanja part 1
kreso1nx8.jpg

Za sve koji nisu stigli pogledati jucerasnju emisiju. Uživajte.
http://www.stage6.com/user/Nixola/video/2076260/
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
jel ima netko kolekciju tih emisija a da je voljan poslat na dvdu Redishici??? znam da ima linkova za skidat ali nemam jebeni flat niti dsl (pecina ziva) pa ako netko ima volje da to sve fino poprzi nek mi se javi na PM :D zahvaljujem :heartbeat:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pročitao sam knjigu i ne žalim.
jedino mi je bilo krivo
što mi pamet bila stala par dana nakon čitanja
ali dobro evo me opet sam normalan.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Da.. Nevjerovatno doista..
Zapitas se gdje je linija iza koje prestaju bajke i pocinje svarnost..
Ako takva linija postoji uopce :eyebrows:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf gledo na rubu znanosti i bio izrazito zadivljen jako obavezno gledam drugi dio i lako moguće pročitam knjigu
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Cak pozitivan prikaz "droge" na TV-u. Onak, OMG
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ayahuasca je postala jos jedna stvar koju mislim probat uz ibogaine..
Kad tad..

Obje su potpuno prirodne substance koristene od strane ljudi vec stotine, mozda i tisuce godina.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Uf, Iboga je valjda jedini prirodni psihoaktiv uz deliriante kojeg se bojim probat :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Rox ocemo skupa?

Dok nas shaman poglavica iz sela drzi za rukice ko djecu :icon_mrgreen:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ROX je napisao(la):
Uf, Iboga je valjda jedini prirodni psihoaktiv uz deliriante kojeg se bojim probat :D

ja isto imam takav strah :), prema ayahuasci imam strahopoštovanje ali bi se usudio probati uz šamana.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Weedran je napisao(la):
ja isto imam takav strah :), prema ayahuasci imam strahopoštovanje ali bi se usudio probati uz šamana.

A čemu sav taj strah, ljudi moji? Pa nije Aya takav bauk. Ko je proba gljive, može imat predodžbu kako bi to trebalo izgledat. Ako se gljive konzumiraju uz MAOI, tada još više liče Ayi. NA kraju krajeva, oboje su srodne kemikalije, triptamini.
Samo Aya ima ipak svoju unikatnost. Aya definitivno liječi i afterglow traje i po nekoliko dana.
Ipak je DMT supstanca koju stvara i naše tijelo, i izgleda da je on ona kemikalija koja nam daruje svijest nakon začeća. A i za komunikaciju s entitetima, izgleda da Aya ima prednost.
Naravno sve se ovo odnosi na one koji još nisu izgradili "odnos" sa entegenima. Jednom kad se ostvari "contact", nije više bitno da li su u pitanju gljive ili je u pitanju DMT. Oboje su ko operativni sistemi za sarfing po Martixu; svaki sa svojim manama i prednostima. Dobar operater izvuče iz oboje maksimum.
Samo do gljiva je lakše doć. I netreba se zajebavat sa kemijom tijela. Zaustavljanje MAO je rizik. To je uklanjanje "stražara" tako da ostaneš bez zaštite. A ni na tržištu baš nema kvalitetnih sastojaka za ovo Alkemijsko čudo.
Nažalost:sick:

Stvarno nevidim čemu strah.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jadran-kush

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Iboga? auuuuuu nikada! nakon sto sam pogledala par dokumentaraca i sta to ljudima radi rekoh Nece to u mene. Uzgajat cu je :D toliko od mog kontakta sa njom hihihi
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ljeci ovisnike o heroinu u jednoj seansi... alkoholicare.. pusace.. itd.. prekida sve oblike negativnih ovisnosti.

Al mene nije strah je znam da nebi utjecalo na moje rekreativno konzumiranje canabisa jer je to gust, a ne ovisnost.. :icon_mrgreen:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
elephant0r je napisao(la):
Ljeci ovisnike o heroinu u jednoj seansi... alkoholicare.. pusace.. itd.. prekida sve oblike negativnih ovisnosti.

Kod ovisnosti o opijatima je definitivno korisna. Umanjuje potrebu. Kako DMT sam i nije baš "ljekovit" u ovom slučaju, Tajna se najvjerojatnije krije u MAOI (za kojeg indijanci kažu za predstavlja snagu). Naravno, nije sad ona "čarobni lijek" koji če nakon jedne seanse skinit ovisnost, ali mogunosti su ogromne. Ovo je još jedan primjer di radi profita farmaceutskih industrija jednan svet i dijelotvoran lijek je stavljen van zakona.

elephant0r je napisao(la):
Al mene nije strah je znam da nebi utjecalo na moje rekreativno konzumiranje canabisa jer je to gust, a ne ovisnost.. :icon_mrgreen:

hehe, pa naravno:sun2: Btw, cannabis je izvrstan, štoviše i preporučljiv kod konzumacije Aye radi svoje posobnosti uklanjanja mučnine (koja je NEZAOBILAZNA).
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Što se tiče skidanja s heroina s ibogainom pito sam baš bivše narkose koji su bili držali predavanje i kaže ovaj lik da je čuo za to i da mu je jedan lega to i probo platio ej valjda 100E dozu i kaže to mu je bio odvratan događaj cijeli je život ponovo proživio štajaznam nije tu u dubinu išo i kaže skinulo mu fizičku krizu tijelo mu nije zahtijevalo ali se taj lik kasnije vratio heru jer je ostala mu psihička ovisnost itd.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Hasan bin Sabah je napisao(la):
hehe, pa naravno:sun2: Btw, cannabis je izvrstan, štoviše i preporučljiv kod konzumacije Aye radi svoje posobnosti uklanjanja mučnine (koja je NEZAOBILAZNA).

Hmm, ja sam bio pod dojmom da je mucnina i purging vazan dio Ayahuasca rituala, ne nesto sto bi htio sprijecavat. Cak i kazu da tek kad se izrigas pocinjes zaista ulaziti u zonu.

Sto se Ibogaina tice, 24 sata mi je stvarno previse, a cuo sam da i mnogo cesce ostaju Flashbackovi i HPPD nego s ostalim psihodelicima. Truth be told, nemogu reci da uopce znam previse o samom iskustvu na Ibogainu - definitivno je entheogen, al mehanizam djelovanja mu je blizi disocijativima poput ketamina nego pravim psihodelicima. Mislim da cu ic citat jos trip reportova uskoro.

Inace, o ibogainu kao lijeku protiv ovsnosti sam cuo samo najbolje.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
ROX je napisao(la):
Hmm, ja sam bio pod dojmom da je mucnina i purging vazan dio Ayahuasca rituala, ne nesto sto bi htio sprijecavat. Cak i kazu da tek kad se izrigas pocinjes zaista ulaziti u zonu.

Kad rigaš. rigaš u bojama :b_woot:. Osječaj je baš ko da te čisti, psihički i fizički. Močna medicina. Ali ja nisan govorija o povračanju, koje je poželjno u početku dok se ne nauči, nego san govorija o uklanjanju mučnine, koja u nekiom kombinacijama i u višim dozama može dovest do toga da se prerano povrati, ne zato šta je nastulilo pročiščenje, nego zato šta jednostavno one "tvari" iz bilja znaju bit jako teške zqa želudac. Osobito u homemade Ayahuasci ili njenim analozima.
Uglavnom se u pripremi koristi limunov sok ili neka prikladna kiselina, koja onda u kombinaciji sa navedenim "tvarima" stvara pravi kemijski napad na želudac. A nemože se homemade Aya napravirt bez limuna jer ono šta je dostupno na tržištu je em suho, em ko zna kolko staro i na kraju, ko zna kako brano i čuvano.

Eto zašto san mora pohvalit vutricu našu dragu u ovom slučaju.

:vb_wave:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
elephant0r je napisao(la):
Al mene nije strah je znam da nebi utjecalo na moje rekreativno konzumiranje canabisa jer je to gust, a ne ovisnost.. :icon_mrgreen:

Ne budi tako siguran....puno ljudi nakon Ibogaina prestane cak i kavu piti a ogroman broj ljudi nakon Ibogaina jednostavno kaze zbogom bilo cemu sto ti dira mozak.

Ibogain nema nikakve veze s našom kulturom,0 poveznica,to je inicijacijska droga,tamo gdje se uzima,uzima se jednom i nikad više,niti bilo što nakon toga.

Nije da te samo to iskustvo mjenja nego sama kemikalija te mjenja,mjenja tvoj mozak.Ibogain je itekako otrovan sasvim sigurno jedna od otrovnijih droga,smrvi ti tjelo,jedan od najsnažnijih i najdugotrajnijih mamurluka u svijetu droga.

Ja bi probao,pa ako me toliko promjeni da prestanem sa svim drogama tad mi to nece smetati.No nije mi Ibogain nekako......to je više kao ono kad se toliko ubiješ s necim da ti se sve to totalno smuci.......pa manje više svi halucinogeni kod ultra jakih doza i dugackih djelovanja postaju iskustvo nakon kojeg se dogadja da ovisnici kažu:dosta je.Snažno bi to bilo iskustvo koje nije jedno od onih koje sam želio i ostvario jer me zbilja privlacilo i osjecao sam povezanost nego jedno od onih na koje sam se odvažio da vidim mogu li ili cu biti uništen.

Datura-ja je volim no doze malo manje od smrtne te u kombiaciji s jos necim od covjeka mogu uciniti ono što su nekoc nazivali zombijima.Nekako mi se cini da i Ibogain isto dobro prži.Ima doza u rasponu mislim od 1-2 grama,to je možda da te sasvim sigurno dobro :flamed:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.