KPZ Sremska Mitrovica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Jučer sam napisao, šta mislim, ali izgleda, da ovdje samo neki imaju pravo, dati svoje obrazloženje!

Što se mene tiče, pobrišite sve moje postove. Samo pokazujete, da je Vutra izgubila na težini. Imate 10 aktivnih članova!
Ovakve teme, kako da pobjegnem od dilanja, bi trebalo zabranit, a ne brisat postove, koji vama ne odgovaraju!
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Dal si probao da kontaktiraš udruženje IRKA ? Ne znam iz kojeg si grada,ali ako ideš u SM znači Vojvodina,tu imaš u svakom mestu njihovo udruženje.Oni imaju advokate koji možda mogu da ti pomognu,ali jedino nože da uspe da sve bude javno i medijski ispraćeno. Žali se medjunarodnom sudu za ljudska prava,piši AVu lično,moli ih,kleči ako treba. Idu izbori,a to može da iskoristi kao Kolinda kad je oslobodila onog dečka,koji je bio u sl situaciji (još je rano ne mogu da se setim njegovog imena). On je pao sa pristojnom količinom ulja i biljaka,ali je podigao galamu čim je pao,pomogla su mu i neka udruženja ,ali su mediji tu odigrali najveću ulogu.Glavni adut mora da ti bude osnovno ljudsko pravo o lečenju. Srečno brate.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Jučer sam napisao, šta mislim, ali izgleda, da ovdje samo neki imaju pravo, dati svoje obrazloženje!

Što se mene tiče, pobrišite sve moje postove. Samo pokazujete, da je Vutra izgubila na težini. Imate 10 aktivnih članova!
Ovakve teme, kako da pobjegnem od dilanja, bi trebalo zabranit, a ne brisat postove, koji vama ne odgovaraju!
Svi imaju ista prava,ali moramo birati rijecnik.
Imamo pravilnik !
A sad ces dobiti bananu zbog ......Imate 10 aktivnih članova!
Ocito sebe ne ubrajas !?
Pa evo ja imam alate i popravit cu to.
A sahranit cu i ovu temu:cool23: