Kršćanstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Zanima me zashto ovi nasi glupi krscanski svecenici, zalijevaju djecu koja se krste nekakvom jebenom popisanom vodicom, koja nema veze sa nikakvim pomazanjem umjesto da iz svoje svete knjige citaju upute za izradu pomasti za pomazivanje, ipak je to sveta knjiga, a ako ne naprave tu pomast za pomazivanje, nego samo nekoga poliju sa vodom, taj nece biti krscanin, zato jer nije pomazan sa svetom pomasti, nego nekom vodom iz vodovoda.

Ulje za pomazanje 22 Još reče Jahve Mojsiju: 23 "Nabavi najboljih mirodija: pet stotina šekela smirne samotoka, pola te težine - dvjesta pedeset - mirisavog cimeta, dvjesta pedeset mirisave trstike, 24 pet stotina - prema hramskom šekelu - lovorike i jedan hin maslinova ulja.

Oceli mi to netko objasniti zato jer biblija nema smisla ako jebeni pape i popovi izmisljaju toplu vodu.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
ma to je više simbolično... Na šta bi to ličilo da se sad svi idemo pomazati s tim uljem.. A i mislim da jedno ulje ne određuje voju vjeru već tvoji postupci i odnosi prema istoj...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Koliko ja znam onaj apostol Ivan i Isus su krstili ljude u onoj nekoj rijeci, znači vodom. A posljednje pomazanje, znači pred smrt, se radi s tim nekim uljem.

Inače imam jaaaaaaako loše mišljenje o ovoj religiji i mogao bi pljuvati danima po njoj.

____
Šta je sa člankom 10.? bojim se da ću morati obrisati ovo...
____
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Dok ćete god tražiti trn u oku brata svoga, brvna u svojem ne ćete vidjeti!

Daj briši ovu temu dok se nisam uključio u raspravu, a bolje je da se ne uključim...