Kratak vodic, "Kad obrati biljku?!" by The.

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
11.02.2016
1
1
3
28
Ljudi hteo bih da vas pitam koliki je vremenski preriod od sadnje do berbe,mislim koliko treba da se ceo taj proces zavrsi? :D
Nov sam tako da nemojte zameriti :D

L0oD

Hocus pocus,try to focus but I can't see...
Grow Support
09.03.2015
5.694
19.576
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
16.03.2018
2
33
13
Pozdrav
Novi sam član na forumu, i imam par pitanja za iskusne članove te se nadam da ćete mi pomoći.
Postala sam član foruma prije 6 mjeseci i odlučila da se isprobam u vlastitoj sadnji. Dobila sam jednu sjemenku Special Queen sorte.
Posadjena je sredinom aprila a sredinom jula je pocela sa cvjetanjem (cijelo vrijeme je na balkonu) Sada me zanima kada bi mogla biti spremna za berbu po vašoj procjeni?
Hvala unaprijed!
m2.jpg m2.jpg m1.jpg m3.jpg

19.05.2019
4
0
1
22
ima oko 50% tamnih dlacica pa se pitam da nije mozda prerano ubrano posto po forumu pise da sa odnosom 50: 50 postiže se najveći level THC zanima me mišljenje vase posto pri vrhu su skoro sve tamne

Prilozi

Poslednja izmena:

huana.meri

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
30.11.2010
807
4.369
163
miki, kume nas "zeleni", svi mi sad imamo noćne more u popodnevnom dremu na kauču, da je nevreme a mi na drugom kraju zemlje...nema ti druge, ili skini i legni spavat ili ju prati...ja sam daleke gerilke skino, bebe pod okom ču čekat još dok ne počne potpuni kaos i srannye, budj blizzard....:rasta:
ako je sad ljepljiva onda će bit još finija poslje, pazi samo da se vrabac ne zaljepi sad pred kraj za vrh pa počne iz leša trulež prelazit na biljku...
:razvaljen::

OKiLE
ti ko ja, paranoj harvest odradio, čestitam.... :lol:

• Sviđa mi se
Reactions: Mikilajna
14.09.2019
12
3
3
25
miki, kume nas "zeleni", svi mi sad imamo noćne more u popodnevnom dremu na kauču, da je nevreme a mi na drugom kraju zemlje...nema ti druge, ili skini i legni spavat ili ju prati...ja sam daleke gerilke skino, bebe pod okom ču čekat još dok ne počne potpuni kaos i srannye, budj blizzard....:rasta:
ako je sad ljepljiva onda će bit još finija poslje, pazi samo da se vrabac ne zaljepi sad pred kraj za vrh pa počne iz leša trulež prelazit na biljku...
:razvaljen::

OKiLE
ti ko ja, paranoj harvest odradio, čestitam.... :lol:
Hvala ti punooo pusti cu do 20 oktobra pa videcemo za sad topovi su teski puni pod rukom i lepljiva al bice jos bolja hvala puno

huana.meri

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
30.11.2010
807
4.369
163
pitam ja frenda jednog kako ti je bilje, imas problema, sjemenki, bolesti, on meni prije 9 dana bahato onako, ma nista, ko bombona, strava kaki topovi...
ja reko pogledaj dobro, on meni ma kad ti kažem, bombe...
prije 3 dana dolazi po mene, plače skoro, gusjenice, sjemenke, crvi, plače skoro, morali smo se napit...
pazi ju pomno sad.....