Kratak vodic, "Kad obrati biljku?!" by The.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
MrPrtina je napisao(la):
Hvala ti puno PowerSeed !!! Sve najbolje drugar !

samo napred, citaj i uci, vazno je i da nesto naucis, npr. vidi njegov dnevnik i koliko i kakvih lampi ide na tu povrsinu (taj prostor) a onda uporedi sa tvojim prostorom i lampama pa ce ti biti jasno otkud razlika izmedju njegove i tvojih biljaka... nego ne rece mi, jel ima tamo semenki u onim srednjim vrhovima ili mi se samo cini, jel bas lici
 
15.09.2012
38
50
18
40
Evo danas sam je slikao tj juche vec i sjedio sa njom i prichao i prichao....valjda ce mi dati ubrzo?:kauch


:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:

postavicu josh slika i pomagajte ljudi kad da je skidam procvjetala je 15avgusta,mojA Rajka i krzhljava Marijana!koliko mogu imati od ove biljke od prilike gr?ili mjeseci?:))))))ma samo da bude kao ova majka joj prvi unk cga!:))))

http://imageshack.us/a/img839/9964/photo0283w.jpg
 

Prilozi

  • Photo0270.jpg
    Photo0270.jpg
    210,7 KB · Pregleda: 166

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
monDe je napisao(la):
kad da je skidam procvjetala je 15avgusta,mojA Rajka i krzhljava Marijana!koliko mogu imati od ove biljke od prilike gr?ili mjeseci?:))))))ma samo da bude kao ova majka

Polako, tek se počela popunjavati ;)
Post premješten, pregledaj ovu temu od početka i sve će ti bit jasnije.
 
04.05.2012
9
0
1
44
Ovo je moja prva posađena biljka.
Molim vas iskusne da vide po ovoj slici ako je moguće koliko otprilike je još vremena prije nego je gotova i spremna za rezanje?
I ako možda netko zna koja bi to mogla biti vrsta?

Ja se još učim, ali mislim da mi je ova dobro ispala. Iako sam ju više od 3 puta presađivao i pretumbavao od indoora do outdoora itd...



IMAG0002.jpg
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ekipa,jel uredu skinuti kad je skoro sve mlijecno,s malo crvenkastog? Pretpostavljam da nema bas faze Di su iskljucivo mlijecni,tj da je vrlo tesko uhvatiti vrijeme kad tako bude. Inace mi ne pase zakucavanje na mozak bas,pa bi mi euforicni high s koji ne Baca na spavanje super bio. Dal je rad iskljucivo mljecnih kraci nego kod 50/50? I ako netko moze priblizno opisati razliku mljecni I pola pola. Hvala
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
dali se biljci skida ijedan list od starta ili sve kako je ostaje,barem za vrijeme cvjetanja da cvitovi dobiju vise svjetla
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
pozz jesu ovo mljecni trihinomi
CIMG2646.jpg
 
10.05.2011
23
22
3
46
Molim vas za pomoć.Naime,radi se o tome da nemam mikroskop da vidim kakvi su trihinomi,a i prvi put uzgajam pa nemam iskustva.Riječ je o Blue Mammoth automaticima,sad im je 72. dan od nicanja.Cvatu već jedno 2,2i pol tjedna,aa možda i više,nisam sigurna.Oni veliki listovi im žute i otpadaju,prema pročitanom,mislim da je to normalno,ali me brine jedan od njih-taj na dva mjesta na cvijetu je na vrhu imao osušeno što sam odstranila pa sad mislim da to nije možda znak da je biljka gotova ili?Pa da mi ne propadne sav trud,ako znate što bi to bilo.Znam da je ovako bez slike problem išta reći(ne snalazim se sa uploadanjem slika,a ni nemam digitalni fotić).U biti to bi sad trebalo biti gotovo,zar ne?Na podacima o sorti piše:"Flower time: 70 days from seed"Jel to znači da 70 dana od sadnje počne cvijetat(što mislim da nije) ili da je 70 dana od sadnje gotovo?Oprostite mi ako vas davim glupostima,ali zbilja mi treba savjet,jer sam još nova u svemu tome.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Dva i pol tjedna u cvatu je malo. Faktički 18 dana. Evo koliko ja čitam flower time za Blue Mammoth je 60 dana, što znači da je moraš držati u cvijetanju cirka 60 dana. To što ti neko lišće žuti ja bih prije rekao da je riječ o nekom problemu jer baš nije uobičajeno da u takoj ranoj fazi cvijetanja počne odbacivati "velike" odnosno fan listove.
Sve u svemu za 40-tak dana otprilike ćeš ju moć skidati.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
uzmi neko povecevalno lupu i
pogledaj boju trihoma. o tome
ima puno tema. od vzklitja do
berbe moze da prodze do 90
dana. steta prije brat ako nije
zrelo.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
To što ti neko lišće žuti ja bih prije rekao da je riječ o nekom problemu jer baš nije uobičajeno da u takoj ranoj fazi cvijetanja počne odbacivati "velike" odnosno fan listove.
I vise je nego uobicajeno da zute.......... Rekla je da je automatik. Kod mene je zucenje listova krenula 2. tjedan od kad je pocela cvasti. Neka logika mi govori da se automatici "zure" zavrsiti cvasti pa vise hrane uzimaju za cvatnju. Ali to su sve samo pretpostavke, jel, jer nema slika...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and Tanja

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Da vjerovatno kako kome. U biti ona nam ne spomenuh jeli riječ o indoor ili outdoor uzgoju. Svi moji autosi u outu ove godine su bez požutjelog iti jednog lista, a kamoli fan listova. U indooru sam imao prooblema sa tim ali u outu nikad.
 
10.05.2011
23
22
3
46
No Joke je napisao(la):
Da vjerovatno kako kome. U biti ona nam ne spomenuh jeli riječ o indoor ili outdoor uzgoju. Svi moji autosi u outu ove godine su bez požutjelog iti jednog lista, a kamoli fan listova. U indooru sam imao prooblema sa tim ali u outu nikad.
Da,riječ je o outdoor uzgoju.Danas sam gledala kroz nekakvo jadno povećalo koje povećava sliku za 3x,meni to izgleda da su trihinomi još bijeli.Ako se to tako može uopće vidjeti.Gnojila sam ih samo dvaput i to sa org, plantella vrt.Možda im ipak fali gnojiva?Nisam se usudila to puno gnojiti jer sam mislila da su pri kraju,a organsko gnojivo-zato što mi tebaju radi ulja za liječenje.Što se slika tiče pokušala sam danas nešto,ali i uz sve upute ne ide to meni,hebi ga.Pa sad ako možete šta iz te cijele moje priče zaključiti,bila bih vam zahvalna.napominjem da sam mislila da ako je automatik u pitanju da je to onda kako i pišu u seedsbank -70 dana od sadnje gotovo.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
fale im gnojiva. stavi im duplu dozu
plantele. zalij sa 10 litara vode skupa.

sad jos možes 1 put gnojit.

pred sadnjo drugi put
bolje pripremi zemlju.
staviš bio palete od konjskog
ili kokosjeg dzubriva 1 dl i kompost 2-3 litara,
izmesas skupa sa zemljom 10 litara i nekim substratom 10 litara.
ja za van imam plantelo balkonija.radis po obcutku /glede kakva je zemlja/ i
napunis rupu od 30 litara. rupu pravi 40-50 cm siroku
a do 70 cm duboku. gnojiš samo u cvetu.

za cvet jako dobar izbor gnojiva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
fale im gnojiva. stavi im duplu dozu
plantele. zalij sa 10 litara vode skupa.
Gluposti pricas kolega. OUTDOOR je u pitanju! Da je mogla bolje pripremiti zemlju, mogla je, ali to ne rjesava njezin problem...
 
10.05.2011
23
22
3
46
Kali je napisao(la):
Gluposti pricas kolega. OUTDOOR je u pitanju! Da je mogla bolje pripremiti zemlju, mogla je, ali to ne rjesava njezin problem...
To što mi pričate za zemlju sam sve napravilapo ps-u.Zemlj je kupovna,terra magma,sa ph mislim 6,na dno sam stavila veće komade stiropora,pa na to zemlju izmiješanu sa perlitom,i na vrh samo čiste zemlje.Mislim da sam to odradila kako treba.Jedino može biti da nisu imale dovoljnu cirkulaciju zraka,jer su bile sakrivene iza vinove loze,pa se je sad loza razrasla.Maknute su sad na otvoreno.Ili je to ili im zbilja fali gnojiva.