Kratak vodic, "Kad obrati biljku?!" by The.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
kali veseo sam sto imas drugo
mislenje. ona ima dve opcije.
pa ce se odlucit. ja uzgajam
bio i u autu jih hranim. da
je dim mekanij i boljeg ukusa.
i donos je veci.

ako je u rupi samo teramagma
to su autosi vec davno pojeli..j.btga

ja imam ww, sm,ak autose van
sad ide druga tura. neki su pri kraju
pa jim listovi ne zute. pitaj se zasto ?! :sad2:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ako Kali nije u pravu oko pripreme zemlje ko sto tvrdis, onda vjerojatno imaju premalo zemlje koju su vec "pojele".moguce da si ih posadila u posude od 4-5 l. u njih stalo oko 3l. zemlje+stiropor+ perlit .
dobila si 3-4 logicna odgovora pa....
 
10.05.2011
23
22
3
46
Hvala svima na odgovorima.@sharplaninac- posadila sam ih u posude od 12 l,mislim da im je to dovoljno,bar sudeći po tome koliko sam to proučila po forumu.odlučila sam da ću ih pognojiti još jednom pa šta bude da bude.čak sam si i preko njuškala uspjela naći mikroskop,doći će mi oko utorka, pa ću onda biti sigurnija koliko još. :vb_wave:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Neznam di zuris sa berbom. Biljka ti je jos u ranoj fazi cvijetanja po tome sto velis. Nadam se da znas sta trebas gledat mikroskopom.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
ja imam automatike u posudama od 18 litara. mix napravljen slično
kako sam gore napisao sa dodatkom agro vermit.
nobenih problema. Nikad ne stavljam samo substrat
/ teramagma, plantela balkonia, composana, neuhaus n8 /
-ovo su ti moji omiljeni supstrati .
prva dva za mix van, druga dva za mix unutra.
ne stavljam ni perlita ni stiropora nikad, zato
sto zemlju kompostiram i upotrebljavam za
ponovno sadnjo.
ako bi imao vece posude stavio bi ih u 25 litara. hranu
u posudama su mi veci deo več pojeli, pa ih sad moram hranit.


moras razlikovat jednu stvar:

zemlji iz baste, njive se kaze zemlja.

Ono sto kupis u vrecama so supstrati,

i kad pises tu na forumu
moras tocno na to obratit paznju, sta napises sa kojom rečenicom.


Nista neces pogresit, sto ces ih sad nahranit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja
22.02.2012
26
2
0
43
pozz svim groverima , pitanje : 65 do 75 % su mi potamnile dlacice , kada pipnem hed nesto se nelepi , pre nedelju dana kada je bilo 50% jako se lepila da li sam zakasnio ? sada je na 24h mraka, nemam microskop... 1. put mi je ... u napred vala
 
22.02.2012
26
2
0
43
Bogeyman je napisao(la):
dlacice nisu isto sto i trihomi, povecalom se gleda boja trihoma, da li su prozirni, mlecni ili amber
bro , videse sa malom lupo, to trenutnoimam , na jenoj su mozda beli a na drugoj koja je pre procvetala 2 nedellje nemogu da skontam sljaste obe .... obe kao dijamanti ... danas su na 24 mraka .... moze brzo misljenje da vracam ili da secem, da jos nesto a bele dlacice da li9 morajuda sve pobraone ili ne postosu meni oko 75 % ne trih... nego cvetne .... da li to ima veze neke ?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bump!

jel moze neko da reaplouduje prvi post?

jel ovaj dovoljno uvelicava? pise da je 60-100X

124-1000.png
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Ne vjerujem da uveličava baš toliko koliko kažu ali odrađuje posao bez problema,i ja imam takav.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
mislim da nece biti dobro, ok je na stabilnoj povrsini, ali kad gledam nesto iz ruke tesko se fokusira :(

uostalom koliki je vas :D dimenzije ovoga su 8*3*2 cm
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Malo prakse :) Vidiš da ja sa svojim već i slikam :D Isti taj, sa dva kotačića, jedan za zoom, jedan za fokus, jednom rukom držim mikroskop, drugom foto aparat i slikam trihome :)
 
19.09.2014
2
0
1
pozz svima, ako smijem u ovoj temi da pitam, da li mi možete objasniti ovo:

wRH0OR.jpg


mislim znam šta se tu dešava da se tako izrazim, no nije mi baš jasno kako tako na VRHOVIMA PISTILA je samo smeđe, ne bi mi bilo ništa čudno da to tako ne stoji već dosta duže vrijeme, eto rijetko koja da je smeđa cijela



da naglasim ovo mi je prvi puta da uzgajam, outdoor način je, posve prirodno; nisam nikakvu kemiju koristio, gnojiva od biljaka, voća., sjeme je od domaćice, i ovo mi nije jedina, imam ih 10-15 kom ženskih. samo sam ovu uzeo za primjer, sadnja početkom 5. mj., a cvjetanje započelo u drugoj polovici 7. mj. kolko se sjećam., evo ta ista samo opširnije obuhvaćena

aDAQJY.jpg
 
25.09.2014
10
3
3
ok hvala na odgovoru, i mislio sam da nije to jos ni blizu ja sam planiro da bi bila dobra krajem 11-og mjeseca samo tesko da ce vrijeme posluzit, no kako god nest ce bit valda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe