Kratko i lako pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.02.2008
7
0
0
36
Ljudi malo mi je muka od *ebenih dilera i svega pa sam se bacio na razmisljanje o gajenju, mislim da je isplativije. Molim vas da mi kazete da li je vredno toga posto sam cuo da je potrebno MNOGO paznje tome da bi uspelo a ja kao laik u tome ne bih bas voleo da prodje mnogo vremena oko uzgajanja i kada dodje pusenje na kraju da ispadne da je krs! Losa iskustva?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Tak neces nista postic, morat ces dati dio svog vremena i LJUBAVI biljkama.. I ja sam novi, al eto nakon dva tri tjedna uzgoja shvacam da je tako.. al nije bed, zaljubis se u te biljke.. A treba ti i nesto para ofkors, al u svakom slucaju je bolje da si uzgajas neg da ides do dilera koji u zadnje vrijeme samo gledaju di ce zapalit covjeka mater im...

Sto se tice kvalitete, postoje provjerene sorte koje te sigurno nece razocarati ukoliko sve odradis kak spada..

Peace
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ako krenes u uzgajanje moras biti spreman uloziti truda i vremena u to, moras biti

spreman na probleme ..... ako mislis da ces to raditi s gustom pomalo kreni sa citanjem pa

kad ti nesto nije jasno pitaj , ali uvijek gledas da ne postavljas ista pitanja.... ...ali ako to

mislis onako preko khurca da radis nemoj niti pokusavati .

samo ti si taj faktor koji ce pokazati da li ce biti krs na kraju ili valjano , dobro tu je i genetika , ali ti si na prvom mjestu .

pozz
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ako volis zapalit frulu sve ovo ti nece bit tesko.
i svaki sljedeci grow ces znat vise i bit ce bolji.
ovo i nije bas kratkorocna investicija. a ak ti se neda
ulagat puno para, probaj outdoor, manje ce te kostat,
pa ak odustanes nisi puno izgubio.
 
24.02.2008
7
0
0
36
Hvala vam momci na odgovorima, pomogli ste mi! Verovatno cu poceti kad skupim kes, imacu ja strpljenja i ljubavi za to ;) Hvala jos jednom i cujemo se kada krenem sve to pa cu da vam zovem da mi budete degustatori;)
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
samo jos nesto....skupi para i pazi da kupis adekvatnu opremu koju ces za stalno moci drzati i koristiti ! nemoj kupovat nesto tek toliko da se pokrpas i misliti da ces poslije nesto bolje .... ako odmah kupis sve kako treba mozda ce ti se ciniti da je dosta para, ali nista u usporedbi s tim da se krpas pa kasnije nesto bolje i slicno !

puno srece u skupljanu para ili zaradivanje, sta vec .... pa se ti javi kad budes spreman !

peace :b_cyclops: